ModernyMakler.sk

Na prenájom – administratívny priestor o výmere 12,25 m2 v Stupave


Lokalita: Stupava | Úžit. plocha: 12,25 m² | Stav: Čiastočná rekonštrukcia | Druh: Administratívny / kancelársky priestor | Cena: 131,04 € + DPH

Ponúkame na prenájom administratívny priestor o výmere 12,25 m2 v Stupave, v administratívnej budove na Cementárenskej ulici č. 15. Priestor je situovaný na 1. poschodí administratívnej budovy. Na poschodí sa nachádzajú sociálne zariadenia rozdelené pre dámy a pánov.

Objekt je situovaný v širšom centre Stupavy. K objektu je dobré dopravné napojenie z centra Stupavy. V okolí nájdete jedáleň, fitnes centrum, kaviareň a služby ako sú kaderníctvo, manikúra pedikúra a iné…

celková cena nájmu vrátane energii je 131,04€, K cene  bude pripočítaná DPH (cena nájmu je 87,55€ + 43,50 € energie a poplatok za upratovanie a spoločné priestory).

Parkovanie je možné priamo pred administratívnym objektom. 

V cene je zahrnuté: Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie nájomnej zmluvy.

Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej prehliadky. Kristián Kopp – 0910118284


KONTAKTUJTE MAKLÉRA

Kristian Kopp

Mojim cieľom je poskytnúť klientom realitné služby na jednom mieste, na profesionálnej úrovni.  V živote mám rád výzvy a prácu s realitami preto sa snažím byť klientom vždy k dispozícii a ponúknuť im riešenie aj pri komplikovaných situáciách, ktoré sú spojené s nehnuteľnosťami.

Ponúkam služby v oblasti predaja , kúpy a prenájmu – rodinných domov, bytov, pozemkov a komerčných nehnuteľností ďalej sa špecializujem na vysporiadanie vlastníckych práv k nehnuteľnostiam a legalizáciu stavieb.

Pre klientov sa snažím v súčinnosti s tímom a  parnetmi spoločnosti, nájsť riešenie  v situáciách spojených s bývaním, dosahovaní snov, cieľov a požiadaviek. Pri práci kladiem dôraz na profesionalitu, jasnú komunikáciu,  individuálny a ľudský prístup.

👁
Hľadať
Tel. čislo
Kontakt