info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 12 júna, 2024
  • 3 počet izieb / spální
  • 144.00 m2 úžitkovej plochy
  • property_lot_size
  • 2 320.00 m2 veľkosť pozemku

Na predaj zariadený 3-izbový rodinný dom s možnosťou okamžitého bývania v obci Tvrdošovce

Favorite

Popis

Moderný Maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj kvalitne zrekonštruovaný rodinný dom s rozľahlým pozemkom v obci Tvrdošovce. Súčasťou domu sú aj dve komory s vonkajším vchodom, povala a garáž. Ponuka sa nachádza v blízkosti termálneho kúpaliska a obec navyše disponuje plnou občianskou vybavenosťou. Priestranná záhrada poskytuje viacero možností na voľnočasové aktivity prípadne stavbu ďalšieho rodinného domu.

Dom:

Zastavaná plocha: 144 m2
Pozemok: 2.320 m2
IS: elektrina, voda, žumpa, plyn, studňa

Dispozícia domu:

Dom pozostáva z veľkej vstupnej chodby, kuchyne a veľkej špajze, obývacej izby, dvoch samostatných spální a kúpeľne s WC a sprchovým kútom. Súčasťou nehnuteľnosti sú aj dve vonkajšie komory, pričom z jednej je vchod na povalu, ktorú je možné využiť ako odkladací priestor záhradného náradia.

Technický stav:

Stavba domu prebehla v 70. rokoch, obvodové múry sú z hrubej tehly. V roku 2017 prešla nehnuteľnosť kompletnou rekonštrukciou od interiéru až po exteriér. V jednotlivých izbách bol nanovo vyliaty betón pre spevnenie a kvalitu stavby a zároveň boli uskutočnené kroky proti budúcemu vlhnutiu stavby. V dome sú nové rozvody elektriny, plastové okná s interiérovými žalúziami, zateplenie je vyrovnávacie. Kúrenie je zabezpečené kondenzačným kotlom a radiátormi. Bojler má kapacitu vody 125 litrov. Dom sa predáva zariadený a je na dohode s novými majiteľmi, ktorý nábytok si chcú ponechať.

Lokalita

Obec Tvrdošovce patrí k najväčším obciam v Nitrianskom kraji a preto dokáže svojou občianskou vybavenosťou naplniť aj náročnejšie očakávania. V obci sa nachádzajú až dve základné školy, materská škola, detské ihriská či park. Obec je veľmi vhodná pre rodiny s deťmi. Pošta, niekoľko reštaurácií, kaviarne, potraviny, čerpacia stanica aj predaj lokálnych produktov (rastlinná a živočíšna výroba) naplní potreby aj náročnejších obyvateľov. Nezanedbateľným benefitom je určite aj existencia termálneho kúpaliska, ktoré prechádza priebežne modernizáciou. Obec má navyše veľmi dobré umiestnenie pre dochádzanie do iných väčších miest, Šurany sú vzdialené približne 12 minút jazdy, Šaľa 20 minút, Nové Zámky 15 minút a samotná Nitra je vzdialená len 32 minút autom.

Názor makléra:

Ponuka v Tvrdošovciach je ideálna možnosť pre viacero cieľových skupín. Prvým benefitom je cena nehnuteľnosti, nakoľko do nej netreba ďalej investovať a je možné sa ihneď nasťahovať. Z tohto dôvodu je ideálna pre rodiny, ktoré začínajú riešiť svoje bývanie a zároveň pre osoby s obmedzenými finančnými možnosťami. Ďalším benefitom je lokalita, ktorá umožňuje dochádzanie do okolitých miest a zároveň sa naskytuje možnosť využiť dom aj ako rekreačný objekt na ďalšie podnikania vzhľadom na umiestnenie v obci s termálnym kúpaliskom.

Cena:

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností a overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Všetky ďalšie informácie Vám rada poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej prehliadky.
Ing. Valéria Pavčírová – 0907 404 911

Informácie o nehnuteľnosti sú uverejnené so súhlasom a vedomím majiteľa.

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 52088
Celková rozloha: 144.00 m2
Veľkosť pozemku: 2 320.00 m2
Počet izieb: 3
Kúpeľne: 1
Garáže (počet): 1

Vybavenie

Other Features
Vlastná studňa
Záhrada

Mapa

Pôdorysy

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Podobné ponuky

Domy
Novostavba
Štýlový interiér

Na predaj nadštandardný rodinný dom s dizajn...

319 000 €
Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj dvojpodlažný rodinný dom v rýchlo ...
Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj dvojpodlažný rodinný dom v rýchlo sa rozvíjajúcej, novej št ...
4 2 114.00 m2details
Domy
Novostavba
Štýlový interiér

Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obc...

259 000 €
Moderný Maklér ponúka na predaj štýlovú novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Lehnic ...
Moderný Maklér ponúka na predaj štýlovú novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Lehnice neďaleko Dunajskej Stre ...
4 2 121.00 m2details
Domy
Pôvodný stav

Na predaj 4-izbový rodinný dom v Lamači vhod...

220 000 €
Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj 4-izbový rodinný dom v pôvodnom st ...
Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj 4-izbový rodinný dom v pôvodnom stave v mestskej časti Lama ...
4 1 116.00 m2details

Porovnať ponuky

Ing. Valéria Pavčírová