ModernyMakler.sk

Na prenájom – skladové priestory v Stupave


Lokalita: Stupava | Úžit. plocha: 120 m² | Stav: Pôvodný stav | Druh: Skladový priestor | Cena: 600€/ mesiac + energie + DPH

Ponúkame na prenájom  skladové priestory v Stupave, na prízemí  budovy.

Na prízemí sa nachádzajú skladové priestory, ktoré je možné využiť aj ako výrobné. Výmera skladových priestorov je 120m2. Skladovo-výrobné priestory sú vybavené hlavným vstupom s nákladnou bránou, priestory je možné dorobiť o  sociálne zariadenie podľa potreby ktoré by sa  nachádzalo v priestoroch.

Parkovanie je možné na pozemku pred a za budovou. V okolí je možné parkovať aj nákladné vozidlá.

Priestory je možné zrekonštruovať a prispôsobiť podľa potrieb nájomcu.


Celková cena nájmu za priestory objekt je 600€/ mesiac + energie + DPH.
Energie sú fakturované podľa skutočnej spotreby.

Objekt je situovaný v širšom centre Stupavy, nachádza sa v bývalom priemyselnom areáli, ktorý prechádza revitalizáciou. K objektu je dobré dopravné napojenie. V okolí nájdete jedáleň, obchod, fitnes centrum, kaviareň a služby ako sú kaderníctvo, manikúra pedikúra a iné…

V cene je zahrnuté: Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy.

Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej prehliadky. Kristián Kopp – 0910118284


KONTAKTUJTE MAKLÉRA

Kristian Kopp

Mojim cieľom je poskytnúť klientom realitné služby na jednom mieste, na profesionálnej úrovni.  V živote mám rád výzvy a prácu s realitami preto sa snažím byť klientom vždy k dispozícii a ponúknuť im riešenie aj pri komplikovaných situáciách, ktoré sú spojené s nehnuteľnosťami.

Ponúkam služby v oblasti predaja , kúpy a prenájmu – rodinných domov, bytov, pozemkov a komerčných nehnuteľností ďalej sa špecializujem na vysporiadanie vlastníckych práv k nehnuteľnostiam a legalizáciu stavieb.

Pre klientov sa snažím v súčinnosti s tímom a  parnetmi spoločnosti, nájsť riešenie  v situáciách spojených s bývaním, dosahovaní snov, cieľov a požiadaviek. Pri práci kladiem dôraz na profesionalitu, jasnú komunikáciu,  individuálny a ľudský prístup.

👁
Hľadať
Tel. čislo
Kontakt