info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Your search results

Moderný maklér

Dana Prelovská

Realitný sprostredkovateľ

Lokalita

Malacky a okolie

E-mail

dana.prelovska@modernymakler.sk

Telefón

+421 903 562 471

Mám rada komunikáciu s ľuďmi, som empatická a s nadšením pomáham klientom napĺňať sny o ideálnom bývaní. Môj záujem o ich potreby prepojujem s odbornosťou v realitnom trhu, vytvárajúc tak pozitívne a dôveryhodné prostredie pre klientov. Ponúkam komplexné služby a podporujem individuálny prístup ku každému jednému z nich. Zamilovala som sa do kreatívnej výzvy spojiť estetiku s praktickými potrebami a tak rada pomôžem nielen s realitnými službami, ale aj s prerábkou či zariaďovaním vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

Realitný trh je veľmi rozmanitý a dynamický, čo umožňuje vnímať každý obchod ako jedinečnú udalosť. Preto neváhajte a poďme spolu vytvoriť práve Váš príbeh.

Kontaktujte ma

RECENZIE od našich klientov

Simona Banasova

Predaj bytu s maklérom p. Oliverom Grancom prebiehal absolútne bezstarostne, hladko a hlavne veľmi rýchlo, nestihla som sa ani spamätať a byt bol do týždňa predaný za výborných podmienok! Všetko na čom sme sa dohodli a čo prisľúbil bez problémov a do bodky splnil. Keď budem do budúcna riešiť niečo podobné určite využijem jeho služby. Taktiež nám pomáha s kúpou ďalšej nehnuteľnosti, kde nám pomáha zorientovať sa v problematike a chrániť naše záujmy. Tieto služby by mal využiť každý kto si je neistý a a nemá odvahu riešiť všetko na vlastnú päsť.

Denis Urban

Vyzdvihujem profesionálny prístup a ochotu urobiť nadprácu. So službami som bol veľmi spokojný.

Martin Gažo

Veľmi profesionálny, vecný, osobný a long-term prístup, ktorý na trhu realit nie je (rozhodne) bežným. Preto môžem určite doporučiť. Ďakujem za spoluprácu!

Adrian Goncharov

Realitnú kanceláriu Moderný maklér viem odporučiť ako spoľahlivého partnera s ktorým nebudete mat žiadne starosti. Kúpa bytu prebehla veľmi rýchlo a bezproblémovo. Individuálny prístup, profesionalita, jednoducho maximálna spokojnosť. Ak chcete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť a taktiež záleží vám na kvalite služieb tak určite kontaktujte kanceláriu Moderný maklér.

Miroslav Chovanec

Maximálna spokojnosť. Absolútne profesionálny a pro-zákaznícky orientovaný prístup. 100%ná spoľahlivosť. Bezprostredná, bezproblémová a príjemná komunikácia. Maximálna dôvera. Vo viacerých aspektoch poskytnutý nadštandard. Vrelo odporúčam.

Dušan Mikuláš

Realitná kancelária sa nám venovala, zodpovedala potrebné otázky a vybavila, čo mala. Komunikácia promptná, teda môžem odporúčať.

MOJA PONUKA NEHNUTEĽNOSTI

Porovnať ponuky