info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 24 mája, 2023
  • 8 počet izieb / spální
  • 700.00 m2 úžitkovej plochy

Na predaj rodinné sídlo s bazénom v pokojnej časti mesta Stupava

839 000 €
Favorite

Popis

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj rodinný dom v Stupave s veľkorysou výmerou 700 m².  Dom disponuje vlastným wellnessom s bazénom v interiéri a absolútnym súkromím. Tento  impozantný dom s veľkorysou výmerou je situovaný na tichej a pokojnej slepej ulici, len 5 minút chôdze od centra mesta. Je postavený v tradičnej architektúre a  poskytuje nadštandardnú kvalitu bývania a komfort pre väčšiu rodinu.

Dom:

Celková plocha pozemku: 861 m²

Celková zastavaná plocha: 490 m²

Celková úžitková plocha: 700 m²

Obytná časť domu

1NP denná časť – celková plocha 209,59 m², úžitková plocha 151,35 m² (zádverie, hala s jedálňou, kuchyňa, špajza, obývačka, hosťovská izba, šatník k hosťovskej izbe, kúpeľňa k hosťovskej izbe, pracovňa, schodisko vedúce do podzemného podlažia a voľnočasovej časti domu, terasa, balkón)

2NP nočná časť – celková plocha 147,12 m², úžitková plocha 134,24 m² (galéria, spálňa, šatník a kúpeľňa k spálni, dve detské izby, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a dvoma umývadlami, WC, sklad na prádlo)

1PP servisné miestnosti – celková plocha 149,58 m², úžitková plocha 149,58 m² (dvojgaráž, chodba, práčovňa, sklad, šatníky, fitness miestnosť)

Voľnočasová časť domu 

1NP – celková plocha 165 m² (spojovacia chodba, miestnosť s krbom, bazén, WC, sprcha, spoločenská miestnosť s biliardom)

1PP – celková plocha 134 m² (vináreň, technologická miestnosť, sklad)

Dispozícia domu:

Dom pozostáva z 2 častí, obytnej a voľnočasovej. Tieto 2 časti spája prechodová chodba.

Obytná časť

1.NP

Dom pozostáva zo vstupnej chodby, ktorá vedie do  priestrannej haly, ktorej časť je využívaná ako jedáleň. Do jednotlivých miestností na tomto podlaží sa vstupuje práve z haly. Jedná sa o kuchyňu, obývačku, 2 spálne (z toho k jednej prislúcha šatník a samostatná kúpeľňa) a WC. Z haly a zároveň jednej zo spální je aj výstup na menšiu terasu. Z obývacej izby je výstup na vyvýšený balkón, ktorý lemuje celú miestnosť a tiež ďalší výstup na už spomínanú terasu.

2.NP

Na druhé poschodie sa vchádza zo vstupnej haly na 1.NP cez schodisko, ktoré vedie do haly, z ktorej sa vstupuje do jednotlivých izieb. Konkrétne do 3 spální (každá z nich má svoj šatník a taktiež výstup na balkón, jedna zo spální disponuje aj vlastnou kúpeľňou), samostatného šatníka, veľkej kúpeľne s rohovou vaňou a sprchovým kútom.

Voľnočasová časť

Pozostáva z 3 miestností. Prvou je „letná kuchyňa“ využiteľná celoročne, s murovanou pecou na grilovanie, s otvoreným ohniskom, využiteľnou aj ako krb. Z tejto miestnosti je vstup do ďalšej miestnosti s bazénom, ktorý je taktiež možné využívať celoročne, s vlastnou kúpeľňou, so sprchovým kútom a WC. Posledná miestnosť v oddychovej časti je herňa s biliardom. Do každej z týchto miestností je samostatný vstup z terasy.

Suterén

V tejto časti domu sa nachádza garáž pre 3 vozidlá, servisné miestnosti, práčovňa a sklad náradia.

Vybavenie domu:

Nehnuteľnosť sa predáva bez zariadenia, čo poskytuje novému majiteľovi možnosť zariadiť si ju podľa svojich predstáv.

Nájdete tu však bazén s wellness, biliard, letnú kuchyňu s grilom. Centrálny vysávač.

Technický stav nehnuteľnosti:

Tehlová stavba bola kompletne dokončená v roku 2013. Disponuje všetkými IS, V dome sa nachádza plynové vykurovanie, klimatizácia a inteligentná elektroinštalácia. Samozrejmosťou je kamerový a bezpečnostný systém s perimerickou ochrannou. Na ohrev vody v bazénu slúžia solárne panely. Dom má drevené okná po revízii  – MERANTI. V  dome je umiestnený aj kotol na tuhé palivo, ktorý je napojený na centrálne kúrenia, kotol nebol využívaný ale zároveň bol pripravený ako alternatíva kúrenia.

Na pozemku je vrátaná studňa s hĺbkou 60 m, čo zabezpečuje plnohodnotnú pivnú vodu.  Vďaka dispozícii domu a odrasteným okrasným drevinám je na záhrade absolútne súkromie. V rámci záhrady sú vysadené javory, jedle a tisy.

Lokalita:

Dom je situovaný v lukratívnej časti Stupavy, Kremenica. Gaštanová ulica je slepá ulica, vzdialená cca 5 minút  chôdze od centra.  Je dobre osvetlená a udržiavaná. Stupava poskytuje výbornú občiansku vybavenosť a možnosť rekreácie. Nájdete tu základnú školu, materské školy, základnú umeleckú školu, futbalové ihrisko, športové haly, detské dopravné ihrisko, park, cyklocesty atď. Taktiež sa tu nachádzajú  potraviny, reštaurácie, kaviarne, posilňovne a mnohé ďalšie prevádzky služieb, ktoré ponúkajú aj spoločenské vyžitie. V okolí sú lesy s turistickými trasami, ktoré sú ideálne na rodinné túry.

Dostupnosť do centra Bratislavy je približne 15 min. jazdy autom mimo dopravnej špičky.

Názor makléra:

Tento dom sa nachádza v pokojnej časti Stupavy, ktorá poskytuje dostatok súkromia a zároveň rýchlu dostupnosť do centra mesta. Vzhľadom na rozlohu a architektúru domu je cena tejto nehnuteľnosti absolútne bezkonkurenčná. Táto ponuka vás jednoznačne zaujme nadštandardnou kvalitou bývania. Noví majitelia v tomto dome nájdu veľkorysý priestor s rôznorodým charakterom využitia. Dom je ideálny pre väčšiu rodinu, kde si každý člen môže dopriať dostatok súkromia a zároveň sú tu rozmanité a nadštandardne veľké priestory, určené na spoločné trávenie času. Obrovským benefitom je možnosť celoročného využitia bazéna a sauny. Nakoľko sa táto nehnuteľnosť ponúka bez zariadenia, jej výhodou je možnosť zariadenia a prispôsobenia jednotlivých miestností a izieb podľa svojich predstáv. Ďalšou pridanou hodnotou tejto ponuky je práve lokalita, kde sa nehnuteľnosť nachádza. Nový majitelia jednoznačne ocenia širokú ponuku možností trávenia voľného času v krásnej prírode v blízkosti domu.

Cena:

839.000 €

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností a overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho.
Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke.

Ing. Kristián Kopp – 0910 118 284

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 41152
Cena: 839 000 €
Celková rozloha: 700.00 m2
Veľkosť pozemku: 861.00 m2
Počet izieb: 8
Kúpeľne: 4

Vybavenie

Other Features
Bazén
Záhrada

Mapa

Video

video image

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Porovnať ponuky

Ing. Kristian Kopp