info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 15 marca, 2024
  • 395.00 m2 úžitkovej plochy

Na predaj budova s možnosťou skladových priestorov a kancelárií v centre Tešedíkova

171 600 €
Tešedíkovo, ,
Favorite

Popis

Ponúkame na predaj skvele dispozične riešenú a upravenú halu s viacerými možnosťami využitia, či už na účely skladových priestorov, kancelárskych priestorov alebo pre realizáciu bytových jednotiek. Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Tešedíkovo, ktorá je vzdialená len 10 minút jazdy od okresného mesta Šaľa a 30 minút od Nitry alebo Dunajskej Stredy.

Budova:

Úžitková plocha: 395 m2
Zastavaná plocha: 315 m2
Celková plocha pozemku: 844 m2
IS: voda, elektrina, kanalizácia

Dispozícia:

Po ľavej strane nájdete vchod do prednej časti budovy, ktorej prístavba prebehla medzi rokmi 2021/2022. Na prízemí sa nachádza technická miestnosť s predprípravou na ústredné kúrenie a s výstupom na vrchné podlažie, na ktorom je zariadená kuchynka, kúpeľňa s WC a voľný priestor na kanceláriu alebo bytovú jednotku. Prístup do zadnej časti budovy je zvonku, ale aj zvnútra prvej budovy.

Zariadenie budovy a technický stav:

Predná časť budovy je zariadená v štandarde a zadná časť budovy je vyprataná a prázdna, pripravená na úpravu ako sklad alebo ako ďalšie bytové jednotky. Celý pozemok je oplotený novým betónovým plotom a vstup na pozemok je zabezpečený novou elektrickou bránou značky Kripol na diaľkové ovládanie. Budova má novú, škridlovú strechu (Bramac). Na pozemok je zavedená nová kanalizačná prípojka, nová prípojka vody a nová 60 ampérová elektrická prípojka (s možnosťou zväčšenia kapacity). Predná časť budovy je úplne nová s laminátovými parketami a keramickou dlažbou. V budove je zavedený internet DSL od Slovak Telecom.

Lokalita:

Obec Tešedíkovo ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Nájdete v nej potraviny, reštaurácie, pohostinstvá, vinárstvo, základnú školu, poštu, lekára a mnohé služby. Voľnočasové aktivity zastrešuje napríklad futbalový štadión alebo jazdecký ranč. Tešedíkovo zároveň zabezpečuje výbornú dostupnosť do okresného mesta Šaľa (len 10 minút jazdy autom), do Nitry len 35 minút jazdy a 3o minút do Dunajskej Stredy. V obci tiež premávajú pravidelné autobusové spoje.

Názor makléra:

Ponuka v Tešedíkove predstavuje zaujímavú investičnú a podnikateľskú príležitosť. Skvele dispozične riešený a úplne nový priestor je vhodný na viacero podnikateľských aktivít vrátane skladového využitia či realizácie bytových a kancelárskych priestorov. Výhodou je tiež praktická a rýchla dostupnosť do okresných miest a kompletná občianska vybavenosť.

Cena:

171.600€

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností a overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej prehliadky.
Maroš Bakajsa – 0944 374 158

Informácie o nehnuteľnosti sú uverejnené so súhlasom a vedomím majiteľa.

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 49833
Cena: 171 600 €
Celková rozloha: 395.00 m2
Veľkosť pozemku: 844.00 m2
Kúpeľne: 1

Mapa

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Podobné ponuky

Obchodný priestor

Odstúpime gastroprevádzku v nákupnom centre ...

7 000 €
Ponúkame na odstúpenie kompletne zariadenú prevádzku s projektovou dokumentáciou ku v ...
Ponúkame na odstúpenie kompletne zariadenú prevádzku s projektovou dokumentáciou ku všetkým profesiám a s ...

Na predaj murovaná garáž v radovej zástavbe ...

29 990 €
Ponúkame na predaj murovanú garáž v radovej zástavbe hneď oproti parkovisku bytových ...
Ponúkame na predaj murovanú garáž v radovej zástavbe hneď oproti parkovisku bytových domov vo Vlčom Hrdle v Br ...
16.00 m2details
Objekty
Čiastočná rekonštrukcia

Na predaj viacúčelová polyfunkčná budova s v...

650 000 €
Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu s veľkorysým priestorom priamo na námestí Spišskej S ...
Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu s veľkorysým priestorom priamo na námestí Spišskej Starej Vsi na ulici SNP. B ...
9 5 713.00 m2details

Porovnať ponuky

Maroš Bakajsa