ModernyMakler.sk
Náš team

Kristian Kopp

Mojim cieľom je poskytnúť klientom realitné služby na jednom mieste, na profesionálnej úrovni.  V živote mám rád výzvy a prácu s realitami preto sa snažím byť klientom vždy k dispozícii a ponúknuť im riešenie aj pri komplikovaných situáciách, ktoré sú spojené s nehnuteľnosťami.

Ponúkam služby v oblasti predaja , kúpy a prenájmu – rodinných domov, bytov, pozemkov a komerčných nehnuteľností ďalej sa špecializujem na vysporiadanie vlastníckych práv k nehnuteľnostiam a legalizáciu stavieb.

Pre klientov sa snažím v súčinnosti s tímom a  parnetmi spoločnosti, nájsť riešenie  v situáciách spojených s bývaním, dosahovaní snov, cieľov a požiadaviek. Pri práci kladiem dôraz na profesionalitu, jasnú komunikáciu,  individuálny a ľudský prístup.

Peter Stankovits

Napriek dlhoročnému pôsobeniu v realitách v minulosti, som sa aj ja pred pár rokmi obrátil na skúseného realitného makléra Kristiána Koppa keď som začal riešiť “nové bývanie”. Predsa len sa za tie roky čo-to pomenilo a neľutujem. Vďaka tomu som nenašiel len nový domov, ale zobudilo to vo mne aj chuť sa vrátiť do realitnej činnosti.

Svet realít  je  plný prekvapení a jedinečných príbehov. Je faktom, že sa za posledné roky výrazne zmenil a preto som sa rozhodol dlhoročné skúsenosti, ktoré som v oblasti nehnuteľností nazbieral či už s pohľadu realitného alebo ako osoba zodpovedná za chod komerčných nehnuteľností, odovzdať klientom za súčinnosti moderných technológii, profesionálnych služieb, … a to s cieľom vyriešenia Vašich situácií s nehnuteľnosťami.

Mgr. Lucia Boledovičová RSc.

K realitám som sa dostala pri kúpe môjho bytu. Oslovilo ma to a dodnes sa tomu venujem ako svojmu hobby a práci, ktorá ma baví a napĺňa.

Pri práci realitnej maklérky využívam svoje vedomosti a skúsenosti z pôsobenia ako právničky a tiež s dlhoročnej práce s ľuďmi.

Reality sú o ľuďoch a ich potrebách a ja sa im snažím pomôcť a odbremeniť. Rada robím s ľuďmi ako aj spolupracujem s ďalšími ľuďmi – kolegami a inými subjektmi, čo vytvára kontakty a dobré vzťahy. Som maklérka pre ľudí, preto sa snažím byť ľudská a fér.

Moje motto životné je, že s vytrvalosťou a trpezlivosťou, ďalej zájdeš aj viac dosiahneš, len to dlhšie trvá 🙂 pre klientov ponúkam kvalitný profesionálny servis a istú dávku odľahčenia a odbremenenia pri ich zastupovaní


PARTNERI
👁
Hľadať
Tel. čislo
Kontakt