ModernyMakler.sk

Rodinné sídlo / sídlo spoločnosti v Bratislave


Lokalita: Bratislava | Úžit. plocha: 760 m² | Stav: Kompletná rekonštrukcia | Druh: Rodinný dom | Cena: 950 000 €

Ponúkame na predaj jedinečný rodinný dom vhodný aj na podnikateľské účely s nadštandardnou terasou a očarujúcim výhľadom na mesto.  Nehnuteľnosť je situovaná na úpätí Malých Karpát v Bratislave – m.č. Lamač  a definuje ju na prvý pohľad skromný zovňajšok, pričom interiér domu prekvapí nielen kvalitnými materiálmi, ale aj zaujímavým a netradičným dispozičným riešením. 

Celková úžitková plocha domu, vrátane garáží a terasy, je 1105 m2. Obytná plocha domu je 760 m2.

K dispozícii je možnosť parkovania viacerých vozidiel priamo pred rodinným domom + v garáži ďalšie pre 4 vozidlá. 

Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou a v posledných rokoch bola len sporadicky využívaná. Výhodou domu sú dva samostatné vstupy, čo umožňuje oddeliť, alebo naopak zlúčiť, podnikanie s bývaním pod jednu strechu.

Dispozičné riešenie: 

po vstupe do domu je prechod do naozaj priestrannej haly (akt. využívaná ako obývacia miestnosť), tento priestor je spojený s kuchyňou a aj jedálňou. Taktiež je tu aj bazén s protiprúdom a vírivka. Celková výmera len tohoto priestoru je úžasných 225m2. Ďalej sa na prízemí nachádzajú dve izby, priestranná kúpeľňa so saunou a sprchou, práčovňa, sušiareň, 2x sklad, garáž a aj vstup do pivnice. Úžitková plocha prízemia je 512 m2.

1. Poschodie a podkrovie

Na 1.poschodí a v podkroví sa nachádza otvorený priestor + celkovo ďalších 5 izieb, veľký šatník, plató, vnútorný balkón, priestranná kúpeľňa, WC a v podkroví aj ateliér.

Celá nehnuteľnosť je značne priestranná, členitá a preto odporúčame osobnú obhliadku, nakoľko celý dom ponúka obrovský potenciál od využitia nielen na bývanie, ale aj spoločenské akcie, organizovanie vernisáží, rôznych prehliadok v štýle svetových značiek, alebo ako sídlo, napr. softvérovej firmy, ktorá hľadá naozaj netradičný priestor.

Lokalita je tichá, atraktívna svojou polohou v rámci Bratislavy ako aj dostupnosťou do centra v rozmedzí niekoľkých minút. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, OC Bory, napojenie na D2, zástavka MHD, cca 50 metrov, vlakové spojenie.

V cene je zahrnuté:

Cena zahŕňa: Províziu realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy.

Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke Kristián Kopp – 0910118284


KONTAKTUJTE MAKLÉRA

Kristian Kopp

Mojim cieľom je poskytnúť klientom realitné služby na jednom mieste, na profesionálnej úrovni.  V živote mám rád výzvy a prácu s realitami preto sa snažím byť klientom vždy k dispozícii a ponúknuť im riešenie aj pri komplikovaných situáciách, ktoré sú spojené s nehnuteľnosťami.

Ponúkam služby v oblasti predaja , kúpy a prenájmu – rodinných domov, bytov, pozemkov a komerčných nehnuteľností ďalej sa špecializujem na vysporiadanie vlastníckych práv k nehnuteľnostiam a legalizáciu stavieb.

Pre klientov sa snažím v súčinnosti s tímom a  parnetmi spoločnosti, nájsť riešenie  v situáciách spojených s bývaním, dosahovaní snov, cieľov a požiadaviek. Pri práci kladiem dôraz na profesionalitu, jasnú komunikáciu,  individuálny a ľudský prístup.

👁
Hľadať
Tel. čislo
Kontakt