info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 22 mája, 2023
  • 221.00 m2 úžitkovej plochy

Na prenájom – skladové priestory s kanceláriami v Stupave

1 199 €
Stupava,
Favorite

Popis

Ponúkame na prenájom viacúčelovú budovu po kompletnej rekonštrukcii interiéru, so skladovými (výrobnými) priestormi na prízemí a  administratívnymi priestory na 1. poschodí budovy v Stupave na Cementárenskej ulici.

Na prízemí sa nachádzajú skladové priestory, ktoré je možné využiť aj ako výrobné a sociálne zariadenia. Celková výmera priestorov je 221 m2 z čoho skladové priestory na prízemí tvoria plochu 100m2, výmera administratívnych priestorov na poschodí je 80 m2 + sociálne zariadenie  a schodisko.  Skladovo-výrobné priestory sú vybavené garážovou bránou  a jednokrídlovými dverami.  Parkovanie je možné na pozemku pred a za budovou. V okolí je možné parkovať aj nákladné vozidlá.

Celková cena nájmu za priestory objekt je 1 199 €/mesiac mesiac + energie + DPH. Energie sú fakturované podľa skutočnej spotreby.

Objekt je situovaný v širšom centre Stupavy, nachádza sa v bývalom priemyselnom areáli, ktorý prechádza revitalizáciou. K objektu je dobré dopravné napojenie. V okolí nájdete jedáleň, obchod, fitnes centrum, kaviareň a služby ako sú kaderníctvo, manikúra pedikúra a iné…

V cene je zahrnuté: Provízia RK,

Provízia, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb – vypracovanie nájomnej zmluvy. Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej prehliadky. Bc. Erik Vávra – 0944 523 833

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 35193
Cena: 1 199 €
Celková rozloha: 221.00 m2

Mapa

Pôdorysy

Prízemie
Prízemie
2. poschodie
2. poschodie

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Podobné ponuky

33
Skladovo-administratívny priestor

Na prenájom administratívna budova kombináci...

10 000 €
Ponúkame na prenájom nehnuteľnosť – administratívnu budovu v kombinácii so skladovými prie ...
Ponúkame na prenájom nehnuteľnosť – administratívnu budovu v kombinácii so skladovými priestormi v Stupave. Objekt& ...
2 982.00 m2details

Porovnať ponuky

Bc. Erik Vávra