info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Your search results

Moderný maklér

Radoslav čičo

Fotograf a realitný sprostredkovateľ

Lokalita

Bratislava a okolie

E-mail

radoslav.cico@modernymakler.sk

Telefón

+421 904 554 716

Sám som si prešiel kúpou nehnuteľnosti a mal som možnosť porovnať prácu rôznych realitných maklérov. Mal som takto možnosť všimnúť si rozdiely v ich práci i prípadne nedostatky, ktoré by v tejto činnosti nemali vzniknúť. Mojou úlohou je previesť Vás celým procesom či už predaja, kúpy alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti bez akéhokoľvek stresu a prípadných nedostatkov či komplikácií. Odborné poradenstvo, flexibilita a ústretovosť sú prvoradé a tak môžete so mnou rátať pri každej príležitosti, ktorá Vám príde do cesty.

Kúpa nehnuteľnosti môže skrývať rôzne nástrahy a nepríjemnosti. Pomôžem Vám prejsť celou etapou kúpy, predaja alebo prenájmu tej Vašej a to bez zbytočných ťažkostí.

Nehnuteľnosť je domovom každého z nás. Dovoľte mi, aby som Vám pomohol predať, kúpiť alebo prenajať aj ten Váš „Domov“.

Ponúkam služby v oblasti predaja , kúpy a prenájmu – rodinných domov, bytov, pozemkov a komerčných nehnuteľností ďalej sa špecializujem na vysporiadanie vlastníckych práv k nehnuteľnostiam a legalizáciu stavieb. 

Pre klientov sa snažím v súčinnosti s tímom a parnetmi spoločnosti, nájsť riešenie v situáciách spojených s bývaním, dosahovaní snov, cieľov a požiadaviek. Pri práci kladiem dôraz na profesionalitu, jasnú komunikáciu, individuálny a ľudský prístup.

Kontaktujte ma

RECENZIE od našich klientov

Denis Urban

Vyzdvihujem profesionálny prístup a ochotu urobiť nadprácu. So službami som bol veľmi spokojný.

Martin Gažo

Veľmi profesionálny, vecný, osobný a long-term prístup, ktorý na trhu realit nie je (rozhodne) bežným. Preto môžem určite doporučiť. Ďakujem za spoluprácu!

Adrian Goncharov

Realitnú kanceláriu Moderný maklér viem odporučiť ako spoľahlivého partnera s ktorým nebudete mat žiadne starosti. Kúpa bytu prebehla veľmi rýchlo a bezproblémovo. Individuálny prístup, profesionalita, jednoducho maximálna spokojnosť. Ak chcete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť a taktiež záleží vám na kvalite služieb tak určite kontaktujte kanceláriu Moderný maklér.

Miroslav Chovanec

Maximálna spokojnosť. Absolútne profesionálny a pro-zákaznícky orientovaný prístup. 100%ná spoľahlivosť. Bezprostredná, bezproblémová a príjemná komunikácia. Maximálna dôvera. Vo viacerých aspektoch poskytnutý nadštandard. Vrelo odporúčam.

Dušan Mikuláš

Realitná kancelária sa nám venovala, zodpovedala potrebné otázky a vybavila, čo mala. Komunikácia promptná, teda môžem odporúčať.

MOJA PONUKA NEHNUTEĽNOSTI

Chata
Kompletná rekonštrukcia

Na predaj celoročne obývateľná chata na Roho...

139 990 €
Ponúkame na predaj celoročne obývateľnú 3-izbovú, dvojpodlažnú chatu v Kuchyni – priehrada ...
Ponúkame na predaj celoročne obývateľnú 3-izbovú, dvojpodlažnú chatu v Kuchyni – priehrada Rohožník, ktorá je vhodn ...
3 1 105.00 m2details

Porovnať ponuky