info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 11 júna, 2024
  • 5 počet izieb / spální
  • 199.00 m2 úžitkovej plochy
  • property_lot_size
  • 704.00 m2 veľkosť pozemku

Na predaj samostatne stojaci 5-izbový rodinný dom s nadštandardným pozemkom v Hviezdoslavove

379 000 €
Hviezdoslavov, ,
Favorite

Popis

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný, dvoj-podlažný 5-izbový rodinný dom v zastavanej časti obce Hviezdoslavova – Podháj. Dom sa nachádza v pokojnej uličke a je postavený na veľkorysom rovinatom pozemku s výmerou 704 m². Okrem dostatku priestoru v exteriéri a interiéri disponuje troma parkovacími státiami na pozemku a jedným parkovacím státím v garáži. Stavba bola skolaudovaná v roku 2014 a ponuka disponuje tiež energetickým certifikátom A.

Dom:

Zastavaná plocha: 119 m²
Celková plocha domu: 199 m²
Loggia: 18 m²
Garáž: 16 m²
Pozemok: 704 m²
Terasa: 35 m²
IS: elektrina, studňa, čistička odpadových vôd

Dispozícia domu:

Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, hosťovskej kúpeľne, veľkorysej dennej časti, ktorú tvorí prepojená kuchyňa s jedálňou a špajzou a obývacia izba s výstupom na terasu. Priestrannosť a veľkoleposť dennej časti dodávajú vysoké stropy a veľkoformátové okná. Na prízemí domu nájdete tiež garáž. Na druhom podlaží sa nachádza galéria, ktorá prepája tri priestranné spálne, pracovňu a kúpeľňu. Z jednej spálne je zároveň výstup na loggiu. Predná časť domu je orientovaná na západ, zadná časť s terasou na východ.

Zariadenie domu:

Dom sa predáva zariadený a v cene je kompletne vybavená a na mieru robená kuchynská linka s umývačkou riadu, indukčnou varnou doskou a vstavanou rúrou. V obývacej izbe sa nájdete pohovku a obývaciu zostavu. Na poschodí sú dve spálne vybavené manželskými posteľami a šatníkmi, detská izba a pracovňa, ktorá sa predáva bez zariadenia. V dome je tiež bezpečnostný alarm.

Technický stav:

Dom bol postavený v roku 2010 a kolaudácia prebehla v roku 2014. Postavený je z tehál a zateplený 150 mm polystyrénom. Strecha je šikmá so 400 mm izoláciou tvorenou dvoma vrstvami izolačnej vaty a pokrytá škridlou Bramac. V celom dome sú trojkomorové eurookná. Okrem podlahového kúrenia je možné využívať alternatívne aj vykurovanie prostredníctvom krbu, na ktorý je predpríprava v obývacej izbe. Ohrev vody (ako aj kúrenie a chladenie počas leta) v celom dome zabezpečuje tepelné čerpadlo. Vetranie domu je zabezpečené rekuperáciou, ktorá vďaka vstavaným filtrom zároveň čistí vzduch a zachytáva teplo, čím napomáha znižovať náklady na vykurovanie. Dom disponuje energetickým certifikátom A.

Exteriér domu je ohraničený betónovým plotom, vstup na pozemok autom zabezpečuje brána s predprípravou na automatický pohon. Garážová brána je na ovládanie. Terasa je zo zámkovej dlažby. Na pozemku sa nachádza vŕtaná studňa s hĺbkou 25 metrov, manuálna závlaha a predpríprava na automatické zavlažovanie s vybudovanými vsakovacími otvormi na zrážkovú vodu. Studňa je napojená na filtráciu, ktorá zabezpečuje vysoko kvalitnú pitnú a tiež úžitkovú vodu. Na pozemku je vybudovaná aj predpríprava na bazén vo forme pripojenia na ohrev vody pomocou tepelného čerpadla.

Lokalita:

Dom sa nachádza v Hviezdoslavove – časť Podháj s prevažne novovybudovanými rodinnými domami s architektonicky rovnakým typom stavieb, vďaka čomu ulica a okolie pôsobia príjemným a estetickým dojmom. Obec poskytuje plnú občiansku vybavenosť v podobe materských škôl  (+ jednej vo výstavbe), základnej školy, potravín, pizzerie, kaviarní, pošty a športového areálu. Doprava je bezproblémová aj vďaka napojeniu na obchvat R7, čím trvá cesta do Bratislavy približne 20 minút. Z obce navyše premávajú pravidelné linky železničnej dopravy (Bratislava – Komárno, Bratislava – Dunajská Streda) aj autobusovej dopravy. Bonusom lokality je dvojica umelých jazier s plážou, ktoré najmä v lete poskytujú kúpanie a množstvo voľnočasových aktivít.

Názor makléra:

Ponuka v Hviezdoslavove je jedinečná vďaka veľkorysej rozlohe pozemku a štýlovej stavbe s piatimi izbami, ktorá poskytuje priestor aj pre viacčlennú rodinu. Dom využíva moderné technológie, vďaka ktorým sú mesačné náklady minimálne a komfort bývania bude dotiahnutý vybudovaním kanalizácie, ktorá je už schválená. Dom je pripravený na okamžité nasťahovanie sa a v prípade záujmu stále poskytuje priestor na realizáciu podľa vlastných predstáv, či už dobudovaním krbu, bazéna, vysadením zelene alebo zväčšením priestoru o podkrovie, či už pre účely bývania alebo skladovania. Príjemným dojmom pôsobí aj okolie domu vďaka jednotnej architektúre susedných domov a veľkorysým pozemkom, vďaka čomu na sebe domy nie sú natlačené. Rovnako dôležitým aspektom je aj občianska vybavenosť a skvelá dostupnosť – obec sa prispôsobuje rozrastajúcemu sa trendu občanov a výstavbe a rozvíja sa, či už počtom miest v materských školách alebo rozvojom športových a kultúrnych aktivít.

Cena:

379.000€
Mesačné náklady pre 4-člennú rodinu predstavujú približne 130€.

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností a overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Všetky ďalšie informácie Vám rada poskytnem pri osobnej prehliadke.
Soňa Mackovičová – 0903 268 765

Informácie o nehnuteľnosti sú uverejnené so súhlasom a vedomím majiteľa.

A+
Your energy class is A

A

B

C

D

E

F

G

H

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 47825
Cena: 379 000 €
Celková rozloha: 199.00 m2
Veľkosť pozemku: 704.00 m2
Počet izieb: 5
Kúpeľne: 2
Energetická trieda: A
Garáže (počet): 1
Logia (počet): 1
Poschodie: 2
Terasa (počet): 1

Vybavenie

Other Features
Kompletne zariadený
Parkovacie miesto
Terasa
Veľký pozemok

Mapa

Virtuálna prehliadka

Pôdorysy

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Podobné ponuky

Domy
Kompletná rekonštrukcia

Na predaj štýlovo zrekonštruovaný dvojpodlaž...

209 900 €
Moderný maklér ponúka na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom s r ...
Moderný maklér ponúka na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom s rozmernou záhradou v obci ...
5 168.00 m2details
Domy
Pôvodný stav
Výhodná investícia

Na predaj dvojpodlažná rodinná vila v Orecho...

105 000 €
Moderný maklér ponúka na predaj zaujímavú dvojpodlažnú nehnuteľnosť po čiastočnej rekonštr ...
Moderný maklér ponúka na predaj zaujímavú dvojpodlažnú nehnuteľnosť po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá môže predsta ...
5 2 200.00 m2details
Domy
Čiastočná rekonštrukcia

Na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v...

197 000 €
Moderný maklér ponúka na predaj trojpodlažný 5-izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštruk ...
Moderný maklér ponúka na predaj trojpodlažný 5-izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii vhodný aj pre dvojgen ...
5 3 300.00 m2details

Porovnať ponuky

Soňa Mackovičová