ModernyMakler.sk

Rekreačná chata so záhradou vo Vinosadoch (okr. Pezinok)

3D prehliadka
Lokalita: Vinosady | Úžit. plocha: 60 + 516 pozemok m² | Stav: Pôvodný stav | Druh: Chata so záhradou | Cena: 71 000 €

Exkluzívne ponúkame na predaj rekreačnú chatu vo Vinosadoch pri Pezinku s možnosťou trvalého bývania. Úžitková plocha chaty je 60 m2,  nachádza sa na rovinatom, oplotenom pozemku o výmere 516 m2, ktorý lemuje potok. Na pozemku sa taktiež nachádza aj záhradný domček, ktorý slúži ako sklad náradia, záhrada bola užívaná ako úžitková preto na nej možno nájsť ovocne stromy ako sú hurmikaki, figy, čerešne, jablká, …

Chata je postavená z tehly, strecha je sedlová so škridlovou krytinou, vonkajšia fasáda prešla rekonštrukciou, ale interiér je v pôvodnom stave. Chata je dvojpodlažná a podpivničená. Pivnica je priestranná a slúži aj ako skladový priestor.

Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom napojeným na radiátory a taktiež je k dispozícii aj piecka na vykurovanie – malý krb. Chata je napojená na elektrinu, plyn, mestskú pitnú vodu a tiež sa tu nachádza studňa na polievanie záhrady. 

Parkovanie je možné pred chatou ako aj vo vnútri vo dvore. 

Dispozícia chaty: 

1.PP: schodisko s vonkajším vstupom, sklad s dielňou, studňa s čerpadlom, vonkajšie sedenie,

1.NP: vstupná chodba, kuchynský kút, obývacia izba, kúpeľňa so sprchovým kútom s vaňou a WC, schodisko,

2.NP: chodba, samostatná veľká podkrovná izba so vstupom na balkón.

Chata je situovaná v rámci záhradkárskej osady, ktorá sa nachádza na ulici Pezinská. Záhradkárska osada je oplotená a pozostáva z  komplexu chatiek. Prístup do záhradkárskej osady je prostredníctvom  elektrickej  brány.

Obec Vinosady sa rozprestiera pod úpätím Malých Karpát a disponuje dobrou občianskou vybavenosťou a blízkou dostupnosťou do okolitých miest a obcí – Pezinok, Bratislava.

Cena zahŕňa: Províziu realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy.

Všetky ďalšie informácie Vám rada poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej prehliadky. Lucia Boledovičová – 0905 550 802


KONTAKTUJTE MAKLÉRA

Mgr. Lucia Boledovičová RSc.

K realitám som sa dostala pri kúpe môjho bytu. Oslovilo ma to a dodnes sa tomu venujem ako svojmu hobby a práci, ktorá ma baví a napĺňa.

Pri práci realitnej maklérky využívam svoje vedomosti a skúsenosti z pôsobenia ako právničky a tiež s dlhoročnej práce s ľuďmi.

Reality sú o ľuďoch a ich potrebách a ja sa im snažím pomôcť a odbremeniť. Rada robím s ľuďmi ako aj spolupracujem s ďalšími ľuďmi – kolegami a inými subjektmi, čo vytvára kontakty a dobré vzťahy. Som maklérka pre ľudí, preto sa snažím byť ľudská a fér.

Moje motto životné je, že s vytrvalosťou a trpezlivosťou, ďalej zájdeš aj viac dosiahneš, len to dlhšie trvá 🙂 pre klientov ponúkam kvalitný profesionálny servis a istú dávku odľahčenia a odbremenenia pri ich zastupovaní

👁
Hľadať
Tel. čislo
Kontakt