info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 12 septembra, 2023
  • 7 počet izieb / spální
  • 459.00 m2 úžitkovej plochy

Na predaj výnimočná rodinná usadlosť s jazerom neďaleko Dunajskej Stredy

Na vyžiadanie
Favorite

Popis

Ponúkame na predaj rozľahlú, kompletne vybavenú rodinnú usadlosť s vlastným jazerom a zabehnutým podnikaním, ktorá sa nachádza v Bellovej Vsi vzdialenej 20 minút od Dunajskej Stredy a 35 minút od Bratislavy. Usadlosť známa aj ako Včelí majer poskytuje okrem rezidenčného využitia aj široké možnosti podnikania či investičné možnosti. Súčasný majiteľ ju využíval na výrobu medového piva, pestovanie ovocných sadov, chov zvierat a včiel s výrobou medu a na ubytovacie služby. Na pozemku s výmerou takmer 20 000 m² sa nachádzajú tri stavby – technická budova s prístreškom z oboch strán, hosťovský dom pri jazere s výrobňou piva a privátna luxusná vila s nadštandardným vybavením. Pri jazere je tiež pivnica využívaná na zrenie piva.

Usadlosť:

Pozemok: 19 761 m²
Jazero: 2 400 m²
Hosťovský dom: 100 m²
Vila: 359 m²
Technická budova: 52 m²
IS: elektrina, mestská voda, 2x žumpa

Dispozícia obytných budov:

Hosťovský dom: Prízemie disponuje otvoreným priestorom, ktorý tvorí kuchyňa prepojená s jedálenskou časťou, kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatná toaleta. Na poschodí sa nachádzajú tri spálne. Súčasťou domu je aj zastrešená terasa s posedením s výhľadom na jazero a zvieratá.

Vila: Vilu tvoria štyri obytné miestnosti – dve spálne, pracovňa a veľkorysý otvorený priestor v podobe obývacej izby, ďalej jedáleň a kuchyňa s výstupom na zastrešenú terasu, zimná záhrada a wellness, dva samostatné šatníky, dve kúpeľne a komora, ktorú je možné po úprave využívať ako ďalšiu izbu. Viac informácií, fotografií a pôdorys k tejto nehnuteľnosti poskytneme na vyžiadanie.

Vybavenie:

Obytné budovy sú kompletne zariadené. Hosťovský dom disponuje plne vybavenou kuchynskou linkou s varnou doskou, rúrou a umývačkou riadu. Jedálenskú časť tvoria tri jedálenské stoly a stoličky. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom a umývadlom, toaleta je samostatná. V spálňach sú drevené postele, úložné priestory a klimatizácia.

Vila je plne vybavená kvalitnými materiálmi a zariadená nadštandardným nábytkom – podrobné informácie na vyžiadanie.

Technický stav:

Nehnuteľnosti boli postavené a skolaudované v roku 2018, postavené sú z tehál a zateplené fasádnym polystyrénom. Okná sú plastové, vo vile veľkoformátové. Celý pozemok je oplotený vysokým betónovým plotom. Oplotený je aj výbeh zvierat a pozemok okolo vily. Všetky inžinierske siete sú priamo na pozemku. K dispozícii je aj vybavenie na výrobu remeselného piva v miestnosti vedľa hosťovského domu.

Lokalita:

Usadlosť sa nachádza v obci Bellova Ves približne 20 minút (21 km) od Dunajskej Stredy. Od Bratislavy je vzdialená približne 35 minút (45 km) po rýchlostnej ceste R7. V obci sa premávajú autobusové spoje, ktoré zabezpečujú dopravu s prestupom v Lehniciach do Dunajskej Stredy a Bratislavy a priamu linku do Šamorína. Občiansku vybavenosť v podobe potravín, drogérie, pošty, reštaurácií či základnej školy poskytujú priľahlé obce Lehnice alebo Blahová. Usadlosť sa nachádza mimo zastavaného územia obce, čím poskytuje maximálne súkromie bez okolitých susedov.

Názor makléra:

Ponuka predstavuje unikát, ktorý sa bežne nevidí. Celá usadlosť je výnimočná nielen svojou rozlohou, maximálnym súkromím a vybudovanou infraštruktúrou, ale aj privátnym jazerom, ktoré je zásobované spodnou vodou. Jedinečnosť usadlosti pramení tiež v udržiavaní tradícií v pestovaní, chove a produkcii a v zachovávaní prirodzeného kolobehu prírody, ktorého neoddeliteľnou súčasťou sú včely, zvieratá, živý rybník a ovocné sady, a ktorého produktom sú kvalitné plody, med a jedinečné výrobky z neho. Súčasťou predaja nehnuteľnosti môže byť v prípade záujmu aj rodinná receptúra medového piva, ktoré získalo rôzne ocenenia a svojím charakterom predstavuje jedinečný produkt s veľkým potenciálom. Okrem rezidenčného, úžitkového a investičného využitia je navyše možné nehnuteľnosť uchopiť aj ako agroprojekt a získať naň štátne dotácie pre rozvoj podnikania v poľnohospodárstve.

Cena:

Na vyžiadanie v RK

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy. Všetky ďalšie informácie Vám rada poskytnem telefonicky alebo pri osobnej prehliadke.
Mgr. Petra Košová – 0915 204 926

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 44288
Celková rozloha: 459.00 m2
Veľkosť pozemku: 19 761.00 m2
Počet izieb: 7
Kúpeľne: 2

Vybavenie

Other Features
Kompletne zariadený
Veľký pozemok
Záhrada

Mapa

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Podobné ponuky

Domy
Novostavba

Na prenájom zariadený 4-izbový rodinný dom v...

1 100 € + energie
Ponúkame na prenájom zariadený 4-izbový bungalov s udržiavanou záhradou v novovybudovanej ...
Ponúkame na prenájom zariadený 4-izbový bungalov s udržiavanou záhradou v novovybudovanej štvrti na ulici Osiková v ...
4 1 110.00 m2details
Rodinný dom
Novostavba

Na predaj novostavba 3-izbového rodinného do...

269 900 €
Ponúkame na predaj novostavbu dobre dispozične riešeného, slnečného 3-izbového rodinného d ...
Ponúkame na predaj novostavbu dobre dispozične riešeného, slnečného 3-izbového rodinného domu typu bungalov s garáž ...
1 104.00 m2details
Domy
Kompletná rekonštrukcia

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 5-izbový...

249 500 €
Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v&nbs ...
Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v krásnom a pokojnom ...
5 2 160.00 m2details

Porovnať ponuky

Mgr. Petra Košová