info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 11 júna, 2024
  • 5 počet izieb / spální
  • 226.00 m2 úžitkovej plochy
  • property_lot_size
  • 602.00 m2 veľkosť pozemku

Na predaj príjemný 5-izbový rodinný dom v obci Zlaté Klasy

261 000 €
Zlaté Klasy, ,
Favorite

Popis

Moderný Maklér ponúka na predaj priestranný, presvetlený rodinný dom s veľkým podpivničeným priestorom, terasou, dvoma balkónmi a dvojgarážou v obci Zlaté Klasy. Nehnuteľnosť disponuje upraveným a oploteným pozemkom s elektrickou bránou a s veľkým množstvom okrasných rastlín a drevín. Vzdialenosť do Bratislavy je približne 30 minút.

Rodinný dom: 

Úžitková plocha: 226 m2
Pozemok: 602 m2
Terasa a balkón: 18 m2
IS: kanalizácia, elektrina, plyn, studňa

Dispozícia domu:

Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch podlaží, pivnice, 5 obytných miestností, 2 kúpeľní, 2 kuchýň, terasy a dvoch balkónov. Po vstupe do domu sa dostaneme do malej predsiene, z ktorej prechádzame do kúpeľne, do pivnice a na 2. podlažie domu. Po pravej strane sa zároveň nachádza samostatná spálňa a vedľa schodiska nájdeme aj obývaciu miestnosť s kuchyňou a s výstupom na terasu. Na 2. podlaží sa nachádzajú kuchyňa, kúpeľňa a tri samostatné nepriechodné spálne.

Zariadenie domu a technický stav: 

Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 2017, počas ktorej boli menené okná, priečka v kuchyni a renováciou prešla aj celá kúpeľňa a kuchyňa. Dom je postavený z tehly (25 cm) a zateplený 5 cm polystyrénom (zateplenie prebehlo ešte v roku 1994), kolaudácia prebehla v roku 1977 a v celom dome sú drevené dubové parkety. Kúrenie v dome je ústredné, riešené plynovým kotlom značky Viessmann. K domu prislúcha aj vykurovaná zimná záhrada, elektrická brána, dvojgaráž, kamerový systém a alarm. Pozemok domu je pokrytý závlahou. Dom sa predáva čiastočne zariadený po dohode s majiteľmi.

Lokalita: 

Obec Zlaté Klasy poskytuje rozsiahlu občiansku vybavenosť pozostávajúcu z materskej školy, základnej školy, pošty, potravín, reštaurácií, kaviarní, zdravotného strediska, futbalového ihriska, multifunkčného ihriska, moderného detského ihriska, autoservisu, čerpacej stanice, autobusových zastávok a rôznych druhov služieb. Obec je vzdialená len 20 minút od Bratislavy s využitím diaľnice a R7 a dostupnosť do obce je zabezpečená autom alebo autobusom. V okolí sa nachádza tiež atrakcia Malého Dunaja – Vodný kolový mlyn a skanzen Jelka, ktorá môže poslúžiť ako zaujímavý nápad na rodinný výlet. Do Šamorína sa navyše dostanete len za 12 minút jazdy autom a do Dunajskej Stredy za 20 minút.

Názor makléra:

Ponuka v Zlatých Klasoch poskytuje dostatok priestoru pre náročnejší pár či väčšiu rodinu s deťmi nielen vďaka zaujímavej dispozícii, ale tiež možnosti využitia pivničných priestorov najmä na účel odkladania či uskladňovania vecí. Priestranný rodinný dom zároveň ponúka množstvo benefitov, čím určite osloví potenciálnych záujemcov. Výhodou je najmä zimná záhrada, dvojgaráž, udržiavaná záhrada a čiastočná rekonštrukcia domu. Benefitom je tiež zabezpečenie domu prostredníctvom kamerového systému a alarmu, ktorý novým majiteľom dodá pocit bezpečia.

Cena: 

261.000€

V cene je zahrnuté: 

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností a overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej prehliadky.
Maroš Bakajsa – 0944 374 158

Informácie o nehnuteľnosti sú uverejnené so súhlasom a vedomím majiteľa.

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 52306
Cena: 261 000 €
Celková rozloha: 226.00 m2
Veľkosť pozemku: 602.00 m2
Počet izieb: 5
Kúpeľne: 2
Garáže (počet): 1
Pivnica (počet): 1
Balkón (počet): 2

Vybavenie

Other Features
Terasa
Veľký pozemok
Vlastná studňa

Mapa

Pôdorysy

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Podobné ponuky

Domy
Novostavba
Štýlový interiér

Na prenájom novostavba kompletne zariadeného...

1 100 € + energie
Moderný maklér ponúka na prenájom nový, samostatne stojaci a kompletne zariadený 4-izbový ...
Moderný maklér ponúka na prenájom nový, samostatne stojaci a kompletne zariadený 4-izbový bungalov v novovybudovane ...
4 2 102.00 m2details
Domy
Novostavba
Štýlový interiér

Na predaj novostavba kompletne zariadeného 4...

339 990 €
Moderný Maklér ponúka na predaj nový, samostatne stojaci a kompletne zariadený 4-izbový bu ...
Moderný Maklér ponúka na predaj nový, samostatne stojaci a kompletne zariadený 4-izbový bungalov v novovybudov ...
4 2 102.00 m2details
Domy
Kompletná rekonštrukcia

Na predaj štýlovo zrekonštruovaný dvojpodlaž...

209 900 €
Moderný maklér ponúka na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom s r ...
Moderný maklér ponúka na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom s rozmernou záhradou v obci ...
5 168.00 m2details

Porovnať ponuky

Maroš Bakajsa