ModernyMakler.sk

Na predaj 4 izbový rodinný dom vo Vysokej pri Morave

3D prehliadka
Lokalita: Vysoká pri Morave | Úžit. plocha: 225 m² | Plocha pozemku: 554 m² | Stav: Čiastočná rekonštrukcia | Druh: Rodinný dom | Cena: 169 990 €

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Vysoká pri Morave.

Nehnuteľnosť je situovaná na rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 554m2, pričom celková plocha domu je 225 m2, plocha suterénu je 115m2, užitková plocha prvého nadzemné podlažia je 110 m2.

Rodinný dom je po čiastočne rekonštrukcii z roku 2013-2014, vymenené plastové okná, zateplenie a fasáda, zrekonštruovaná kúpelňa, plávajúca podlaha, dlažba v interiéry a exteriéry domu a terasa. Dom bol skolaudovaný v roku 1990.

Nehnuteľnosť očarí priestrannosťou izieb, dom je čiastočne zrekonštruovaný a teda ponúka možnosť úprav podľa vlastných predstáv, avšak dom je obývateľný s možnosťou postupného dokončovania a rekonštrukcie.

Dispozícia domu:
V suteréne rodinného domu sa nachádza garáž pre dve osobné vozidlá a pivnica so všetkými inžinierskymi sieťami.
Na poschodí rodinného domu sa nachádza pred vstupom do domu terasa, dve samostatné izby, kuchyňa, špajza, priechodná izba a obývačka, kúpeľňa a WC.
Parkovanie je možné priamo pred rodinný domom a aj na pozemku a samozrejme v garáži.

Lokalita je tichá a atraktívna svojou polohou vzhľadom na okolie nehnuteľnosti a blízkosť rieky Morava a kompy do Rakúska.

V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Nehnuteľnosť disponuje IS: elektrina, voda, studňa, plyn a kanalizácia.

V cene je zahrnuté:
Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy.

Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej prehliadky. Kristián Kopp – 0910118284


KONTAKTUJTE MAKLÉRA

Kristian Kopp

Mojim cieľom je poskytnúť klientom realitné služby na jednom mieste, na profesionálnej úrovni.  V živote mám rád výzvy a prácu s realitami preto sa snažím byť klientom vždy k dispozícii a ponúknuť im riešenie aj pri komplikovaných situáciách, ktoré sú spojené s nehnuteľnosťami.

Ponúkam služby v oblasti predaja , kúpy a prenájmu – rodinných domov, bytov, pozemkov a komerčných nehnuteľností ďalej sa špecializujem na vysporiadanie vlastníckych práv k nehnuteľnostiam a legalizáciu stavieb.

Pre klientov sa snažím v súčinnosti s tímom a  parnetmi spoločnosti, nájsť riešenie  v situáciách spojených s bývaním, dosahovaní snov, cieľov a požiadaviek. Pri práci kladiem dôraz na profesionalitu, jasnú komunikáciu,  individuálny a ľudský prístup.

👁
Hľadať
Tel. čislo
Kontakt