info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 24 mája, 2023
  • 2 počet izieb / spální
  • 202.00 m2 úžitkovej plochy
  • property_lot_size
  • 897.00 m2 veľkosť pozemku

Na predaj 2-izbový rodinný dom s rozľahlým pozemkom v Martine

129 990 €
Favorite

Popis

Ponúkame na predaj prízemný, zrekonštruovaný 2-izbový rodinný dom na pozemku s rozlohou 897 m², ktorý je situovaný v tichej lokalite obklopenej prírodou Martinských Hôľ. Zo záhrady je panoramatický výhľad na mesto.

Rodinný dom:

Zastavaná plocha: 202 m²

Záhrada: 695 m²

Celková plocha pozemku: 897 m²

IS: elektrina, žumpa, voda (vlastná studňa)

Dispozícia domu:

Dom pozostáva zo vstupnej predsiene, kuchyne, kúpeľne a spálne, do ktorej je aj osobitný vstup zvonku. V spálni sa zároveň nachádza menšia miestnosť slúžiaca ako šatník. Z kuchyne sa vstupuje do obývacej izby s výhľadom na záhradu a pohorie Malá a Veľká Fatra. Nad celým domom je vybudované podkrovie. Z vonkajšej strany je tiež vstup do pivničných priestorov.

Technický stav:

V roku 2021 prešiel dom čiastočnou rekonštrukciou pozostávajúcou z výmeny podláh, okien, komína a nového zateplenia. Rodinný dom je postavený z masívu, strecha domu je plechová a zateplený je polystyrénom s hrúbkou 5 cm. Disponuje 6 komorovými plastovými oknami s 3-sklom. V kúpeľni a v kuchyni je položená dlažba a obklady, v ostatných miestnostiach je vinylová podlaha. Odpad je z nehnuteľnosti odvádzaný do žumpy splaškovou kanalizáciou. Voda je ťahaná z vlastnej studne s úpravou vody a tepelným čerpadlom s expanznou 200l nádobou na vykurovanie a ohrev teplej vody.

Exteriér je trávnatý s množstvom ovocných stromov, okrasných prvkov a malej dielničky, ktorá slúži na odkladanie pracovných potrieb. Vstup k domu je možný aj zo záhrady, kde je predpríprava na parkovacie miesto, čím bude zabezpečený vstup z oboch strán pozemku.

Lokalita:

Mestská časť Kolónia Hviezda sa vyznačuje maximálnym pokojom a tichom. Lokalita je vyhľadávaná najmä vďaka rozsiahlej občianskej vybavenosti, ako aj viacerým možnostiam voľnočasových aktivít. Obec Vrútky navyše leží len 5 minút od domu a poskytuje výbornú dostupnosť do okolitých obcí vďaka železničnej stanici, ako aj priamemu napojeniu na diaľnicu D1. Vrútky tiež disponujú škôlkou, školou, zdravotníckymi zariadeniami, bankami, poštou, rozličným druhom obchodov a služieb, športoviskami, kúpaliskom, kostolmi, reštauráciami a mnohým ďalším. Prístupové cesty sú celoročne udržiavané.

Názor makléra:

Ponuka v Martine bezpochyby očarí najmä umiestnením v ničím nerušenej, rozprávkovej prírode s nespočetným množstvom rekreačných aktivít. Výhodou nehnuteľnosti je dobré a praktické dispozičné riešenie a čiastočná rekonštrukcia, ktorá poskytne základ možných úprav. Dom disponuje rozľahlým, trávnatým pozemkom, čím otvára možnosti rozličného využitia, navyše má vlastnú studňu, čo tiež predstavuje veľkú výhodu z hľadiska spotreby. Nehnuteľnosť je vhodná na štandardné bývanie, prípadne ako rekreačná investícia s potenciálom víkendového domu.

Cena: 

129.990€

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností vo výške 66€ a overenie podpisov u notára. Všetky ďalšie informácie Vám rada poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej obhliadky.
Lenka Navarčík – 0918 846 798

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 41029
Cena: 129 990 €
Celková rozloha: 202.00 m2
Veľkosť pozemku: 897.00 m2
Počet izieb: 2
Kúpeľne: 1

Mapa

Pôdorysy

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Podobné ponuky

Domy
Novostavba

Na prenájom zariadený 4-izbový rodinný dom v...

1 100 € + energie
Ponúkame na prenájom zariadený 4-izbový bungalov s udržiavanou záhradou v novovybudovanej ...
Ponúkame na prenájom zariadený 4-izbový bungalov s udržiavanou záhradou v novovybudovanej štvrti na ulici Osiková v ...
4 1 110.00 m2details
Rodinný dom
Novostavba

Na predaj novostavba 3-izbového rodinného do...

269 900 €
Ponúkame na predaj novostavbu dobre dispozične riešeného, slnečného 3-izbového rodinného d ...
Ponúkame na predaj novostavbu dobre dispozične riešeného, slnečného 3-izbového rodinného domu typu bungalov s garáž ...
1 104.00 m2details
Domy
Kompletná rekonštrukcia

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 5-izbový...

249 500 €
Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v&nbs ...
Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v krásnom a pokojnom ...
5 2 160.00 m2details

Porovnať ponuky

PhDr. Lenka Navarčík