info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 18 júna, 2024
  • 191.00 m2 úžitkovej plochy

Na prenájom priestory pre autoservis v Stupave

Favorite

Popis

Ponúkame na prenájom priestory pre autoservis v Stupave. Výmera priestorov je 191,5 m2, v priestoroch sa nachádzajú kancelárie a sociálne zariadenia. Skladové priestory vybavené automatickou bránou, k priestorom je možné prenajať ďaľších 359 m2, skladových priestorov.

Priestory sú zariadené vybavením pre autoservis, vrátane zdviháku a kompletného vybavenia pre prezúvanie osobných a nákladných vozidiel.

Parkovanie je možné na pozemku pred budovou. V okolí je možné parkovať aj nákladné vozidlá.

Po dohode je možné priestor prispôsobiť a upraviť podľa potrieb nájomcu.

Celková cena nájmu za priestory o výmere 191,5mje 967,5€/ mesiac + energie + DPH. Ponuku za celé priestory o výmere 550 m2 Vám radi poskytneme do e-mailu.

Energie sú fakturované podľa skutočnej spotreby. Po dohode je možné naďalej využívať vybavenie autoservisu, ktoré nie je v aktuálne cene zahrnuté.

Objekt je situovaný v širšom centre Stupavy, nachádza sa v bývalom priemyselnom areáli, ktorý prechádza revitalizáciou. K objektu je dobré dopravné napojenie aj pre nákladné vozidlá. Areál je strážený a je vybavený kamerovým systémom, vrátnicou a rampou.

V cene je zahrnuté: Provízia RK, poskytnutie komplexných realitných a právnych služieb.

Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej prehliadky. Kristián Kopp – 0910118284

Informácie o nehnuteľnosti sú uverejnené so súhlasom a vedomím majiteľa.

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 36906
Celková rozloha: 191.00 m2

Mapa

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Porovnať ponuky

Ing. Kristian Kopp