info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 18 júla, 2024
  • 0 počet izieb / spální
  • 553.00 m2 úžitkovej plochy

Na predaj investičná priemyselná hala v obci Trnávka

Na vyžiadanie
Favorite

Popis

Moderný maklér ponúka na predaj modernizovanú priemyselnú halu na rozsiahlom pozemku v obci Trnávka. Priestor predstavuje dokonalú príležitosť pre podnikateľský rast a investičné možnosti pre budúce zhodnotenie. So svojou strategickou polohou len 34 km od Bratislavy a širokými možnosťami infraštruktúry je nehnuteľnosť ideálnou voľbou pre investorov.

Budova:

Úžitková plocha: 553 m2
Pozemok: 12.652 m2

Dispozícia budovy:

Hala pozostáva z otvoreného priestoru, samostatnej kancelárie a má tiež sociálne zariadenie so sprchou po kompletnej rekonštrukcii.

Technický stav:

Hala prešla komplexnou rekonštrukciou, ktorá zabezpečuje špičkovú kvalitu a efektivitu pre podnikateľské aktivity. Priestor je flexibilný a prispôsobiteľný pre rôzne odvetvia a potreby. Vnútorný priestor bol kompletne dezinfikovaný, podlaha je nový asfalt, elektrické rozvody boli vymenené vrátane novej poistnej a rozvodnej skrinky. Elektricky ovládané brány a LED trubice poskytujú moderné a efektívne osvetlenie. Súčasťou vybavenia nehnuteľnosti sú nové stanice so zástrčkami s vysokým napätím (400W). Hala disponuje plastovými oknami, ktoré zabezpečujú kompletnú vetrateľnosť a presvetlenosť. Kúrenie je zabezpečené kotlom na použití oleja s možnosťou individuálneho kúrenia tepelným čerpadlom, fotovoltaikou alebo infra panelmi. Budova je zabezpečená alarmom a kamerovým systémom. Pozemok je kompletne oplotený a osvetlený, pričom zadná časť disponuje novou výsadbou drevín. Brány v prednej aj zadnej časti je možné napojiť na elektrické ovládanie.

Lokalita:

Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Trnávka, ktorá je známa svojou výbornou polohou a dostupnosťou, keďže sa nachádza len 34 km od Bratislavy. Táto lokalita ponúka výborné dopravné spojenie a prístup k hlavným dopravným ťahom, čo je ideálne pre priemyselné a logistické aktivity. Blízkosť hlavného mesta znamená, že všetky dôležité služby sú na dosah ruky, tak ako aj obchodné príležitosti. Obec Trnávka poskytuje základnú občiansku vybavenosť. Navyše región Dunajskej Stredy je známy svojím dynamickým rozvojom, čo ešte viac zvyšuje atraktivitu tejto nehnuteľnosti.

Názor makléra:

Ponuka predstavuje skvelú investičnú príležitosť pre klientov, ktorí chcú investovať do nehnuteľnosti s okamžitým generovaním zisku. Priemyselná hala s rozsiahlou infraštruktúrou a výbornou polohou pri hlavných dopravných ťahoch je ideálnym priestorom pre rôzne podnikateľské aktivity. Veľkou výhodou je tiež možnosť využitia veľkého pozemku na ďalší rozvoj podnikania. Hala je pripravená na okamžité použitie bez nutnosti ďalších investícií do rekonštrukcie. Investícia do tejto nehnuteľnosti vám zabezpečí nielen stabilný príjem, ale aj dlhodobú hodnotu. Rozsiahlosť pozemku a multifunkčnosť priestoru ponúkajú neobmedzené možnosti rozvoja a prispôsobenia podľa vašich potrieb a plánov. Výborná poloha v kombinácii s modernými technickými riešeniami robí z tejto ponuky jedinečnú príležitosť na trhu.

Cena:

Na vyžiadanie

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností a overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke.
Monika Rosinová – 0908 666 342

Informácie o nehnuteľnosti sú uverejnené so súhlasom a vedomím majiteľa.

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 55309
Celková rozloha: 553.00 m2
Veľkosť pozemku: 12 652.00 m2

Vybavenie

Other Features
Veľký pozemok

Mapa

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Podobné ponuky

Obchodný priestor

Na prenájom obchodný priestor v centre Malac...

540 € vrátane energií
Moderný maklér ponúka na prenájom moderný obchodný priestor (priestor č. 1AB) s výmerou 36 ...
Moderný maklér ponúka na prenájom moderný obchodný priestor (priestor č. 1AB) s výmerou 36,6 m2 na 1. poschodí ...
36.00 m2details
Obchodný priestor
Štýlový interiér

Na prenájom moderný obchodný priestor v cent...

532 € vrátane energií
Moderný maklér ponúka na prenájom moderný obchodný priestor (priestor 1.02) s výmerou 21,5 ...
Moderný maklér ponúka na prenájom moderný obchodný priestor (priestor 1.02) s výmerou 21,5 m2 na prízemí zrekonštru ...
21.00 m2details
Garáž
Pôvodný stav

Na predaj praktická garáž v dobrej lokalite ...

7 000 €
Moderný maklér ponúka na predaj skeletovú garáž bez súpisného čísla, ktorá poskytuje dosta ...
Moderný maklér ponúka na predaj skeletovú garáž bez súpisného čísla, ktorá poskytuje dostatok priestoru na parkovan ...

Porovnať ponuky

Monika Rosinová