info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Your search results

Recenzie od našich klientov

Našou prioritou v spoločnosti Moderný maklér je spokojnosť našich klientov. Preto si veľmi vážime ich názory a skúsenosti s našimi službami.

Adriana Kramariková

Bola som velmi spokojna s profesionalnym pristupom, a zastupovanim pani Drzikovej pri predaji nehnutelnosti.. Evka mi zodpovedala vsetky otazky, bola spolahliva, presna, velmi mila, bola vzdy telefonicky dostupna. Vsetko prebiehalo rychlo a bez komplikacii. Velmi odporucam a este raz dakujem.:)

Tomčíková

Chcela by som sa veľmi poďakovať pánovi Richardovi Svobodovi za prácu pri predaji bytu. Zabezpečil kompletný servis, od úvodnej inzercie, nafotenie bytu, zverejnenia návrhu zariadenia bytu, prehliadok až po kompletný právny servis pri podpise zmluvy. Oceňujem jeho priamu a rýchlu komunikáciu. Vždy som bola informovaná o aktuálnom stave predaja bytu. Bola som spokojná ako to všetko prebiehalo, s jeho profesionalitou ,veľkou trpezlivosťou, jednaním, ústretovosťou, príjemným vystupovaním a skvelo odvedenou prácou. Patrí Vám veľké ĎAKUJEM.

Tomáš Krnčan

Špičkový prístup, ústretovosť a perfektná komunikácia. Opakovaná skopojnosť so spoluprácou s pani Mackovičovou.

M.K

“ďakujem za spoluprácu a bezproblémový priebeh celého obchodu. Robíte to super a profesionálne s vyváženým prístupom k obom stranám”

Zuzana Kanichová

Som nadmieru spokojná so službami pani Veroniky Ščasnej. Chcem sa poďakovať za obhliadku na počkanie, profesionálny a zároveň ľudský prístup, za zodpovedanie všetkých mojich otázok v ktoromkoľvek čase. Veľmi milá, ústretová, ochotná a komunikatívna profi maklérka. Určite odporúčam ďalej!

Martin Rešetka

Dobrý večer, rád by som priblížil moju skúsenosť s realitnou maklérkou Zuzanou Sajkovou, hľadal som byt na prenájom v Malackách a tak som sa dostal k ponuke, ktorú riešila práve Zuzka Sajková, za mňa úžasná profesionalita, detailná príprava na stretnutie teda obhliadku, ústretovosť, veľmi odporúčam každému, kto by riešil niečo v oblasti realít v Malackách a okolí

Michaela Milkeova

Veľmi pekne ďakujeme pánovi Babinčákovi a realitnej kancelárii Moderný maklér. Veľmi profesionálny, ľudský pístup, odborné jednanie a rýchle vybavenie. Jeden deň sme boli na obhliadke a o dva dni na to sme mali podpísanú zmluvu a prevzaté kľúče. Maximálna spokojnosť. Ešte raz ďakujeme a odporúčame ich každému, kto hľadá svoje vysnívané bývanie.

Klaudia Sevcikova

Chcela by som vyzdvihnúť pobočku v Malackách a konkrétne prácu maklérky Zuzky Sajkovej. S odvedenou prácou sme boli spokojní po predošlých zlých skúsenostiach s konkurenčnými RK v tomto meste. Do budúcna je to pre nás jasná voľba. Komunikácia, ochota, ústretovosť a odborné poradenstvo zo strany maklérky nás príjemne prekvapilo.

Lucia Lučivjanska

Spoločnosť Moderný maklér a makléra pána Dávida Babinčáka vrelo odporúčame. Poskytol nám kompletný servis pri predaji, ako aj kúpe nehnuteľnosti. Jeho prístup k práci je vysoko profesionálny, je flexibilný, ústretový, korektný, dochvilný, veci dotiahne dokonca. Ďakujeme

Zuzana Wijnands

Mali sme prehliadku domu s p.Sajkovou, môžeme vrelo odporúčať.

Zuzana Benčová

Obrovská spokojnosť s maklérkou Zuzkou Hanákovou👍🏾 milá,spolahlivá a hlavne vidiet, ze zije pracou👍🏾vrelo odporucam vybrat si prave Zuzku.

Annamária Horvathova

Prostredníctvom RK moderný maklér sme predávali našu nehnuteľnosť. S pánom Kršiakom sme boli nadmieru spokojní. Predaj prebehol vo veľmi krátkej dobe s čím sme ani nerátali. Vďaka ochote a prístupu k predaju pána Kršiaka sa nám to však podarilo.

Ak potrebujete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť určite sa môžte spoľahnúť na prácu moderného makléra, so všetkým Vám radi a ochotne pomôžu a všetko vybavia za vás.

10/10💙

Steffi Chamraz

Spoločnosť Moderný maklér vrelo doporučujem, profesionálny prístup, korektné jednanie, super servis. Okrem toho by som chcel mimoriadne oceniť prácu Mgr. Zuzany Hanákovej, ktorá celý proces zjednodušila, koordinovala a pripravila všetku potrebnú dokumentáciu a podporu od začiatku až po koniec, v podstate bola nápomocná ešte aj po kúpe nehnuteľnosti, pri ďalších potrebných úkonoch súvisiacich s predajom nehnuteľnosti, čo bola veľmi cenná pridaná hodnota.

Anna Pitoňáková

Boli sme veľmi spokojný s prácou makléra Richarda Svobodu pri predaji našej nehnuteľnosti. Jeho práca bola vysoko odborná, je spoľahlivý, dôveryhodný, vždy ochotný poradiť. Komunikuje na vysokej úrovni. Vybavil všetko od začiatku až do ukončenia predaja, nemuseli sme nikam chodiť. Ďakujeme.

Katarína Cirbus

Boli sme veľmi spokojný s prácou makléra Richarda, ktorý nám pomohol s kúpou domu. Jeho odbornosť a profesionalita viedli k hladkému priebehu celého procesu. Richard bol veľmi ochotný a vždy k dispozícii, keď sme mali otázky alebo potrebovali poradiť. Komunikácia s ním bola vynikajúca – vždy nám poskytol všetky potrebné informácie a vysvetlil nám každý krok procesu.

S prístupom makléera sme boli maximálne spokojní. Jeho profesionalita bola na vysokej úrovni. O nehnuteľnosti mal všetko perfektne naštudované. Takto podával klientom komplexné informácie.  Ďakujem pán Bakajsa!

Martin Marcell

S pánom Marošom Bakajsom som bol veľmi spokojný, bol veľmi pohotový a keď som niečo potreboval vždy sme sa vedeli dohodnúť, prípadne nájsť nejaký kompromis, ktorý vyhovoval všetkým stranám. Bol flexibilný, ústretový, ochotný pomôcť a včas reagoval. Ďakujem ešte raz.

Filip Hlavatík

Všetko prebehlo bez najmenších problémov. S prístupom makléra sme boli maximálne spokojní. Jeho profesionalita bola na vysokej úrovni. O nehnuteľnosti mal všetko perfektne naštudované. Takto podával klientom komplexné informácie. Ďakujeme pán Bakajsa!

Martin Zachodil

Pán maklér ma zaujal takým spôsobom, že som neváhal našu nehnuteľnosť dať predávať exkluzívne iba jemu. Prístup mal vždy 100%. Odporúčam ho každému!

Milan Červenák

Nemám čo vytknúť.

Henrieta Borbasová

S maklérom sme boli veľmi spokojní. Komunikácia bola veľmi príjemná a profesionálna. Ochotný, vždy zdvihol telefón a všetko vybavil. Promptne nám odpovedal na všetky naše otázky a každé riešenie problémov prebiehalo hladko. 

Šarlota Švarcová

Dakujem Soni Mackovicovej za ochotu a full servis pri prenajme bytov. Profesionalny pristup, o nic som sa nemusela starat, vyber podnajomnikov podla nasich kriterii. Urcite odporucam dalej. Este raz dakujem.

Nikolas Kaldes

Nestretol som sa ešte s takým skvelým prístupom k svojej práci ako nám ukázala p. Mackovičova. Vždy usmiata,na mieste ešte skôr a milá s priateľským prístupom a znalosti ohľadom realitných služieb. Môžem len odporúčať a určite ak budem potrebovať realitné služby, oslovím pani Mackovičovú a realitnú firmu moderný maklér. Ďakujem

Katarína Petríková

S predajom bytu a zároveň kúpou nám pomáhala Lucia Boledovičová . Celý priebeh mal systém a načasovanie, ktoré šetrilo čas najmä nám ako klientovi. Bola veľmi zorietovaná v problematike a ochotná vždy pomôcť a hlavne vysvetliť čokoľvek čo nám nebolo jasne. Ľudský a priateľský prístup vyústil do dôvery, ktorú sme si veľmi vážili. Vrelo odporúčam každému kto by riešil predaj, alebo kúpu nehnuteľnosti využiť pohotovosť a profesionalitu p.Boledovičovej. Veľká vďaka.

Heckova

S pani Boledovičovou som sa stretla pri predaji môjho bytu, bola realitnou maklérkou a právničkou druhej strany. Ma profesionálny a ľudský prístup, komunikovala veci aj mimo pracovného času keď to bolo nutné a vždy bola ochotná poradiť. Preto som sa rozhodla s ňou spolupracovať pri prenájme mojej ďalšej nehnuteľnosti. S pozdravom, Heckova.

Monika a Ján

Realitná kancelária Moderný maklér je výnimočná práve svojím prístupom. Osobne sa chceme poďakovať pani Petre Košovej, viedla nás všetkými krokmi kúpy, zabezpečila a dotiahla do detailov všetky náležitosti až po prepis energií a správcovskú spoločnosť. Ďakujeme.

Simona Banasova

Predaj bytu s maklérom p. Oliverom Grancom prebiehal absolútne bezstarostne, hladko a hlavne veľmi rýchlo, nestihla som sa ani spamätať a byt bol do týždňa predaný za výborných podmienok! Všetko na čom sme sa dohodli a čo prisľúbil bez problémov a do bodky splnil. Keď budem do budúcna riešiť niečo podobné určite využijem jeho služby. Taktiež nám pomáha s kúpou ďalšej nehnuteľnosti, kde nám pomáha zorientovať sa v problematike a chrániť naše záujmy. Tieto služby by mal využiť každý kto si je neistý a a nemá odvahu riešiť všetko na vlastnú päsť.

Zuzana Czibula

Predávala som byt v Bratislave – Staré mesto. pani Zuzka Hanáková, ktorá predaj realizovala bola veľmi milá, ochotná a profesionálna. Na všetky moje otázky vedela odpovedať a všetko zariadila rýchlo a dobre. Ďakujem.

Alica Mackovich

Mala som možnosť spolupracovať so Zuzkou Sajkovou a viem, že aj do buducna sa na ňu môžem obrátiť. Vždy ma načas informovala o nasledovných krokoch a zodpovedala všetky moje otázky. Teším. Sa na ďalšiu spoluprácu.

Eva Mraz

Môžem len odporučiť, veľká spokojnosť so slečnou Sajkovou, max profesionálny promtny a nenuteny prístup a celý priebeh predaja bytu. V minulosti som mala veľmi zle skúsenosti s inými realitkami, a som veľmi rada, že som mala novú skúsenosť so Zuzkou Sajkovou a pokiaľ budem opäť riešiť reality, už len s ňou a s touto spoločnosťou ????

Lucia Košická

Chceli by sme sa poďakovať z celého❤ p.maklérke Zuzanke Sajkovej a realitnej spoločnosti Moderný maklér za sprostredkovanie našej nehnuteľnosti(predaj bytu)Boli sme maximálne spokojní????.budeme odporúčať všetkým.Predaj nehnut.bol neuveriteľne rýchly a to vďaka Vašej spoločnosti, maklérke p.Zuzke Sajkovej a jej úžasnému prístupu a komunikácii s klientami.Ešte raz veľká vďaka a želáme veľa ďaľších úspechov????s prianím všetkého dobrého.

Danica Pišková

Veľká spokojnosť. Pani maklérka Zuzana Sajková, s ktorou sme riešili kúpu nehnuteľnosti bola veľmi milá, ochotná, profesionálna. Skvelá komunikácia a celý proces prebehol hladko bez akýchkoľvek problémov. Rada by som vyzdvihla aj pripravenosť a informovanosť ohľadom nehnuteľnosti počas obhliadky. O všetkom nás informovala, nemuseli sme mať ani žiadne dodatočné otázky. V priebehu hľadania nehnuteľnosti sme sa stretli s rôznymi realitnými kanceláriami,teda aj maklérmi, no ani jeden nebol na tak vysokej úrovni. Takže klobúk dolu a ďakujeme.

Karolína Greif

Nestretla som sa ešte s realitným maklérom ako je Zuzka Sajková, jej prístup k práci je veľmi kvalitný a hlavne profesionálny, čo v dnešnej dobe vie máloktorý maklér docieliť. Zuzka kladie dôraz na precíznosť v tom čo robí a jej odbornosť v procesoch je priam úžasná. Dôkladná príprava, zodpovednosť v riešení a otvorenosť ku klientom je práve to, čo robí Zuzku úspešnou a klientov maximálne spokojných s jej službou. Teším sa na ďalšie spolupráce 🙂

Magdalena Duranova

Chcela by som vyjadriť veľkú spokojnosť s realitnou kanceláriou Moderný maklér, ktorej služby som využila pri predaji bytu. Od prvého kontaktu, obhliadky nehnuteľnosti, prípravy a nafotenie nehnuteľnosti pre inzerát, realizovanie obhliadok až po dotiahnutie predaja do úspešného konca, boli služby skutočne na vysoko profesionálnej úrovni. Oceňujem hlavne to, že ma neskutočne odbremenili od všetkých administratívnych záležitostí – riešenie zmlúv, kataster, prepisy energií a u správcu, čo vnímam ako veľkú pridanú hodnotu. Osobitne sa chcem poďakovať obom maklérom, ktorí sa mi venovali – Petre Košovej a Kristiánovi Koppovi za profesionálny, ale zároveň i veľmi milý a priateľský prístup.

Jan Tapak

Ak budem ešte niekedy predávať alebo kupovať nehnuteľnosť, tak sa so 100% istotou znovu obrátim na pána Kristína Koppa z realitnej kancelárie Moderný maklér. Jedným slovom – PROFESIONÁL.

Emily K.

Pani Zuzana Sajkova je velmi promptna a spolahliva maklerka a s jej sluzbami som bola velmi spokojna. Vsetko vyriesila rychlo a k spokojnosti obidvoch stran. Navyse je otvorena a priatelska co len umocnovalo dobry pocit z kupy nehnutelnosti. Odporucam ju vsetkym, ktori hladaju profesionalny, ludsky a nadstandardny pristup.

Mário Branderský

S pánom Kristiánom Koppom sa nám od začiatku až do konca spolupracovalo výborne. Moderný maklér nie je len názov firmy, je to aj spôsob fungovania. Profesionalitu, presnosť, zmysel pre detail a znalosť trhu boli veci, ktoré sme veľmi ocenili. Rozhodne odporúčame.

Katarina Dankova

S panom Koppom som kupovala uz 2. byt a predavala 1.. Sluzby su profesionalne, riesi veci promptne a bez odkladu. Aj zdanlivo narocne a komplikovane transakcie sme zvladli k excelentne. Mozem ho odporucit aj pre narocnych klientov.

Martin Dubravsky

Pan Kopp mal od zaciatku do konca profesionalny pristup, dodrzal vsetko na com sme sa dohodli, urcite by som ho odporucil aj znamym.

Milos Mihalovic

Pan Kristian Kopp je jednym slovom PROFESIONAL . Chcem sa mu podakovat za priatelsky a profesionalny pristup. Rychle a spolahlive jednanie. Odporucam

Andrej Schwarz

S pracou pana Koppa a jeho timu sme boli pocas procesu predaja nasej nehnutelnosti maximalne spokojni. Vyzdvihol by som jeho flexibilitu, profesionalne vystupovanie a dostupnost vzdy ked to bolo potrebne aj mimo standardnej pracovnej doby. Odporucam bez vyhrad.

Jana Botková

Veľmi milý a profesionálny prístup u pani Boledovičovej Lucky. Vždy prišla na určený čas, vždy s úsmevom a dobrou energiou. Musím len pochváliť a vrelo odporúčam ????????

Vadkerti

S pani Boledovičovou som bol nadmieru spokojný. Má profesionálny prístup,spoľahlivá a vie nadštandardné poradiť poprípade pomôcť. Maximálne odporúčam.

Peter Janos

Dobry den, 10 z 10 pre moderneho maklera a spolupracu s p. Hanakovou. Nehnutelnost som kupoval dlhsie, bol som v kontakte s inymi realitkami a az pani Hanakova ma presvedcila, ze mi s tym vie nakoniec pomoct a tak sa aj stalo. Pomohla nam so zretazenym predajom a kupou, tak aby boli vsetci spokojni. Profesionaly pristup, rychlost jednania, rychla odpoved na kazdu otazku. Osobne som odporucil jej/ich profesionalne sluzby znamym a preto odporucam aj prostrednictvom recenzie. Dakujem.

Martina Márnotová

Vďaka Modernému maklérovi a realitnej maklérke Zuzky Sajkovej sme po dlhom hľadaní našli byt, ktorý nás zaujal. P. Sajková nám bola počas celého procesu veľmi nápomocná. Veľká spokojnosť

Z Vacho

Veľmi odporúčam služby pána Koppa. S jeho službami a celkovým prístupom asi ku všetkému by mohol vyučovať a školiť ostatných maklérov v tejto bohom zabudnutej krajine. Predával našu nehnuteľnosť. Všetko prebiehalo extrémne rýchlo a bez problémov na veľmi vysokej úrovni, od na-fotenia po odovzdanie kľúčov. Držíme palce v kariére za mna jedna z najlepších realitiek na SR ak nie najlepšia. ????

Denis Urban

Vyzdvihujem profesionálny prístup a ochotu urobiť nadprácu. So službami som bol veľmi spokojný.

Martin Gažo

Veľmi profesionálny, vecný, osobný a long-term prístup, ktorý na trhu realit nie je (rozhodne) bežným. Preto môžem určite doporučiť. Ďakujem za spoluprácu!

Adrian Goncharov

Realitnú kanceláriu Moderný maklér viem odporučiť ako spoľahlivého partnera s ktorým nebudete mat žiadne starosti. Kúpa bytu prebehla veľmi rýchlo a bezproblémovo. Individuálny prístup, profesionalita, jednoducho maximálna spokojnosť. Ak chcete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť a taktiež záleží vám na kvalite služieb tak určite kontaktujte kanceláriu Moderný maklér.

Miroslav Chovanec

Maximálna spokojnosť. Absolútne profesionálny a pro-zákaznícky orientovaný prístup. 100%ná spoľahlivosť. Bezprostredná, bezproblémová a príjemná komunikácia. Maximálna dôvera. Vo viacerých aspektoch poskytnutý nadštandard. Vrelo odporúčam.

Dušan Mikuláš

Realitná kancelária sa nám venovala, zodpovedala potrebné otázky a vybavila, čo mala. Komunikácia promptná, teda môžem odporúčať.

Boli ste spokojní s našimi službami?

Pridajte recenziu

Porovnať ponuky