ModernyMakler.sk

Na predaj 1 izbový byt s priestrannou loggiou v Dúbravke


Lokalita: Bratislava | Úžit. plocha: 30 + 7,62 loggia m² | Stav: Čiastočná rekonštrukcia | Druh: 1 izbový byt | Cena: 104 900

Ponúkame  na predaj 1 izbový byt  s priestrannou loggiou po  rekonštrukcii  s panoramatickým výhľadom na Malé Karpaty a Bratislavský kamzík  v skvelej časti Dúbravky plnej zelene a parkov.   

Byt je situovaný na 8p/9p (s výťahom), orientovaný na východ. Nachádza sa na ulici Ľ. Zúbka v Dúbravke. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii – rekonštrukcia elektrických rozvodov, rozvody vody, kúpeľňa, wc, podlahy a kuchyňa.  Výmera bytu je 30m² + 7,62 m² loggia a 1 m² pivnica.

Dispozícia bytu : Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne ktorá je priechodná a spojená s obývacou izbou s výstupom na loggiu, menšej spálne, kúpeľne a samostatného WC.

V okolí bytového domu je výborná občianska vybavenosť, v bezprostrednej blízkosti bytového domu sa nachádza materská škôlka, ďalej je v blízkosti škola, obchod zástavka MHD. 

Cena zahŕňa: Províziu realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy.

Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej prehliadky. Kristián Kopp – 0910118284


KONTAKTUJTE MAKLÉRA

Kristian Kopp

Mojim cieľom je poskytnúť klientom realitné služby na jednom mieste, na profesionálnej úrovni.  V živote mám rád výzvy a prácu s realitami preto sa snažím byť klientom vždy k dispozícii a ponúknuť im riešenie aj pri komplikovaných situáciách, ktoré sú spojené s nehnuteľnosťami.

Ponúkam služby v oblasti predaja , kúpy a prenájmu – rodinných domov, bytov, pozemkov a komerčných nehnuteľností ďalej sa špecializujem na vysporiadanie vlastníckych práv k nehnuteľnostiam a legalizáciu stavieb.

Pre klientov sa snažím v súčinnosti s tímom a  parnetmi spoločnosti, nájsť riešenie  v situáciách spojených s bývaním, dosahovaní snov, cieľov a požiadaviek. Pri práci kladiem dôraz na profesionalitu, jasnú komunikáciu,  individuálny a ľudský prístup.

👁
Hľadať
Tel. čislo
Kontakt