ModernyMakler.sk

Na predaj bufet na Zlatých pieskoch v Bratislave

3D prehliadka
Lokalita: Bratislava | Úžit. plocha: 40 m² | Stav: Novostavba | Druh: Gastro | Cena: 95 000 €

Ponúkame na predaj bufet na Zlatých pieskoch. Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve a je situovaná v blízkosti vody v športovo rekreačnom areáli Zlaté piesky v mestskej časti Ružinov – Bratislava. Pozemok pod stavbou a jeho okolí, je v dlhodobom prenájme.

Zastavaná plocha bufetu je 40 m2, k stavbe prislúcha terasa o výmere 80 m2 s možnosťou prenájmu ďalšej plochy. Bufet bol postavený v roku 2014,  je napojený na IS: elektrina, voda, kanalizácia. Bufet je otvorený počas letnej sezóny areálu a počas rôznych akcii, koncertov, festivalov, …, ktoré už tradične patria k Zlatým pieskom. 

Areál Zlaté piesky je prírodným kúpaliskom s množstvom zaujímavých atrakcií pre deti aj dospelých. Areál poskytuje možnosti na dokonalé športové vyžitie a zabezpečuje služby pre svojich návštevníkov.

Bufet sa predáva kompletne zariadený a vybavený spotrebičmi na prevádzku, vrátane sedenia.

V areáli sa počas letných mesiacov konajú najväčšie letné hudobné festivaly, medzi najnavštevovanejšie patrí Hip Hop žije a Uprising, počas ktorých je bufet prevádzkovaný.

V cene je zahrnuté:

Cena zahŕňa: Proviziu realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy.

Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke Kristián Kopp – 0910118284


KONTAKTUJTE MAKLÉRA

Kristian Kopp

Mojim cieľom je poskytnúť klientom realitné služby na jednom mieste, na profesionálnej úrovni.  V živote mám rád výzvy a prácu s realitami preto sa snažím byť klientom vždy k dispozícii a ponúknuť im riešenie aj pri komplikovaných situáciách, ktoré sú spojené s nehnuteľnosťami.

Ponúkam služby v oblasti predaja , kúpy a prenájmu – rodinných domov, bytov, pozemkov a komerčných nehnuteľností ďalej sa špecializujem na vysporiadanie vlastníckych práv k nehnuteľnostiam a legalizáciu stavieb.

Pre klientov sa snažím v súčinnosti s tímom a  parnetmi spoločnosti, nájsť riešenie  v situáciách spojených s bývaním, dosahovaní snov, cieľov a požiadaviek. Pri práci kladiem dôraz na profesionalitu, jasnú komunikáciu,  individuálny a ľudský prístup.

👁
Hľadať
Tel. čislo
Kontakt