ModernyMakler.sk

Na predaj priestranný 3 izbový byt s loggiou v Dúbravke


Lokalita: Bratislava | Úžit. plocha: 68m2 + 3,36 m2 loggia + 2m2 pivnica m² | Stav: Pôvodný stav | Druh: 3 izbový byt | Cena: 159 500 €

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v Dúbravke v panelovom dome s loggiou a výhľadom na zeleň, 3 nepriechodnými izbami a pivnicou. 

Byt sa nachádza v Bratislave, m.č. – Dúbravka, je situovaný na 4p/12p s výťahom, rozloha bytu je  68m2 + 3,36 m2 loggia + 2m2 pivnica. Byt je v pôvodnom stave a je nutné ho zrekonštruovať, čím ponúka možnosť novým majiteľom prispôsobiť domov podľa vlastných predstáv. 

Výhodou bytu je jeho dobrá dispozícia, orientácia na dve svetové strany a slnečnosť. 

Ožvoldíkova  ulica sa nachádza v príjemnom obklopení zelene – kompletná občianska vybavenosť. Tento byt ponúkne novým majiteľom bývanie v tichej lokalite, v blízkosti bytového domu nájdete až dve materské školy.   

 DISPOZÍCIA BYTU:

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, jedálne spojenej s kuchyňou s výstupom na loggiu, ďalej z nepriechodnej obývačky, 2x nepriechodná izba, kúpeľňa (vybavená vaňou a umývadlom) a samostatného WC. K bytu prislúcha aj  pivnica.

Parkovanie je možné priamo pred bytovým domom ako aj v jeho tesnej blízkosti. 

V cene je zahrnuté: 

Cena zahŕňa: Províziu realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy.


Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke. Kristián Kopp – 0910118284


KONTAKTUJTE MAKLÉRA

Kristian Kopp

Mojim cieľom je poskytnúť klientom realitné služby na jednom mieste, na profesionálnej úrovni.  V živote mám rád výzvy a prácu s realitami preto sa snažím byť klientom vždy k dispozícii a ponúknuť im riešenie aj pri komplikovaných situáciách, ktoré sú spojené s nehnuteľnosťami.

Ponúkam služby v oblasti predaja , kúpy a prenájmu – rodinných domov, bytov, pozemkov a komerčných nehnuteľností ďalej sa špecializujem na vysporiadanie vlastníckych práv k nehnuteľnostiam a legalizáciu stavieb.

Pre klientov sa snažím v súčinnosti s tímom a  parnetmi spoločnosti, nájsť riešenie  v situáciách spojených s bývaním, dosahovaní snov, cieľov a požiadaviek. Pri práci kladiem dôraz na profesionalitu, jasnú komunikáciu,  individuálny a ľudský prístup.

👁
Hľadať
Tel. čislo
Kontakt