info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 24 mája, 2023
  • 3 počet izieb / spální
  • 105.00 m2 úžitkovej plochy
  • property_lot_size
  • 414.00 m2 veľkosť pozemku

Na predaj celoročne obývateľná chata na Rohožníckej priehrade

139 990 €
Favorite

Popis

Ponúkame na predaj celoročne obývateľnú 3-izbovú, dvojpodlažnú chatu v Kuchyni – priehrada Rohožník, ktorá je vhodná aj na trvalé bývanie. Chata je situovaná na súkromnom pozemku s rozlohou 414 m2 s upravenou a oplotenou záhradou. Prístup k nehnuteľnosti je po vstupe do oplotenej záhradkárskej lokality po spevnenej ceste s podielom vlastníctva na ceste pre majiteľov.

Chata:
Celková úžitková plocha chaty: 105,60 m2
Prízemie: 42,08 m2
Prvé poschodie: 36,84 m2
Pivnica: 26,68 m2
Pozemok: 414 m2
IS: elektrina, studňa, žumpa, odpad riešený vývozom

Dispozícia:
Prízemie chaty pozostáva z priestrannej vstupnej miestnosti, z ktorej je priechod do kuchyne, kúpeľne s WC a ďalej do obývacej miestnosti s krbom. V miestnosti sa nachádza aj schodisko, ktoré vedie na prvé podlažie, na ktorom sú umiestnené dve priestranné, samostatné miestnosti. V suteréne chaty je pivnica, ktorá je rozdelená na dve časti. Priamo pri chate je možnosť parkovania 2 osobných automobilov.

Technický stav:
Chata prešla rekonštrukciou – nová časť chaty bola pristavená v roku 2016.
V izbách sú osadené laminátové podlahy, v kuchyni, vo vstupnej miestnosti a v obývacej izbe je dlažba. V obývacej miestnosti sú tiež murované krbové kachle na tuhé palivo, ktoré slúžia aj ako výhrevné teleso pre prízemie chaty. Celý dom je postavený z tehly, po rekonštrukcii prvého podlažia disponuje sedlovou, plechovou strechou, novými trámami a je plne zateplený. V pôvodnej časti domu sú drevené okná, v prístavbe sú plastové. Chata je napojená na elektrinu, vodu čerpá zo studne, ktorá je umiestnená v suteréne a zdrojom teplej vody je zásobníkový elektrický ohrievač (bojler). Na pozemku sa nachádza žumpa o objeme 10m3. Vykurovanie chaty v zimnom období je riešené elektrickými konvektormi, krbom a v prístavbe podlahovým kúrením.

Lokalita:
Chata je situovaná kúsok od Rohožníckej priehrady. Oblasť je vyhľadávaným miestom na relax, kúpanie, vodné športy, rybolov a cyklistiku. Neďaleké obce Kuchyňa i Rohožník disponujú úplnou občianskou vybavenosťou, nachádzajú sa tu viaceré potraviny, mäsiarstvo, lekáreň, reštaurácie, ihriská, základná škola a materská škola. Vzdialenosť od okresného mesta Malacky je 15 km a od Bratislavy 40 km.

Názor makléra:
Chata prešla komplexnou rekonštrukciou, pri ktorej bol kladený dôraz na zväčšenie o obytný priestor a tiež prestavba za účelom celoročného bývania. V lokalite, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza ide o nadštandardne veľkú chatu v tichom a kľudnom prostredí Malých Karpát. Navyše je veľmi žiadaná vďaka blízkosti priehrady a možnosti využívania benefitov, ktoré ponúka ako sú kúpanie, vodné športy, rybolov, turistika a cyklistika. Napriek tomu, že chata je umiestnená v oplotenej záhradkárskej lokalite, je možné chatu oplotiť aj samostatne, čím nový majiteľ získa ešte väčší pocit súkromia.

Cena:

139 990 €
Mesačné náklady pre 4-člennú rodinu sú 190€

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy.
Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke.

Radoslav Čičo – 0904 554 716

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 41233
Cena: 139 990 €
Celková rozloha: 105.00 m2
Veľkosť pozemku: 414.00 m2
Počet izieb: 3
Kúpeľne: 1

Mapa

Radoslav Čičo

fotograf a realitný sprostredkovateľ

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Podobné ponuky

61
Chata
Novostavba

Na predaj štýlový, celoročne obývateľný víke...

154 990 €
Ponúkame na predaj 3-izbovú chatu v Jakubove vhodnú aj na trvalé bývanie po kompletnej rek ...
Ponúkame na predaj 3-izbovú chatu v Jakubove vhodnú aj na trvalé bývanie po kompletnej rekonštrukcii a prístavbe v ...
3 1 94.00 m2details

Porovnať ponuky

Radoslav Čičo