ModernyMakler.sk

Predaj – jedinečný rodinný dom v meste Stupava pozostávajúci z dvoch častí


Lokalita: Stupava | Úžit. plocha: 150 m² | Plocha pozemku: 270 m² | Stav: Čiastočná rekonštrukcia | Druh: Rodinný dom | Cena: 179 900 €

Ponúkame na predaj jedinečný rodinný dom v meste Stupava, pozostávajúci z dvoch častí. Dom disponuje dvoma samostatnými vstupmi z dvoch ulíc, devízou nehnuteľnosti je možnosť zriadenia obchodného priestoru s výkladom na Hviezdoslavovu ulicu (hlavný ťah smer Bratislava – Malacky).

VIRTUÁLNU PREHLAIDKU domu, Vám rád zašlem do e-mailu a nehnuteľnosťou Vás prevediem online!

Nehnuteľnosť je situovaná na pozemku o celkovej rozlohe 270m2, pričom úžitková plocha celého domu je 150 m2. Na pozemku ďalej nájdeme samostatne stojacu murovanú garáž a prístrešok. Za najväčšiu výhodu tohto domu možno považovať:
možnosť nehnuteľnosť rozdeliť na dve samostatné časti a v prednej časti spraviť obchodný priestor, prípadne priestor zobytniť s možnosťou parkovania priamo pred domom na Hviezdoslavovej ulici. Druhá časť domu je určená na bývanie.

Prístup do druhej obytnej časti domu je aj z ulice Záhumenská cez automatickú bránu, prípadne klasickú bránku. Parkovanie je možné na pozemku rodinného domu, aktuálne pre jedno osobné vozidlo s možnosťou rozšírenia na parkovanie až pre 3 vozidlá.
Dispozícia domu a technický stav:

Na prízemí rodinného domu sa nachádzajú v prednej časti dve samostatné izby a kúpeľňa, následne je prechod do chodby s technickou miestnosťou, Wc – ktoré je aktuálne využívane ako práčovňa a dvoch samostatných izieb orientovaný na záhradu rodinného domu. Na 1. poschodí rodinného domu sa nachádzajú dve nepriechodné izby, kúpeľňa s wc, kuchyňa spojená s obývačkou a s výstupom na loggiu. Časť domu je podpivničená s možnosťou využitia na odkladací priestor.

Jedná sa o starší rodinný dom, ktorý je vhodný na rekonštrukciu, prípadne dokončenie jestvujúceho stavu, na dome boli robené viaceré rekonštrukcie a prístavby. V roku 1970 bola zhotovená jeho rozsiahla rekonštrukcia a prístavba následne v roku 2005 bola zhotovená ďalšia rekonštrukcia a zobytnenie podkrovia.

LOKALITA:
Nehnuteľnosť sa nachádza takmer v centre mesta Stupava, pričom je obklopená kompletnou občianskou vybavenosťou, či už z pohľadu obchodov, služieb, zdravotného strediska, školy a škôlky alebo dobrou dostupnosťou na zástavku SAD. V meste Stupava nájdeme potraviny, reštaurácie, poštu, kostol, škôlku, školu, detské ihriská, športoviská, ale aj širokú paletu možností na aktivity v prírode. V rámci dostupnosti do Bratislavy je rýchle napojenie diaľnicu D2, či na starú cestu do Bratislavy. V obci Zohor je vlaková zastávka, čo umožňuje alternatívne dochádzanie do Bratislavy.

V cene je zahrnuté:
Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy.

Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej prehliadky. Kristián Kopp – 0910118284


KONTAKTUJTE MAKLÉRA

Kristian Kopp

Mojim cieľom je poskytnúť klientom realitné služby na jednom mieste, na profesionálnej úrovni.  V živote mám rád výzvy a prácu s realitami preto sa snažím byť klientom vždy k dispozícii a ponúknuť im riešenie aj pri komplikovaných situáciách, ktoré sú spojené s nehnuteľnosťami.

Ponúkam služby v oblasti predaja , kúpy a prenájmu – rodinných domov, bytov, pozemkov a komerčných nehnuteľností ďalej sa špecializujem na vysporiadanie vlastníckych práv k nehnuteľnostiam a legalizáciu stavieb.

Pre klientov sa snažím v súčinnosti s tímom a  parnetmi spoločnosti, nájsť riešenie  v situáciách spojených s bývaním, dosahovaní snov, cieľov a požiadaviek. Pri práci kladiem dôraz na profesionalitu, jasnú komunikáciu,  individuálny a ľudský prístup.

👁
Hľadať
Tel. čislo
Kontakt