info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 15 marca, 2024
  • property_lot_size
  • 5 777.00 m2 veľkosť pozemku

Na predaj veľkorysý pozemok s poľnohospodárskou budovou v obci Vydrany vhodný aj pre developerov

319 900 €
Favorite

Popis

Ponúkame na predaj zaujímavý investičný pozemok s možnosťou viacerých podnikateľských činností od poľnohospodárskej výroby, skladovania, polyfunkčnej prevádzky obchodov a služieb až po plnohodnotnú priemyselnú výrobu. Areál je napojený na verejnú komunikáciu z jednej strany betónovou cestou. Celý pozemok sa skladá z troch parciel a vďaka susedným parcelám je možné vytvoriť až 7,5 ha priestor vhodný na výstavbu rodinných alebo bytových domov prípadne nové sídlisko so zmenou územného plánu. Pozemok je navyše v prípade realizácie bytovej výstavby, respektíve nového sídliska možné napojiť aj na verejnú komunikáciu z dvoch strán.

Pozemok:

Celková výmera: 5777 m2
Budova: 1584 m2
Všetky parcely sú evidované ako zastavané plochy a nádvoria (intravilán)
IS: elektrina, žumpa, kanalizácia, internet, plyn (cca 200 m od pozemkov)

Technický stav:

Pri pozemku sa nachádza úplne nová TRAFOSTANICA s maximálnou kapacitou 1000KVA od ZSE skolaudovaná začiatkom roka 2022. Majiteľ pozemku je jej jediným odberateľom. V HDS je momentálne 80A hlavný istič, ale pripojovací kábel od trafostanice je predimenzovaný na 163A príkonu. Spevnené plochy mimo budovy tvoria približne 890 m2. Na pozemku sa nachádza aj rôzny stavebný materiál pripravený k rekonštrukcii budovy.

Kolaudácia budovy prebehla v roku 1985. Budova je v pôvodnom stave z rámového skeletu s možnosťou rekonštrukcie. Strecha budovy je z betónových panelov, na nich je tehlová hurdisková doska (10 cm) a polyester (10 cm). Na ľavej strane budovy (plná strecha) sú menšie priestory vrátane sociálnej miestnosti (3 žľaby v podlahe – funkčné na odvádzanie odpadovej vody do vedľajšej žumpy mimo budovy) s rozmermi 13,5 m x 26 m. V strede je veľká miestnosť s otvormi v streche (pôvodne strešné okná). Rozmery veľkej miestnosti sú 46 m x 26 m. Na pravej strane budovy sa nachádzajú ešte menšie priestory a jedna vnútorná žumpa. Vonkajšia žumpa má objem 50 m3.

Lokalita:

Obec Vydrany sa môže pýšiť veľmi dobrou občianskou vybavenosťou, ktorú tvorí škôlka, maďarsko-slovenská škola, súkromné jasle, potraviny, mäsiarstvo, pohostinstvo, kostol, obecný úrad, trafika, pošta, kvetinárstvo, autoservis či kamenárstvo. Voľnočasové aktivity zabezpečuje detské aj futbalové ihrisko a obecná knižnica a okolie obce navyše poskytuje skvelé prostredie na turistiku, prechádzky či výlety. Dostupnosť do Bratislavy je vďaka obchvatu R7 v rozmedzí asi 30 minút. Autobusová aj vlaková stanica sa nachádza v bezprostrednej blízkosti hneď vo vedľajšej dedine a do Dunajskej Stredy sa dostanete za 10 minút jazdy.

Názor Makléra:

Ponuka vo Vydranoch predstavuje skvelú investičnú príležitosť s multifunkčným využitím. Vďaka priestrannej rozlohe je vhodná na vybudovanie občianskej vybavenosti, skladových priestorov, prevádzky obchodov a služieb či priemyselnej výroby a má potenciál osloviť aj developerov. Spojením so susednými parcelami je možné vytvoriť až 7,5 ha pozemok vhodný na výstavbu rodinných alebo bytových domov, pričom obec, ktorá má priľahlé parcely vo vlastníctve so zmenou územného plánu súhlasí a je ochotná ich odpredať.

Cena:

319.900€

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností a overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej prehliadky.
Maroš Bakajsa – 0944 374 158

Informácie o nehnuteľnosti sú uverejnené so súhlasom a vedomím majiteľa.

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 49147
Cena: 319 900 €
Celková rozloha: 1 584.00 m2
Veľkosť pozemku: 5 777.00 m2

Mapa

Video

video image

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Podobné ponuky

Pozemky
Výhodná investícia

Na predaj zaujímavé stavebné pozemky v obci ...

70 000 €
Ponúkame na predaj viaceré stavebné pozemky na predmestí Starej Turej s krásnym výhľa ...
Ponúkame na predaj viaceré stavebné pozemky na predmestí Starej Turej s krásnym výhľadom na Malé Karpaty. Poze ...
Pozemky
Výhodná investícia

Na predaj zaujímavé stavebné pozemky v obci ...

35 000 €
Ponúkame na predaj viaceré stavebné pozemky na predmestí Starej Turej s krásnym výhľa ...
Ponúkame na predaj viaceré stavebné pozemky na predmestí Starej Turej s krásnym výhľadom na Malé Karpaty. Poze ...
Pozemky
Výhodná investícia

Na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej l...

79 000 €
Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu s ideálnymi rozmermi v novo ...
Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu s ideálnymi rozmermi v novovybudovanej štvrti obce V ...

Porovnať ponuky

Maroš Bakajsa