ModernyMakler.sk

Na predaj 2 izbový moderný byt so záhradkou v Záhorskej Bystrici

3D prehliadka
Lokalita: Záhorská Bystrica | Úžit. plocha: 48,68m² + 11,76 m² terasa + 54,04m² záhrada m² | Stav: Novostavba | Druh: 2 izbový byt | Cena: 169 900 €

Túžite po tichom a modernom bývaní, ale zároveň chcete vlastný priestor na relax a posedenie s priateľmi ? 

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s malou záhradou a parkovacím státím v novostavbe v Bratislave – Záhorskej Bystrici, vo výbornej lokalite, tesne pod úpätím Malých Karpát. Úžitková plocha bytu je 48,68m² + 11,76 m² terasa + 54,04m² záhrada, celková plocha exteriérových plôch predstavuje 65,80 m².

Byt je situovaný na prízemí bytového domu na ulici Ota Holúska v Záhorskej Bystrici v netradične a zaujímavo riešenom architektonickom bytovom dome. Byt  je orientovaný do vnútrobloku bytového domu s množstvom zelene. Byt je vybavený kvalitnými materiálmi a zabezpečený kamerovým systémom a alarmom. Jednou z mnohých výhod tohto bytu sú jeho nízke mesačné náklady.

Dispozícia bytu : Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, ktorá je priechodná a spojená s obývacou izbou s východom na terasu a záhradu, spálne a kúpeľne s WC.

Moderná novostavba 3 podlažného bytového domu len s 15 bytmi, v obklopení zelene, s privátnym detským ihriskom a parkom, sa nachádza v novovybudovanej štvrti Pod Vŕškami. Lokalita je tichá a atraktívna svojou polohou nakoľko sa nachádza v blízkosti lesa.

V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, OC Bory a budúca nemocnica. Nehnuteľnosť má veľmi dobrú dostupnosť do centra Bratislavy autom (cca 15-20 minút) alebo MHD (zástavka je v neďaleko).

K bytu je možné prikúpiť parkovacie státie v cene 14 000€ a pivnicu. 

Cena zahŕňa: Províziu realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy.

Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej prehliadky. Kristián Kopp – 0910118284


KONTAKTUJTE MAKLÉRA

Kristian Kopp

Mojim cieľom je poskytnúť klientom realitné služby na jednom mieste, na profesionálnej úrovni.  V živote mám rád výzvy a prácu s realitami preto sa snažím byť klientom vždy k dispozícii a ponúknuť im riešenie aj pri komplikovaných situáciách, ktoré sú spojené s nehnuteľnosťami.

Ponúkam služby v oblasti predaja , kúpy a prenájmu – rodinných domov, bytov, pozemkov a komerčných nehnuteľností ďalej sa špecializujem na vysporiadanie vlastníckych práv k nehnuteľnostiam a legalizáciu stavieb.

Pre klientov sa snažím v súčinnosti s tímom a  parnetmi spoločnosti, nájsť riešenie  v situáciách spojených s bývaním, dosahovaní snov, cieľov a požiadaviek. Pri práci kladiem dôraz na profesionalitu, jasnú komunikáciu,  individuálny a ľudský prístup.

👁
Hľadať
Tel. čislo
Kontakt