ModernyMakler.sk

Na prenájom slnečný 2 izbový byt v Trnave


Lokalita: Trnava | Úžit. plocha: 55 m² | Stav: Novostavba | Druh: 2 izbový byt | Cena: 450€ + 100€ energie + 20€ parkovacie státie, volne od 1.11.

Ponúkame na prenájom slnečný 2 izbový byt s balkónom v novostavbe v uzavretom komplexe v centre Trnavy na Halenárskej ulici. Byt sa prenajíma s 2x parkovacím miestom priamo pod bytom.

Byt s rozlohou 55m2 je situovaný na 2p/3p. Dispozícia pozostáva zo vstupnej chodby, nepriechodnej spálne z ktorej je východ na balkón o rozlohe 2,23 m2, obývacej miestnosti, ktorá je priechodná s kuchyňou a ďalej kúpelňa a WC.

Byt je kompletne zariadený nábytkom na mieru a spotrebičmi, vrátane KLIMATIZÁCIE, TV a kuchyne.

K cene prenájmu za byt budú pripočítané energie, TV a internet v cene 120€. V cene nájmu za byt je započítaný poplatok za 1 parkovacie státia.

Celková cena nájmu vrátane energii a 1x parkovacie státie je 570€/mesiac, bez parkovacieho státia 550€/mesiac.

Centrum mesta Trnava je vzdialené iba 80m kde nájdete kompletnú sieť obchodov a služieb, v okolí bytového domu nájdete, menšie potraviny, reštauráciu, kaviareň a iné…I

Všetky ďalšie informácie Vám rada poskytne pri osobnej prehliadke Mgr. Lucia Boledovičová – 0905 550 802


KONTAKTUJTE MAKLÉRA

Mgr. Lucia Boledovičová RSc.

K realitám som sa dostala pri kúpe môjho bytu. Oslovilo ma to a dodnes sa tomu venujem ako svojmu hobby a práci, ktorá ma baví a napĺňa.

Pri práci realitnej maklérky využívam svoje vedomosti a skúsenosti z pôsobenia ako právničky a tiež s dlhoročnej práce s ľuďmi.

Reality sú o ľuďoch a ich potrebách a ja sa im snažím pomôcť a odbremeniť. Rada robím s ľuďmi ako aj spolupracujem s ďalšími ľuďmi – kolegami a inými subjektmi, čo vytvára kontakty a dobré vzťahy. Som maklérka pre ľudí, preto sa snažím byť ľudská a fér.

Moje motto životné je, že s vytrvalosťou a trpezlivosťou, ďalej zájdeš aj viac dosiahneš, len to dlhšie trvá 🙂 pre klientov ponúkam kvalitný profesionálny servis a istú dávku odľahčenia a odbremenenia pri ich zastupovaní

👁
Hľadať
Tel. čislo
Kontakt