info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 11 júna, 2024
  • 9 počet izieb / spální
  • 713.00 m2 úžitkovej plochy

Na predaj viacúčelová polyfunkčná budova s veľkorysým priestorom v srdci Pienin

650 000 €
Spišská Stará Ves, ,
Favorite

Popis

Moderný Maklér ponúka na predaj polyfunkčnú budovu s veľkorysým priestorom priamo na námestí Spišskej Starej Vsi na ulici SNP. Budova je navrhnutá spôsobom, ktorý dokonale a funkčne využíva každý meter štvorcový a je vhodná na podnikateľské účely. Nehnuteľnosť je orientovaná na západ a prislúchajú k nej tiež tri parkovacie miesta, ktoré sú prístupné zo zadnej strany budovy.

Výmery nehnuteľnosti:

Úžitková plocha: 713,8 m2
Zastavaná plocha: 170,1 m2
Pozemok: 328 m2
Každé podlažie: 142,76 m2
IS: elektrina, voda, plyn, kanalizácia

Dispozícia budovy:

Nehnuteľnosť pozostáva zo suterénu, v ktorom sa nachádza kotolňa, sanita, ekonomat (miestnosť pre personál/technická miestnosť s výlevkou) a pivnica, prízemia, 2. NP, 3. NP a 4. NP.
1. NP predošlí majitelia využívali ako reštauračný priestor, v ktorom sa nachádza krásny krb a pozostáva tiež z kuchyne, štyroch samostatných WC a veľkej pracovne so súkromnou toaletou.
2. NP tvorí spoločná chodba a tri apartmány (dva z nich pozostávajú z dvoch veľkých, samostatných izieb s vlastnou kúpeľňou a jednej izby s vlastnou sanitou). Každý apartmán disponuje chodbou so stavanou skriňou. Na 2. NP sú k dispozícii aj malé sklady, ktoré môžu slúžiť ako odkladací priestor alebo ekonomat.
3. NP sa využíva ako súkromný byt s nadštandardnou obývacou izbou s krbom, kuchyňou s jedálňou a balkónom. Vedľa nájdete aj veľkorysú hosťovskú izbu, šatník, na mieru robený trezor a hlavnú kúpeľňu v talianskom štýle.
Najvyššie podlažie tvoria štyri veľké izby so spoločnou chodbou, kúpeľňou a práčovňou.

Zariadenie a technický stav:

Nehnuteľnosť sa predáva prázdna, avšak po dohode je možné odkúpiť zariadenie z baru a bývalej reštaurácie, ktoré pozostáva z dreveného masívu a na mieru zhotoveného baru, 6 stolov a 10 stoličiek. V kuchyni je k dispozícii digestor, profesionálny plynový šporák a fritéza. V suteréne sa nachádzajú drevené policové regály.
Kolaudácia budovy prebehla v roku 2001, je v pôvodnom stave, ale postupne prechádzala drobnými úpravami. V roku 2015 pribudla na celom schodišti a v apartmáne na 3. NP šúchaná omietka a v obývacej izbe boli znížené stropy. V roku 2020 bola kompletne vymaľovaná celá budova. Dom je postavený z pálenej tehly s valbovou strechou s vikiermi v kanadskom šindli, na ktorej sa nachádzajú dva fotovoltaické panely slúžiace ako alternatíva na ohrev vody. Všetky drevené prvky ako schodisko, bar či kuchyňa sú vyrobené na mieru z masívu. Všetky kúpeľne sú zhotovené v jednom štýle z talianskych obkladov a kvalitnej sanity. Celá budova je vykurovaná plynovým kotlom, ktorý zároveň slúži aj na ohrev vody.

Lokalita:

Budova sa nachádza vo výbornej lokalite priamo na námestí Spišskej Starej Vsi, vďaka čomu ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, neobmedzené možnosti a navyše je len na skok od historického centra alebo Galérie Ferdinanda Katonu. V blízkom okolí nájdete množstvo atrakcií, ktoré ocenia najmä turisti, zamestnanci, ale v podstate ktokoľvek, kto sa bude zdržiavať v priestoroch budovy. Voľnočasové aktivity zabezpečuje napríklad adrenalínový rafting na neďalekej rieke alebo jazda na plťkách, Pieninské cyklotrasy či nákupy v Poľsku. V zimných mesiacoch potešia lyžiarske strediská, Bachledova Dolina je vzdialená len 13 km od obce.

Názor makléra:

Ponuka v Spišskej Starej Vsi má skutočne veľký potenciál, nakoľko poskytuje skvelé dispozičné riešenie, čím môže slúžiť pre široké spektrum možností. Apartmány môže nový majiteľ využívať na súkromné účely alebo krátkodobý prenájom poprípade je možné budovu využívať ako penzión, keďže disponuje reštauráciou. Reštauračné priestory sa dajú prenajímať aj na oslavy či rôzne podujatia a obrovským benefitom je poloha nehnuteľnosti v krásnom a tichom prostredí, ktoré kombinuje oddych a čistý horský vzduch spolu s viacerými voľnočasovými aktivitami a kultúrou.

Cena:

650.000€

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností a overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Všetky ďalšie informácie Vám rada poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej prehliadky.
Darina Bosáková – 0911 207 782

Informácie o nehnuteľnosti sú uverejnené so súhlasom a vedomím majiteľa.

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 52210
Cena: 650 000 €
Celková rozloha: 713.00 m2
Veľkosť pozemku: 328.00 m2
Počet izieb: 9
Kúpeľne: 5

Vybavenie

Other Features
Parkovacie miesto

Mapa

Video

video image

Pôdorysy

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Podobné ponuky

Garáž
Pôvodný stav

Na predaj praktická garáž v dobrej lokalite ...

7 000 €
Moderný maklér ponúka na predaj skeletovú garáž bez súpisného čísla, ktorá poskytuje dosta ...
Moderný maklér ponúka na predaj skeletovú garáž bez súpisného čísla, ktorá poskytuje dostatok priestoru na parkovan ...
Domy
Pôvodný stav
Výhodná investícia

Na predaj prevádzková budova s investičným p...

204 000 €
Moderný maklér ponúka na predaj prevádzkovú budovu s priestranným pozemkom v centre obce J ...
Moderný maklér ponúka na predaj prevádzkovú budovu s priestranným pozemkom v centre obce Jelka. Nehnuteľnosť sa mom ...
140.00 m2details
Objekty
Kompletná rekonštrukcia

Na predaj investičná priemyselná hala v obci...

Na vyžiadanie
Moderný maklér ponúka na predaj modernizovanú priemyselnú halu na rozsiahlom pozemku v obc ...
Moderný maklér ponúka na predaj modernizovanú priemyselnú halu na rozsiahlom pozemku v obci Trnávka. Priestor preds ...
553.00 m2details

Porovnať ponuky

Darina Bosáková