info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Your search results

Moderný maklér

MICHAL DOVALA

Realitný sprostredkovateľ

Lokalita

Bratislava a okolie

E-mail

michal.dovala@modernymakler.sk

Telefón

+421 944 517 560

Kúpa alebo predaj nehnuteľnosti je jedno z najdôležitejších rozhodnutí vo Vašom živote. Je to náročný a pomerne zložitý proces, v ktorom číha nejedna nástraha. Práve preto je dobré mať na svojej strane partnera, na koho sa môžete spoľahnúť za každých okolností. Práve toto poskytujem svojim klientom.

K realitám som mal vždy blízko, mojim hobby je totiž architektúra a dizajn. Navyše ma baví práca s ľuďmi a networking.

Realitný maklér  je niekto, kto Vás počas celého procesu zastupuje. Je to niekto, kto dokonale pozná Vaše potreby a požiadavky a pomáha Vám si splniť Váš sen o vysnívanom bývaní. A presne takýto  Moderný maklér chcem byť pre Vás.

Klientom poskytujem počas celej doby spolupráce komplexnú starostlivosť, profesionalitu, lojalitu a dlhodobú víziu. Každý  klient dostane exkluzívnu starostlivosť.

Práca s ľuďmi ma naučila, aké dôležité je budovať priateľstvo a férové partnerstvo s klientom. Práve preto sa sústredím na budovanie vzájomnej dôvery a poskytujem svojim klientom komplexné služby, či už sa jedná o financovanie a poistenie nehnuteľností, ich predaj či nákup, rekonštrukcie alebo prenájom. Všetko dostanete na jedno mieste.

Kontaktujte ma

RECENZIE od našich klientov

Denis Urban

Vyzdvihujem profesionálny prístup a ochotu urobiť nadprácu. So službami som bol veľmi spokojný.

Martin Gažo

Veľmi profesionálny, vecný, osobný a long-term prístup, ktorý na trhu realit nie je (rozhodne) bežným. Preto môžem určite doporučiť. Ďakujem za spoluprácu!

Adrian Goncharov

Realitnú kanceláriu Moderný maklér viem odporučiť ako spoľahlivého partnera s ktorým nebudete mat žiadne starosti. Kúpa bytu prebehla veľmi rýchlo a bezproblémovo. Individuálny prístup, profesionalita, jednoducho maximálna spokojnosť. Ak chcete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť a taktiež záleží vám na kvalite služieb tak určite kontaktujte kanceláriu Moderný maklér.

Miroslav Chovanec

Maximálna spokojnosť. Absolútne profesionálny a pro-zákaznícky orientovaný prístup. 100%ná spoľahlivosť. Bezprostredná, bezproblémová a príjemná komunikácia. Maximálna dôvera. Vo viacerých aspektoch poskytnutý nadštandard. Vrelo odporúčam.

Dušan Mikuláš

Realitná kancelária sa nám venovala, zodpovedala potrebné otázky a vybavila, čo mala. Komunikácia promptná, teda môžem odporúčať.

MOJA PONUKA NEHNUTEĽNOSTI

2-izbový byt
Pôvodný stav
Rezervované
Výhodná investícia

Na predaj dobre dispozične riešený 2-izbový ...

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s množstvom úložného p ...
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s množstvom úložného priestoru a veľkou lo ...
2 1 45.00 m2details
1-izbový byt
Pôvodný stav
Predané

Na predaj 1-izbový byt vo výbornej lokalite ...

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt na Muškátovej ulici v Ružinove, hneď vedľa OC ...
Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt na Muškátovej ulici v Ružinove, hneď vedľa OC Retro. Byt sa nachádza na ...
1 1 36.00 m2details

Porovnať ponuky