info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 12 júna, 2024
  • 5 počet izieb / spální
  • 160.00 m2 úžitkovej plochy
  • property_lot_size
  • veľkosť pozemku

Na predaj 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Hruboňovo

179 000 €
Favorite

Popis

Moderný Maklér ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom s dvomi loggiami v zastavanej časti obce Hruboňovo – Suľany. Dom sa nachádza v pokojnej uličke a je postavený na veľkorysom pozemku s výmerou 1.670 m². Okrem dostatku priestoru v exteriéri a interiéri disponuje nehnuteľnosť aj garážou, v ktorej sa nachádza montážna jama, vďaka čomu je možné garáž využívať aj ako autodielňu.

Dom:

Zastavaná plocha: 121 m²
Úžitková plocha: 160 m²
Garáž: 46 m²
Pozemok: 1.670 m²
IS: elektrina, voda, kanalizácia, plyn

Dispozícia domu:

Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, hosťovskej kúpeľne, WC, priestrannej dennej časti, ktorú tvorí prepojená kuchyňa s jedálňou, špajzou a obývacou izbou. Denná časť je orientovaná na západ a vďaka veľkoformátovým oknám je aj príjemne presvetlená. Na prízemí domu nájdete tiež jednu obytnú izbu, vhodnú ako hosťovskú, prípadne spálňu a úložný priestor pod schodmi. Na druhom podlaží sa nachádza chodba, ktorá prepája dve priestranné spálne a dve ďalšie miestnosti, ktoré môžu v budúcnosti slúžiť ako ďalšia izba a kúpeľňa. Druhá kúpeľňa je momentálne po čerstvej renovácii, chýbajú v nej len sanita a drobné úpravy. Z oboch spální je zároveň výstup na loggiu a na podlaží nájdete tiež výstup na povalu. Časť domu je podpivničená a v pivnici sa nachádza aj montážna jama.

Zariadenie domu a technický stav:

Dom sa predáva bez zariadenia. V cene je kompletne vybavená a na mieru robená kuchynská linka s umývačkou riadu, indukčnou varnou doskou a rúrou.
Kolaudácia domu prebehla v roku 2003 a nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou v roku 2018, ktorá zahŕňala výmenu rozvodov vody, elektriny aj odpadu. Stavba je z tehál a zateplená je 80 mm polystyrénom. Strecha je šikmá, odizolovaná keramickou krytinou. V celom dome sú dvojkomorové eurookná s interiérovými žalúziami. Ohrev vody (ako aj kúrenie) v celom dome zabezpečuje plynový kotol. V nehnuteľnosti sa využíva optický internet.

Exteriér domu je ohraničený oplotením. Na pozemku zostáva detský domček na hranie. Vstup do domu je zabezpečený prekrytím. Zo zadnej časti nehnuteľnosti sa nachádza miesto na opekanie a vstup do garáže s montážnou jamou. Priestor je možné v budúcnosti predeliť – z pravej strany nehnuteľnosti je možný vstup na pozemok z dôvodu podnikania a ľavá časť môže slúžiť na súkromné účely.

Lokalita:

Hruboňovo predstavuje rozrastajúcu sa obec, do ktorej sa sťahuje množstvo mladých rodín. V obci sa nachádza aj materská škola, ktorá je pešou dostupnosťou vzdialená od nehnuteľnosti asi 3 minúty, ale nájdete tu aj potraviny s rozličným tovarom a medzimestská doprava je zabezpečená formou autobusových spojov. Obec je vzdialená od krajského mesta Nitra asi 20 minút a v podobnej vzdialenosti sa nachádzajú aj Topoľčany, ktoré ponúkajú kompletnú občiansku vybavenosť a množstvo služieb.

Názor makléra:

Ponuka v Hruboňove je jedinečná vďaka výbornej rozlohe pozemku a dispozícii s piatimi izbami, ktorá poskytuje priestor aj pre viacčlennú rodinu. Benefitom je aj možnosť podnikania vďaka garáži s montážnou jamou. Dom je pripravený na okamžité nasťahovanie sa a v prípade záujmu stále poskytuje priestor na realizáciu podľa vlastných predstáv, či už dobudovaním bazéna, vysadením zelene alebo dokončením interiérového priestoru. Výhodou je aj fakt, že obec sa prispôsobuje rozrastajúcemu sa trendu občanov a výstavbe a rozvíja sa či už počtom miest v materských školách alebo rozvojom športových a kultúrnych aktivít.

Cena:

179.000€
Mesačné náklady pre 4-člennú rodinu predstavujú približne 200€.

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností a overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Všetky ďalšie informácie Vám rada poskytnem pri osobnej prehliadke.
Ing. Valéria Pavčírová – 0907 404 911

Informácie o nehnuteľnosti sú uverejnené so súhlasom a vedomím majiteľa.

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 53499
Cena: 179 000 €
Celková rozloha: 160.00 m2
Počet izieb: 5
Kúpeľne: 2
Garáže (počet): 1
Pivnica (počet): 1
Logia (počet): 2
Terasa (počet): 1

Mapa

Pôdorysy

Kontaktujte ma

Dohodnite si prehliadku
Zavolať WhatsApp

Podobné ponuky

Domy
Novostavba
Štýlový interiér

Na predaj nadštandardný rodinný dom s dizajn...

319 000 €
Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj dvojpodlažný rodinný dom v rýchlo ...
Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj dvojpodlažný rodinný dom v rýchlo sa rozvíjajúcej, novej št ...
4 2 114.00 m2details
Domy
Novostavba
Štýlový interiér

Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obc...

259 000 €
Moderný Maklér ponúka na predaj štýlovú novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Lehnic ...
Moderný Maklér ponúka na predaj štýlovú novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Lehnice neďaleko Dunajskej Stre ...
4 2 121.00 m2details
Domy
Pôvodný stav

Na predaj 4-izbový rodinný dom v Lamači vhod...

220 000 €
Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj 4-izbový rodinný dom v pôvodnom st ...
Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj 4-izbový rodinný dom v pôvodnom stave v mestskej časti Lama ...
4 1 116.00 m2details

Porovnať ponuky

Ing. Valéria Pavčírová