info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 15 marca, 2024
  • 2 počet izieb / spální
  • 63.00 m2 úžitkovej plochy

Na predaj priestranný 2,5-izbový byt v historickej budove Starého Mesta

245 000 €
Favorite

Popis

Ponúkame na predaj priestranný 2,5-izbový byt v historickom centre Bratislavy na Puškinovej ulici. Byt sa nachádza na prvom podlaží bytového domu, ktorý má označenie národnej kultúrnej pamiatky. Ponuka oplýva jedinečnou, staromestskou atmosférou a disponuje vysokými stropmi, pôvodnými zachovanými drevenými parketami a repasovanými dvojkrídlovými dverami z masívu. Výhodou je aj možnosť rekonštrukcie s viacerými variantmi predispozície v prípade záujmu, čím môžete získať 3-izbový byt, rôzne variácie 2-izbového bytu alebo modernú otvorenú dispozíciu prepojenej kuchyne s obývacou izbou.

Byt:

Úžitková plocha bytu: 63,44 m²
Pivnica: 8,34 m²

Dispozícia bytu:

Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba s priestrannou predsieňou, komora a samostatná toaleta umiestnené oproti vstupným dverám, kúpeľňa, kuchyňa, ktorá je prepojená s kabinetom a dve obytné miestnosti.

Technický stav:

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, pri ktorej boli menené vstupné dvere za masívne bezpečnostné dvere, zrekonštruovaná bola toaleta aj kúpeľňa vrátane rozvodov vody a kanalizácie, pôvodné okná boli vymenené za plastové (s ohľadom na charakter budovy). V obytných miestnostiach sa nachádzajú repasované drevené parkety a zrenovované boli aj interiérové dvere, ktoré sú z masívneho dreva. Výhrev bytu zabezpečujú plynové kachle, takzvané gamatky, umiestnené v kuchyni a obytnej miestnosti.

Bytový dom je vo výbornej, udržiavanej forme nielen na pohľad, ale aj z technického hľadiska – počas rekonštrukcie boli menené stúpačky, elektrické rozvody v spoločných priestoroch a vstupné dvere, ktorých súčasťou je elektrický vrátnik. Rovnako udržiavané sú aj spoločné priestory v pivnici a vo vnútrobloku.

Lokalita:

Byt na Puškinovej ulici sa nachádza v centre Starého Mesta vo výbornej lokalite, či už z hľadiska občianskej vybavenosti alebo dopravy. Autobusová zastávka sa nachádza 1 minútu chôdze od bytového domu a vlaková stanica je vzdialená len 6 minút chôdze. Pri bytovom dome sa nachádzajú tiež potraviny, kaviarne a reštaurácie. Rekreačné a oddychové zóny ako prezidentská záhrada, Slavín či Horský park sú vzdialené maximálne 15 minút od domu.

Názor makléra:

Ponuka na Puškinovej ulici očarí najmä autentickosťou národnej kultúrnej pamiatky a krásnymi, s citom zrekonštruovanými spoločnými priestormi, ktoré zbadáte hneď pri vstupe do domu. Vysoké stropy, masívne drevené dvere, kachle či drevené parkety zároveň dotvárajú profil a atmosféru celému interiéru nehnuteľnosti. Výhodou bytu je najmä flexibilná dispozícia, ktorá vďaka charakteru priečok ponúka viacero variácií rekonštrukcie. Benefitom je aj poloha priamo v centre Starého Mesto a orientácia, ktorá poskytne budúcim majiteľom pokojné a jedinečné bývanie.

Cena:

245.000€

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy. Všetky ďalšie informácie Vám rada poskytnem telefonicky alebo pri osobnej prehliadke.
Ing. Diana Valovičová – 0910 788 622

Informácie o nehnuteľnosti sú uverejnené so súhlasom a vedomím majiteľa.

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 44053
Cena: 245 000 €
Celková rozloha: 63.00 m2
Počet izieb: 2
Kúpeľne: 1
Pivnica (počet): 1
Poschodie: 1

Mapa

Virtuálna prehliadka

Pôdorysy

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Podobné ponuky

2-izbový byt
Novostavba
Štýlový interiér

Na prenájom štýlový 2-izbový byt s parkovaní...

700 € + energie
Ponúkame na prenájom útulný, prakticky riešený 2-izbový byt s balkónom a nadštandardným vy ...
Ponúkame na prenájom útulný, prakticky riešený 2-izbový byt s balkónom a nadštandardným vybavením v novostavbe s vý ...
2 1 37.00 m2details
3-izbový byt
Štýlový interiér

Na prenájom moderný 3-izbový byt v centre Br...

980 € + 220€ energie
Ponúkame na prenájom jedinečný a štýlovo zariadený 3-izbový byt vo výbornej lokalite Brati ...
Ponúkame na prenájom jedinečný a štýlovo zariadený 3-izbový byt vo výbornej lokalite Bratislavy na Legionárskej uli ...

Na predaj priestranný slnečný 2-izbový byt v...

159 000 €
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v pôvodnom stave na Medveďovej ulici v Pe ...
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v pôvodnom stave na Medveďovej ulici v Petržalke. Ponuka sa nachád ...

Porovnať ponuky

Diana Valovičová