ModernyMakler.sk

Na prenájom administratívna budova v kombinácii so skladovými priestormi v Stupave

3D prehliadka
Lokalita: Stupava | Úžit. plocha: 1483 + 900 + 600 m² | Stav: Novostavba | Druh: Skladovo-administratívny priestor | Cena: 10 000 € bez DPH a energií

Ponúkame na prenájom nehnuteľnosť – administratívnu budovu v kombinácii so skladovými priestormi v Stupave. Objekt  je situovaná v širšom centre mesta na Marcheggskej ulici. V administratívnej časti budova disponuje tromi podlažiami administratívnych priestorov s recepciou a šatňou, pričom pred budovou je k dispozícii viac ako 20 parkovacích státí.

Výhodou tohto objektu je možnosť úpravy priestorov podľa potrieb nájomcov.

Celková úžitková plocha administratívnych priestorov: 900 m2

Celková úžitková plocha skladových/výrobných priestorov: 1.483 m2

Plocha stanov ktoré slúžia na prekládku tovaru: 600 m2.

Celková plocha pozemku: 2.362 m2.

Dispozícia a technický stav:

Prízemie: vstup s recepciou, kancelárske priestory, šatne, kotolňa, jedáleň, dielňa, schodisko. 

Sklad/výrobné priestory: 

Priestory sú aktuálne prepojené a priechodné s administratívnou časťou budovy (možnosť oddeliť), vstup pre nákladnú dopravu je cez automatickú bránu v zadnej časti skladových/výrobných priestorov. 

1. poschodie (klimatizované): kancelárie, sociálne zariadenie, kuchynka a sklad

2. poschodie: kancelárie, sociálne zariadenie, kuchynka a sklad

Konštrukcia stavby je oceľová  –  montovaná stavba. Hala ja vybavená plastovými  oknami, klimatizáciou,  vykurovanie administratívnej budovy je plynovými kotlami, v hale je vzduchotechnika.

Výborné dopravné napojenie z viacerých smerov Stupavy ako aj priemyselných parkov v Lozorne či Devínskej Novej Vsi (VW).

Centrum mesta Bratislava je vzdialené 20 km, čo predstavuje približne 22 minút jazdy autom za bežnej premávky, Devínska Nová Ves približne 10 minút a Lozorno približne 9 min.

Cena zahŕňa proviziu realitnej kancelárie, Všetky ďalšie detailné informácie Vám rád poskytnem pri osobnej obhliadke priestorov – Kristián Kopp – 0910118284


KONTAKTUJTE MAKLÉRA

Kristian Kopp

Mojim cieľom je poskytnúť klientom realitné služby na jednom mieste, na profesionálnej úrovni.  V živote mám rád výzvy a prácu s realitami preto sa snažím byť klientom vždy k dispozícii a ponúknuť im riešenie aj pri komplikovaných situáciách, ktoré sú spojené s nehnuteľnosťami.

Ponúkam služby v oblasti predaja , kúpy a prenájmu – rodinných domov, bytov, pozemkov a komerčných nehnuteľností ďalej sa špecializujem na vysporiadanie vlastníckych práv k nehnuteľnostiam a legalizáciu stavieb.

Pre klientov sa snažím v súčinnosti s tímom a  parnetmi spoločnosti, nájsť riešenie  v situáciách spojených s bývaním, dosahovaní snov, cieľov a požiadaviek. Pri práci kladiem dôraz na profesionalitu, jasnú komunikáciu,  individuálny a ľudský prístup.

👁
Hľadať
Tel. čislo
Kontakt