info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 1 júla, 2024
  • 5 počet izieb / spální
  • 624.00 m2 úžitkovej plochy

Na predaj polyfunkčná budova so skvelým investičným potenciálom v Senici

312 000 €
Favorite

Popis

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj polyfunkčnú budovu v meste Senica. Nehnuteľnosť poskytuje široké spektrum možností využitia, vďaka čomu je ideálna pre podnikateľov, investorov a firmy. Prevádzka je rozdelená na 3 časti. Pred budovou je súkromné parkovisko pre 6 osobných áut. Objekt otvára možnosti prispôsobenia priestorov podľa potrieb nového majiteľa alebo možnosť prenajať jednotlivé jednotky rôznym nájomcom.

Budova:

Úžitková plocha: 624 m2
Prízemie: 209,90 m2
Poschodie: 205,90 m2
Pozemok: 433 m2
Suterén: 208 m2
IS: elektrina, voda, plyn, kanalizácia

Dispozícia:

Suterén: Pozostáva zo štedrého priestoru, ktorý momentálne slúži ako bar s miestom na sedenie pre zákazníkov, 2xsociálnych zariadení, skladov, kuchyne a množstva úložného miesta. V priestoroch sa nachádza aj výťahová šachta pre nákladný výťah (aktuálne mimo prevádzky).
1.NP (prízemie): K priestoru prislúchajú 2 sociálne zariadenia, hracia plocha, barový pult a skladové priestory.
2.NP (bytová jednotka): Priestor môže slúžiť ako pohodlné bývanie pre majiteľa alebo ako investícia na prenájom. Na poschodí sa nachádza aj kancelária, väčší priestor na podnikanie a samostatné toalety.
Pri zadnom vchode je tiež vonkajšia terasa a pred hlavným vchodom do budovy sa nachádza parkovacia plocha pre 6 osobných áut.

Zariadenie a technický stav:

Budova prešla v priebehu 20 rokov postupnou rekonštrukciou a zmenou dispozície. Kúrenie zabezpečuje klimatizačná jednotka umiestnená na každom podlaží a tiež plynový kotol. Budova je napojená na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, plyn) a je v nej zavedená optika. Prízemie je vybavené veľkými oknami, ktoré poskytujú dostatok prirodzeného svetla a zároveň môžu slúžiť ako výklady. Nehnuteľnosť sa predáva aj s nájomníkmi podľa dohody.

Lokalita:

Objekt sa nachádza v okresnom meste Senica v dobrej lokalite, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Senica je situovaná v západnej časti Slovenska a leží v blízkosti rieky Myjava, v malebnom regióne Záhoria, ktorý je známy svojimi jedinečnými prírodnými scenériami a bohatou históriou. Senica je zároveň administratívnym, hospodárskym a kultúrnym centrom regiónu. Vyhľadávanou atrakciou v okolí mesta je Kunovská priehrada, ktorá slúži ako obľúbené rekreačné miesto pre rezidentov aj návštevníkov. Okolie je navyše obklopené krásnou prírodou, čo poskytuje možnosti na turistiku, cykloturistiku, rybolov či hubárčenie.

Názor makléra:

Ponuka v Senici predstavuje skvelú a jedinečnú investičnú príležitosť. Je určená pre klientov, ktorí chcú investovať do nehnuteľností a nechcú strácať čas, či riešiť hľadanie vhodného nájomcu, keďže sa objekt predáva aj s nájomcami. Výhodou je tým pádom okamžité generovanie zisku. Benefitmi sú však aj možnosť bývania priamo v budove, flexibilita v dispozičnom riešení, možnosť okamžitého využívania a vysoký potenciál návratnosti. Veľkoformátové okná sú navyše ideálne na prezentáciu vášho podnikania a prilákanie zákazníkov.

Cena:

312.000€

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností a overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Všetky ďalšie informácie Vám rada poskytnem pri osobnej prehliadke.
Mgr. Zuzana Hanáková – 0917 176 727

Informácie o nehnuteľnosti sú uverejnené so súhlasom a vedomím majiteľa.

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 54579
Cena: 312 000 €
Celková rozloha: 624.00 m2
Veľkosť pozemku: 433.00 m2
Počet izieb: 5
Kúpeľne: 6
Terasa (počet): 1

Vybavenie

Other Features
Parkovacie miesto
Veľký pozemok

Mapa

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Podobné ponuky

Garáž
Pôvodný stav

Na predaj praktická garáž v dobrej lokalite ...

7 000 €
Moderný maklér ponúka na predaj skeletovú garáž bez súpisného čísla, ktorá poskytuje dosta ...
Moderný maklér ponúka na predaj skeletovú garáž bez súpisného čísla, ktorá poskytuje dostatok priestoru na parkovan ...
Domy
Pôvodný stav
Výhodná investícia

Na predaj prevádzková budova s investičným p...

204 000 €
Moderný maklér ponúka na predaj prevádzkovú budovu s priestranným pozemkom v centre obce J ...
Moderný maklér ponúka na predaj prevádzkovú budovu s priestranným pozemkom v centre obce Jelka. Nehnuteľnosť sa mom ...
140.00 m2details
Objekty
Kompletná rekonštrukcia

Na predaj investičná priemyselná hala v obci...

Na vyžiadanie
Moderný maklér ponúka na predaj modernizovanú priemyselnú halu na rozsiahlom pozemku v obc ...
Moderný maklér ponúka na predaj modernizovanú priemyselnú halu na rozsiahlom pozemku v obci Trnávka. Priestor preds ...
553.00 m2details

Porovnať ponuky

Mgr. Zuzana Hanáková