ModernyMakler.sk

Na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom vo Vrakuni

3D prehliadka
Lokalita: Bratislava | Úžit. plocha: 185 m² | Plocha pozemku: 899 m² | Stav: Čiastočná rekonštrukcia | Druh: Rodinný dom | Cena: 389 990 €

Ponúkame na predaj  priestranný 5 izbový rodinný dom  v Bratislave –  mestskej časti Vrakuňa. Rodinný dom má úžitkovú plochu  185 m2, je situovaný v zástavbe rodinných domov na Ráztočnej ulici na pozemku s množstvom zelene o celkovej rozlohe 899 m2. Plocha pozemku bez rodinného domu  je 771 m2 vrátane priestoru na parkovanie, pozemok je rovinatý a  má skvelé parametre –  približne 66m x 13m, čo umožňuje zadnú časť pozemku použiť na stavbu.  Na záhrade sa nachádza zavlažovací systém, okrasné a ovocné stromy. 

 V  zadnej časti pozemku sa nachádza aj prístrešok a priestor na odkladanie záhradného náradia.    

Nehnuteľnosť očarí dobrým dispozičným riešením a priestrannosťou izieb. Kolaudácia rodinného domu prebehla v roku 1997 aktuálne je   dom  po čiastočnej rekonštrukcii  a teda ponúka možnosť úprav podľa vlastných predstáv.

Dispozícia domu: 

Prízemie: spálňa, wc, kúpeľňa, tech. Miestnosť,  kuchyňa spojená s jedálenským priestorom,  obývacia izba s vysokými stropmi a krbom z ktorej je možnosť výstupu na terasu, 

1 Poschodie: kúpeľňa s WC,  1 x izba s balkónom, 2x izba.

 V dome je nový kotol. Kúrenie je plynové – radiátory. Dom je postavený z tehly a strešná krytina je pálená škridla.Nehnuteľnosť disponuje  IS: elektrina, voda, kanalizácia a plyn.  

Lokalita je tichá ale  atraktívna svojou polohou v rámci Bratislavy. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, OC Avion. Dostupnosť do centra  Bratislavy autom je v rozmedzí niekoľkých minút  alebo  MHD (zastávka je v blízkosti). 

V cene je zahrnuté:

Cena zahŕňa: Proviziu realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy.

Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke Kristián Kopp – 0910118284


KONTAKTUJTE MAKLÉRA

Kristian Kopp

Mojim cieľom je poskytnúť klientom realitné služby na jednom mieste, na profesionálnej úrovni.  V živote mám rád výzvy a prácu s realitami preto sa snažím byť klientom vždy k dispozícii a ponúknuť im riešenie aj pri komplikovaných situáciách, ktoré sú spojené s nehnuteľnosťami.

Ponúkam služby v oblasti predaja , kúpy a prenájmu – rodinných domov, bytov, pozemkov a komerčných nehnuteľností ďalej sa špecializujem na vysporiadanie vlastníckych práv k nehnuteľnostiam a legalizáciu stavieb.

Pre klientov sa snažím v súčinnosti s tímom a  parnetmi spoločnosti, nájsť riešenie  v situáciách spojených s bývaním, dosahovaní snov, cieľov a požiadaviek. Pri práci kladiem dôraz na profesionalitu, jasnú komunikáciu,  individuálny a ľudský prístup.

👁
Hľadať
Tel. čislo
Kontakt