info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 15 marca, 2024
  • 6 počet izieb / spální
  • 150.00 m2 úžitkovej plochy

Na predaj veľký mezonet s dvoma balkónmi v Rači

Favorite

Popis

Ponúkame na predaj veľmi dobre dispozične riešený, príjemne presvetlený, priestranný 6-izbový mezonet v 5 ročnej nadstavbe s dvoma balkónmi v obklopení zelene. Byt je situovaný na 3. poschodí v 3-poschodovom tehlovom bytovom dome na Hubeného ulici v Bratislave. Na rovnakom poschodí sa nachádzajú len dva byty.

Byt:

Úžitková plocha celého mezonetu je 148,52 m(102 m2 spodná časť + 46,52 m2 horné poschodie).

K bytu prislúcha priestranná murovaná pivnica s bezpečnostnými dverami o výmere 14 m2.

Dispozícia bytu:

Vstupná chodba, WC, špajza, kuchyňa, obývacia izba s výstupom na balkón, spálňa s výstupom na balkón, 2x izba a kúpelňa s WC, vaňou a “walk-in” sprchovacím kútom. 

Na hornom poschodí bytu sa nachádzajú dve samostatné miestnosti, pričom jednu z nich je možné prerobiť aj na ďalšiu kúpeľňu s WC.

Technický stav a vybavenie:

Byt má vlastný kondenzačný kotol, ktorý slúži na kúrenie a ohrev teplej vody, taktiež sa tu nachádza klimatizácia a na oknách elektrické exteriérové hliníkové rolety. V kuchyni je podlahové kúrenie. Na prízemí bytu sa nachádza kvalitná gresová dlažba, v ďalších miestnostiach sú drevené a korkové podlahy. Na poschodí bytu sú vinylové podlahy. 

Samotný bytový dom prešiel taktiež zásadnou rekonštrukciou: zateplenie, oprava strechy, čiastočná oprava spoločných priestorov.

Lokalita: 

Byt sa nachádza v žiadanej a vyhľadávanej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a tiež množstvom zelene v neďalekých lesoch Malých Karpát. V rámci voľnočasových aktivít ponúka oblasť tiež viaceré možnosti, či už prechádzky v neďalekých vinohradoch alebo v lese počas celého roka alebo návštevu spomínaného kúpaliska v letných mesiacoch. Lokalitou prechádza viacero cyklotrás. Z bytového domu je dostupnosť do centra Bratislavy približne 10 minút jazdy autom alebo MHD (zástavka električky a autobusu je v blízkosti bytového domu do 2 min chôdze). V blízkosti bytového domu nájdete aj základnú školu, gymnázium, stredné odborné školy, škôlky, obchody (LIDL, Kraj, biopotraviny a i.), vynovené detské ihriská, poštu, kúpalisko, univerzálny dom tanca, tréningovú halu King’s Gym, futbalový štadión, stolnotenisovú halu, bikross-ovú dráhu a iné…

Názor makléra: 

Za veľký benefit považujem priestrannú obývaciu izbu s kuchyňou a špajzou s praktickými a dômyselnými riešeniami, praktické dispozičné riešenie s tromi nepriechodnými izbami na 1. poschodí bytu, pričom komfort rodinného bývania zvýrazní priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a WC + ďalšie samostatné WC. Priestranná pivnica bytu umožní uskladniť množstvo vecí, športových potrieb, bicyklov a pod. (zabezpečená kvalitnými bezpečnostnými dverami Sherlock) a kompenzuje tak neprítomnosť výťahu v bytovom dome. V okolí tejto nehnuteľnosti sa nachádza veľké množstvo zelene a dobrá občianska vybavenosť, ako napr. ihriská, reštaurácie, kaviarne, školy, škôlky. Výhodou bytu je aj možnosť okamžitého bývania bez nutnosti ďalších investícií.

Cena: 399 990€

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy.

Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke. Ing. Kristian Kopp – 0910 118 284

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 36448
Celková rozloha: 150.00 m2
Počet izieb: 6
Kúpeľne: 1
Pivnica (počet): 14

Mapa

Virtuálna prehliadka

Pôdorysy

1. podlažie
1. podlažie
2. podlažie
2. podlažie

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Porovnať ponuky

Ing. Kristian Kopp