info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 28 septembra, 2023
  • 87.00 m2 úžitkovej plochy

Na predaj obchodný priestor v žiadanej časti Ružinova

Favorite

Popis

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj zaujímavý nebytový priestor v rušnej časti Ružinova, ktorý sa nachádza priamo pri električkovej trati a ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Nebytový priestor sa nachádza na 1/6 podlaží (pod bytom je ešte jeden obchodný priestor) bytového domu na Ružinovskej ulici. Výhodou ponuky je najmä skvelá lokalita, výborná dostupnosť na všetky smery a bezproblémové parkovanie v okolí bytového domu.

Priestor:

Celková výmera: 87,34 m2

Dispozícia priestoru:

Nebytový priestor je rozdelený do dvoch častí. Hneď pri vstupe je priestranná hala/recepcia so samostatným WC a technickou miestnosťou plus dve samostatné miestnosti. Za sklenými dverami sa nachádza ďalšia časť so samostatnou kúpeľnou, spálňou, kuchyňou spojenou s obývacou izbou a jednou oddelenou samostatnou miestnosťou. Celý priestor je orientovaný na južnú stranu a disponuje veľkými oknami, čím zabezpečuje dostatočný prísun prirodzeného svetla.

Zariadenie a technický stav:

Celý priestor je zariadený pre účely Beauty salónu – gaučové sedenie na vstupnej recepcii, kancelária zariadená pracovným stolom, stoličkou a kancelárskym nábytkom. V druhej samostatnej miestnosti sa nachádza vstavané umývadlo, veľká skriňa a vyšetrovacie lôžko. Priestor disponuje plne vybavenou kuchyňou – chladnička, mraznička, indukčná doska, digestor a rúra. V obývacej izbe sa nachádza druhé vyšetrovacie kreslo, gauč a TV. V spálni je manželská posteľ a vstavaná skriňa. Posledná samostatná miestnosť má vstavaný šatník. Priestory prešli v minulosti kompletnou rekonštrukciou.

Lokalita:

Lokalita, v ktorej sa nachádza bytový dom ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, navyše je situovaná priamo pri zastávke električky, čo zvyšuje jej atraktivitu na podnikanie. Mestská štvrť Ružinov, konkrétne Štrkovecké jazero je veľmi obľúbená medzi Bratislavčanmi najmä kvôli výbornému dopravnému spojeniu nielen s mestom a ostatnými mestskými časťami, ale aj rýchlym napojením na diaľnicu. Štvrť zároveň poskytuje veľké množstvo zelene a veľa miest pre oddych a trávenie voľného času – Štrkovecké jazero, jazero Rohlík, park Andreja Hlinku a iné, množstvo kaviarní, reštaurácii, škôlok a škôl. Práve Park Andreja Hlinku, ktorý sa nachádza oproti nebytovému priestoru býva častokrát miestom, kde sa realizujú rôzne spoločenské a kultúrne podujatia.

Názor makléra:

Ponuka na Ružinovskej ulici predstavuje jedinečnú nehnuteľnosť, ktorá reprezentuje príležitosť kombinovania priestoru ako na podnikanie tak aj na bývanie. Benefitom je, že sa nachádza v zaujímavej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do mesta a ostatných mestských častí a navyše predstavuje zaujímavú investičnú príležitosť pre dlhodobý aj krátkodobý prenájom.

Cena:

299.990€ + provízia RK
Mesačné náklady pre 2 osoby sú približne vo výške 250€ 

V cene je zahrnuté:

Právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad. Všetky ďalšie informácie Vám rada poskytnem telefonicky alebo pri osobnej prehliadke.
Ing. Diana Valovičová – 0910 788 622

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 45734
Celková rozloha: 87.00 m2
Počet izieb: 6
Kúpeľne: 2
Poschodie: 1/6

Vybavenie

Other Features
Kompletne zariadený

Mapa

Pôdorysy

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Podobné ponuky

Administratívny / kancelársky priestor

Na prenájom kancelársky priestor priamo v ce...

193 € + energie
Ponúkame na prenájom kancelársky priestor s výmerou 22 m2 na Zámockej ulici priamo v centr ...
Ponúkame na prenájom kancelársky priestor s výmerou 22 m2 na Zámockej ulici priamo v centre mesta Malacky. Kancelár ...
22.00 m2details
Administratívny / kancelársky priestor
Kompletná rekonštrukcia

Na prenájom administratívne priestory v obci...

Dohodou
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na prenájom administratívne priestory vhodné aj na v ...
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na prenájom administratívne priestory vhodné aj na využitie pre prevádzku či ...
Administratívny / kancelársky priestor
Kompletná rekonštrukcia

Na prenájom lekárska ambulancia so zdravotní...

776 € + energie
Ponúkame na dlhodobý prenájom ambulanciu priamo pod Bratislavským hradom schválenú hygieno ...
Ponúkame na dlhodobý prenájom ambulanciu priamo pod Bratislavským hradom schválenú hygienou pre účely prevádzkovani ...
2 84.00 m2details

Porovnať ponuky

Diana Valovičová