ModernyMakler.sk

Na predaj – administratívna budova v Stupave


Lokalita: Stupava | Úžit. plocha: 1852 m² | Stav: Čiastočná rekonštrukcia | Druh: Administratívny objekt | Cena: 1 290 000 €

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť s dlhoročnou históriou prenájmu a dlhoročnými nájomcami. Ide o administratívnu budovu s prvkami  polyfunkcie v Stupave, je situovaná v širšom centre mesta na Cementárenskej ulici. Prenajímaná plocha budovy je  1852m2,  v budove je viac ako 13 samostatných priestorov na prenájom a k budove prináleží aj 25 parkovacích státí. Obsadenosť je v posledných rokoch na úrovni viac ako 90%.

Výhodou nehnuteľnosti je potenciál možnosti nadstavby  v zmysle územného plánu a príslušného regulačného listu a to až 2 podlažia a ďalej využiteľnosť na podiel bývania až 75% z celkovej podlažnej plochy. 

V cene sú zahrnuté nasledovné pozemky: 

Pozemok – zastavaná plocha budovy – 1015 m2, 

Pozemok – terasa + 10 parkovacích miest – 525m2

Ostatné pozemky  prináležiace k budove – 982m2

Pozemok  –  15 parkovací státí priamo pred budovu.

Dispozícia a technický stav: 

V suteréne sa nachádzajú sklady a kotolňa, na prízemí budovy sa nachádza prevádzka manikúry a iných služieb starostlivosti o telo, pohostinské priestory, reštaurácia a prináležiace sociálne zariadenia, v zadnej časti budovy sa nachádzajú administratívne priestory. Priestory majú samostatné vstupy priamo z ulice.

Na 1. poschodí sa nachádzajú administratívne priestory, kuchynka a sociálne zariadenia.  

Objekt prešiel v posledných rokoch viacerými úpravami a opravami  predovšetkým v interiéri. K dispozícii je štúdia možnej nadstavby a kompletné zameranie budovy. 

V okolí nehnuteľnosti sú zväčša bytové a rodinné domy, dopravné napojenie je  z viacerých smerov Stupavy. Nehnuteľnosť je umiestnená v lokalite  s obrovským potenciálom prílivu nových obyvateľov, vzhľadom na plánovanú výstavbu bytových domov v projekte Noemis. 

Centrum mesta Bratislava je vzdialené 20 km, čo predstavuje približne 25 minút jazdy autom za bežnej premávky. 

Cena zahŕňa: Proviziu realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy.

Všetky ďalšie detailné informácie Vám rád poskytnem pri osobnej obhliadke priestorov – Kristián Kopp – 0910118284


KONTAKTUJTE MAKLÉRA

Kristian Kopp

Mojim cieľom je poskytnúť klientom realitné služby na jednom mieste, na profesionálnej úrovni.  V živote mám rád výzvy a prácu s realitami preto sa snažím byť klientom vždy k dispozícii a ponúknuť im riešenie aj pri komplikovaných situáciách, ktoré sú spojené s nehnuteľnosťami.

Ponúkam služby v oblasti predaja , kúpy a prenájmu – rodinných domov, bytov, pozemkov a komerčných nehnuteľností ďalej sa špecializujem na vysporiadanie vlastníckych práv k nehnuteľnostiam a legalizáciu stavieb.

Pre klientov sa snažím v súčinnosti s tímom a  parnetmi spoločnosti, nájsť riešenie  v situáciách spojených s bývaním, dosahovaní snov, cieľov a požiadaviek. Pri práci kladiem dôraz na profesionalitu, jasnú komunikáciu,  individuálny a ľudský prístup.

👁
Hľadať
Tel. čislo
Kontakt