info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Your search results

Moderný maklér

Mgr. Kristína Prokopová

Realitná sprostredkovateľka

Lokalita

Nitra a okolie

E-mail

kristina.prokopova@modernymakler.sk

Telefón

+421 915 161 888

K práci realitnej maklérky som sa dostala prostredníctvom pôsobenia vo finančnom sektore, ktorý túto službu dopĺňa. Často sa mi stávalo, že popri riešení finančnej oblasti som poskytovala aj poradenstvo v oblasti realít. Tak som prenikla do problematiky realitného sektora a v súčasnosti to pre klienta zastrešujem komplexne. Práca v realitách spočíva v naplnení potrieb a prianí klientov hľadajúcich tú pravú nehnuteľnosť. A preto som tu, aby sme spoločne túto pomerne zložitú, ale dôležitú záležitosť vyriešili. Najväčšou odmenou za túto prácu sú pre mňa spokojní klienti. Okrem realizácie predaja a kúpy nehnuteľnosti, a s tým spojeného riešenia financovania, Vám rada pomôžem aj s prenájmom a legalizáciou stavieb. S mojím zodpovedným prístupom sú tieto služby pre Vás v tých najlepších rukách.

Kontaktujte ma

RECENZIE od našich klientov

Denis Urban

Vyzdvihujem profesionálny prístup a ochotu urobiť nadprácu. So službami som bol veľmi spokojný.

Martin Gažo

Veľmi profesionálny, vecný, osobný a long-term prístup, ktorý na trhu realit nie je (rozhodne) bežným. Preto môžem určite doporučiť. Ďakujem za spoluprácu!

Adrian Goncharov

Realitnú kanceláriu Moderný maklér viem odporučiť ako spoľahlivého partnera s ktorým nebudete mat žiadne starosti. Kúpa bytu prebehla veľmi rýchlo a bezproblémovo. Individuálny prístup, profesionalita, jednoducho maximálna spokojnosť. Ak chcete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť a taktiež záleží vám na kvalite služieb tak určite kontaktujte kanceláriu Moderný maklér.

Miroslav Chovanec

Maximálna spokojnosť. Absolútne profesionálny a pro-zákaznícky orientovaný prístup. 100%ná spoľahlivosť. Bezprostredná, bezproblémová a príjemná komunikácia. Maximálna dôvera. Vo viacerých aspektoch poskytnutý nadštandard. Vrelo odporúčam.

Dušan Mikuláš

Realitná kancelária sa nám venovala, zodpovedala potrebné otázky a vybavila, čo mala. Komunikácia promptná, teda môžem odporúčať.

MOJA PONUKA NEHNUTEĽNOSTI

Pozemky

Na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinných...

52 000 €
Ponúkame na predaj pozemok v obci Veľký Ďur, časť Dolný Ďur. Pozemok má celkovú rozlohu 2 ...
Ponúkame na predaj pozemok v obci Veľký Ďur, časť Dolný Ďur. Pozemok má celkovú rozlohu 2 249 m2 a je vhodný na výs ...

Porovnať ponuky