info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 12 júna, 2024
  • 0 počet izieb / spální
  • 360.00 m2 úžitkovej plochy

Na predaj komerčná budova v centre mesta Spišská Stará Ves so skvelým investičným potenciálom

468 900 €
Favorite

Popis

Moderný Maklér ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v centre Spišskej Starej Vsi na ulici SNP v blízkosti Červeného Kláštora na hlavnom ťahu smerom k poľským hraniciam. Budovu tvoria dve hlavné časti. Jednu časť má v dlhodobom prenájme lekáreň a v druhej sa nachádza kaviareň s kuchyňou, skladovými priestormi a tromi pivnicami. V zadnej časti pozemku sa nachádza dvojgaráž a altánok.

Budova:

Pozemok: 662 m2
Zastavaná plocha: 360 m2
Garáž: 35 m2
Altánok: 12,7 m2
Pivničné priestory: 65 m2
Dvor: 42 m2
IS: elektrina, voda, plyn, kanalizácia

Dispozícia:

LEKÁREŇ: Táto časť je kompletne zrekonštruovaná a prispôsobená potrebám prevádzky lekárne. Prednú časť tvorí predajňa a postupne vieme prejsť chodbou cez laboratórium, umyváreň, výlevku, kanceláriu, WC, kuchyňu, predsieň a skladové priestory. Veľkou výhodou je, že sa jedná o krajnú budovu, vďaka čomu je prístup aj zboku. Tu sa nachádza miesto pre zásobovanie lekárne a vchod pre zamestnancov.

KAVIAREŇ: Druhú časť tvorí kaviareň s miestom na sedenie pre zákazníkov a predajný pult s vchodom do kuchynky. Ak prejdeme do zadnej časti, nájdeme tu WC pre zákazníkov, skladové priestory, kotolňu a schody do pivničných priestorov. Dole sa nachádzajú 3 veľké pivnice.

K budove ešte prislúcha prístavba s vonkajšou terasou na sedenie, ktorú je možné využiť napríklad na predaj zmrzliny alebo bufet. Za budovou je menší dvor s veľkou bránou, altánkom na sedenie a dvojgaráž so vstupom zo zadnej strany pozemku. Nehnuteľnosť je orientovaná na západ.

Zariadenie a technický stav:

Nehnuteľnosť sa predáva aj s lekárňou, ktorá má podpísanú zmluvu na 10 rokov s ďalšou 5 ročnou opciou. Kaviareň bude vecou dohody s novým majiteľom. Dom prešiel postupnou rekonštrukciou. Časť, kde sa nachádza lekáreň prešla kompletnou rekonštrukciou v roku 2023, počas ktorej boli menené okná, dvere, podlahy aj dispozícia. Kaviareň je tiež zrekonštruovaná, sú v nej menené podlahy a nové plastové okná. Strecha na budove je vybrúsená a namaľovaná. Kúrenie zabezpečuje kotol na tuhé palivo a tiež plynový kotol.

Lokalita:

Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite priamo v centre mesta Spišská Stará Ves, ktoré ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V tesnej blízkosti (len 6 km) môžeme zavítať do Červeného Kláštora, ktorý je známy rôznymi voľnočasovými aktivitami, ako sú jazda na plťkách, cyklotrasami alebo turistickými trasami napríklad na Tri koruny. V blízkosti sa nachádza aj viacero kúpeľov, wellnes centier a v zimnom období aj lyžiarskych stredísk. Mesto sa nachádza len 3 km od hraníc s Poľskom a veľmi známym mestom Niedzica s krásnym hradom.

Názor makléra:

Ponuka v Spišskej Starej Vsi predstavuje skvelú investičnú príležitosť. Je určená pre klientov, ktorí chcú investovať do nehnuteľností a nechcú strácať čas či riešiť hľadanie vhodného nájomcu, keďže sa nehnuteľnosť predáva aj s nájomcami a ide o okamžité generovanie zisku. Budova má veľmi dobrú polohu, nakoľko sa nachádza pri frekventovanej hlavnej ceste a na rohu radovej výstavby. Benefitom je aj možnosť prerobiť si podkrovie na bývanie alebo na prenajímanie izieb pre hostí.

Cena:

468.900€

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností a overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke.
Erik Valach – 0919 070 010

Informácie o nehnuteľnosti sú uverejnené so súhlasom a vedomím majiteľa.

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 53552
Cena: 468 900 €
Celková rozloha: 360.00 m2
Veľkosť pozemku: 662.00 m2
Garáže (počet): 1
Pivnica (počet): 3
Terasa (počet): 1

Vybavenie

Other Features
Kompletne zariadený
Parkovacie miesto

Mapa

Pôdorysy

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Podobné ponuky

Garáž
Pôvodný stav

Na predaj praktická garáž v dobrej lokalite ...

6 000 €
Moderný maklér ponúka na predaj skeletovú garáž bez súpisného čísla, ktorá poskytuje dosta ...
Moderný maklér ponúka na predaj skeletovú garáž bez súpisného čísla, ktorá poskytuje dostatok priestoru na parkovan ...

Na prenájom garážové parkovacie státie v nov...

Ponúkame na prenájom garážové parkovacie státie v novostavbe STEIN na Blumentálskej ulici ...
Ponúkame na prenájom garážové parkovacie státie v novostavbe STEIN na Blumentálskej ulici v centre Bratislavy. Park ...

Na predaj murovaná garáž v radovej zástavbe ...

29 990 €
Moderný maklér ponúka na predaj murovanú garáž v radovej zástavbe hneď oproti parkovisku b ...
Moderný maklér ponúka na predaj murovanú garáž v radovej zástavbe hneď oproti parkovisku bytových domov vo Vlčom Hr ...
16.00 m2details

Porovnať ponuky

Erik Valach