info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 15 marca, 2024
  • 2 počet izieb / spální
  • 202.00 m2 úžitkovej plochy
  • property_lot_size
  • 897.00 m2 veľkosť pozemku

Na predaj 2-izbový rodinný dom s rozľahlým pozemkom v Martine

129 990 €
Favorite

Popis

Ponúkame na predaj prízemný, zrekonštruovaný 2-izbový rodinný dom na pozemku s rozlohou 897 m², ktorý je situovaný v tichej lokalite obklopenej prírodou Martinských Hôľ. Zo záhrady je panoramatický výhľad na mesto.

Rodinný dom:

Zastavaná plocha: 202 m²

Záhrada: 695 m²

Celková plocha pozemku: 897 m²

IS: elektrina, žumpa, voda (vlastná studňa)

Dispozícia domu:

Dom pozostáva zo vstupnej predsiene, kuchyne, kúpeľne a spálne, do ktorej je aj osobitný vstup zvonku. V spálni sa zároveň nachádza menšia miestnosť slúžiaca ako šatník. Z kuchyne sa vstupuje do obývacej izby s výhľadom na záhradu a pohorie Malá a Veľká Fatra. Nad celým domom je vybudované podkrovie. Z vonkajšej strany je tiež vstup do pivničných priestorov.

Technický stav:

V roku 2021 prešiel dom čiastočnou rekonštrukciou pozostávajúcou z výmeny podláh, okien, komína a nového zateplenia. Rodinný dom je postavený z masívu, strecha domu je plechová a zateplený je polystyrénom s hrúbkou 5 cm. Disponuje 6 komorovými plastovými oknami s 3-sklom. V kúpeľni a v kuchyni je položená dlažba a obklady, v ostatných miestnostiach je vinylová podlaha. Odpad je z nehnuteľnosti odvádzaný do žumpy splaškovou kanalizáciou. Voda je ťahaná z vlastnej studne s úpravou vody a tepelným čerpadlom s expanznou 200l nádobou na vykurovanie a ohrev teplej vody.

Exteriér je trávnatý s množstvom ovocných stromov, okrasných prvkov a malej dielničky, ktorá slúži na odkladanie pracovných potrieb. Vstup k domu je možný aj zo záhrady, kde je predpríprava na parkovacie miesto, čím bude zabezpečený vstup z oboch strán pozemku.

Lokalita:

Mestská časť Kolónia Hviezda sa vyznačuje maximálnym pokojom a tichom. Lokalita je vyhľadávaná najmä vďaka rozsiahlej občianskej vybavenosti, ako aj viacerým možnostiam voľnočasových aktivít. Obec Vrútky navyše leží len 5 minút od domu a poskytuje výbornú dostupnosť do okolitých obcí vďaka železničnej stanici, ako aj priamemu napojeniu na diaľnicu D1. Vrútky tiež disponujú škôlkou, školou, zdravotníckymi zariadeniami, bankami, poštou, rozličným druhom obchodov a služieb, športoviskami, kúpaliskom, kostolmi, reštauráciami a mnohým ďalším. Prístupové cesty sú celoročne udržiavané.

Názor makléra:

Ponuka v Martine bezpochyby očarí najmä umiestnením v ničím nerušenej, rozprávkovej prírode s nespočetným množstvom rekreačných aktivít. Výhodou nehnuteľnosti je dobré a praktické dispozičné riešenie a čiastočná rekonštrukcia, ktorá poskytne základ možných úprav. Dom disponuje rozľahlým, trávnatým pozemkom, čím otvára možnosti rozličného využitia, navyše má vlastnú studňu, čo tiež predstavuje veľkú výhodu z hľadiska spotreby. Nehnuteľnosť je vhodná na štandardné bývanie, prípadne ako rekreačná investícia s potenciálom víkendového domu.

Cena: 

129.990€

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností vo výške 66€ a overenie podpisov u notára. Všetky ďalšie informácie Vám rada poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej obhliadky.
Lenka Navarčík – 0918 846 798

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 41029
Cena: 129 990 €
Celková rozloha: 202.00 m2
Veľkosť pozemku: 897.00 m2
Počet izieb: 2
Kúpeľne: 1

Mapa

Pôdorysy

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Podobné ponuky

Domy
Novostavba
Štýlový interiér

Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obc...

269 000 €
Ponúkame na predaj štýlovú novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Lehnice neďaleko Du ...
Ponúkame na predaj štýlovú novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Lehnice neďaleko Dunajskej Stredy. Dom sa na ...
4 2 121.00 m2details
Domy
Kompletná rekonštrukcia

Na predaj príjemný, dvojpodlažný rodinný dom...

209 900 €
Ponúkame na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom s rozmernou záhr ...
Ponúkame na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom s rozmernou záhradou v obci Veľká Mača. P ...
5 168.00 m2details
Domy
Čiastočná rekonštrukcia

Na predaj príjemný 5-izbový rodinný dom v ob...

261 000 €
Ponúkame na predaj priestranný, presvetlený rodinný dom s veľkým podpivničeným priestorom, ...
Ponúkame na predaj priestranný, presvetlený rodinný dom s veľkým podpivničeným priestorom, terasou, dvoma balkónmi ...
5 2 226.00 m2details

Porovnať ponuky