info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Overview

  • Updated On:
  • 19 júna, 2024
  • 0 počet izieb / spální
  • úžitkovej plochy

Na predaj 3-izbový byt v ŠTANDARDE so slnečnou terasou kúsok od Prešova

149 000 €
Favorite

Popis

Moderný Maklér ponúka na predaj priestranný, dobre dispozične riešený 3-izbový byt v novostavbe s predzáhradkou a slnečnou terasou len niekoľko minút od Prešova v komplexe v obci Kuková. Byty sú postavené na samostatnej ulici a ku každému z bytov prislúchajú dve parkovacie miesta. Ponuka 2A sa nachádza na prízemí objektu a disponuje pozemkom s celkovom výmerou 216 m2.

Byt:

Úžitková plocha: 79,62 m2
Pozemok: 216 m2
Terasa: 20,32 m2

Dispozícia bytu:

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej miestnosti s kuchyňou, dvoch samostatných spální, toalety, kúpeľne a technickej miestnosti. Súčasťou nehnuteľnosti je aj vlastná priestranná terasa s trávnatou plochou.

Vybavenie bytu:

Nehnuteľnosť sa predáva v štádiu ŠTANDARD, ktoré zahŕňa podlahy, interiérové aj vchodové dvere, veľkoformátové okná na terasu, sanitu a nadčasovú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi. Každý byt má však k dispozícii dve parkovacie miesta, vlastnú terasu s predzáhradkou a vlastný vstup do bytu.

Technický stav:

Projekt vznikol ako novostavba so štyrmi bytovými jednotkami – dva byty na prízemí a dva byty na 1. nadzemnom podlaží. Každý z bytov je napojený na obecný vodovod a v blízkej dobe pribudne aj napojenie na kanalizáciu (v súčasnosti je každý byt napojený na vlastnú žumpu). Byty disponujú vlastným elektrickým podlahovým kúrením. V každom z bytov je príprava na tepelné čerpadlo prípadne na solárne panely, ktoré bude možné umiestniť na streche bytového domu.

Lokalita:

Obec Kuková sa nachádza 5 km od mesta Giraltovce, len 22 km od Prešova a 55 km od Košíc. Tieto vzdialenosti sa však radikálne znížia po dostavbe novej R4, ktorej výjazd bude vzdialený len niekoľko metrov od domu. V obci Kuková sa nachádza základná aj materská škola, miestny bar a tiež detské či futbalové ihrisko, kompletnú občiansku vybavenosť poskytujú práve Giraltovce, ktoré sú vzdialené len niekoľko minút jazdy. Obec je však veľmi obľúbená pre svoju polohu na rozhraní okresov Svidník a Prešov.

Názor makléra:

Ponuka v obci Kuková je atraktívnou voľbou aj pre náročnejších klientov, nakoľko kombinuje komfort bezstarostného bytového bývania s výhodami bývania v dome. Za veľmi priaznivú cenu získate nehnuteľnosť v tichej lokalite, navyše v krásnom prostredí. Výhodou je najmä výstup na priestrannú predzáhradku a vyhradené parkovacie miesta. Štádium ŠTANDARD zabezpečuje optimálnu úpravu priestoru a ponúka možnosť zariadenia interiéru podľa vlastných predstáv.

Cena:

Byt 1A – 135.000€ – prízemie – voľný
Byt 2A – 149.000€ – prízemie – voľný
Byt 1B – 135.000€ – 1NP – predaný
Byt 2B – 128.000€ – 1NP – voľný

V cene je zahrnuté:

Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy a kúpnej zmluvy s návrhom na vklad, poplatok za vklad do katastra nehnuteľností a overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej prehliadky.
Branislav Šimon – 0919 181 143

Informácie o nehnuteľnosti sú uverejnené so súhlasom a vedomím majiteľa.

Detaily nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 54386
Cena: 149 000 €

Vybavenie

Other Features
Terasa

Mapa

Podobné ponuky

2-izbový byt
Kompletná rekonštrukcia

Na prenájom presvetlený, kompletne zariadený...

700 € vrátane energií
Moderný maklér ponúka na prenájom priestranný, zariadený a kompletne zrekonštruovaný 2-izb ...
Moderný maklér ponúka na prenájom priestranný, zariadený a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt  na ulici Pr ...
2 1 55.00 m2details
3-izbový byt
Kompletná rekonštrukcia

Na predaj príjemný 3-izbový byt s množstvom ...

85 000 €
Moderný Maklér ponúka na predaj 3-izbový byt s komorou, dvomi pivnicami a veľkým ...
Moderný Maklér ponúka na predaj 3-izbový byt s komorou, dvomi pivnicami a veľkým balkónom na Hlavnej ulic ...
3 1 55.00 m2details
2-izbový byt
Novostavba
Štýlový interiér

Na predaj štýlový 2-izbový byt so slnečnou t...

299 000 € + parkovacie státie
Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj slnečný 2-izbový byt s p ...
Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj slnečný 2-izbový byt s priestrannou terasou  ...
2 1 98.00 m2details

Porovnať ponuky