info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Your search results

Moderný maklér

Ing. Matúš Jarný, MBA

Realitný sprostredkovateľ

Lokalita

Košice, Prešov a okolie

E-mail

matus.jarny@modernymakler.sk

Telefón

+421 904 533 674

Vo svete podnikania sa pohybujem od začiatku štúdia Ekonomickej fakulty v Košiciach, teda už viac ako 8 rokov.  Prvotne som začínal v medzinárodnej finančnej spoločnosti, kde som dostal dobrý základ zo sveta financií. V tejto oblasti pôsobím od roku 2015 a neustále sledujem novinky na trhu, ktorý je veľmi dynamický. Vďaka spojeniu nadobudnutých skúseností a znalostí z podnikania dokážem odovzdať klientovi široké spektrum možností. Kde iní vidia problém, ja vidím výzvu. Nebojím sa ani zdanlivo komplikovanejších riešení a pre klienta sa vždy snažím urobiť maximum, keďže neexistuje lepšia odmena ako pocit spokojnosti mojich klientov.

 

V súčasnosti sa venujem hlavne zabezpečeniu komplexu služieb v oblasti bývania, a síce kúpe, predaju, výstavbe nehnuteľností, rekonštrukcii nehnuteľností a v neposlednom rade zabezpečeniu finančných prostriedkov pre klientov prostredníctvom úverových produktov. To všetko sa vždy snažím uskutočňovať spolu s tímom profesionálov v obore na vysokej  úrovni tak, aby sa ponuka služieb prispôsobovala klientom a nie klienti ponuke.

Kontaktujte ma

RECENZIE od našich klientov

Denis Urban

Vyzdvihujem profesionálny prístup a ochotu urobiť nadprácu. So službami som bol veľmi spokojný.

Martin Gažo

Veľmi profesionálny, vecný, osobný a long-term prístup, ktorý na trhu realit nie je (rozhodne) bežným. Preto môžem určite doporučiť. Ďakujem za spoluprácu!

Adrian Goncharov

Realitnú kanceláriu Moderný maklér viem odporučiť ako spoľahlivého partnera s ktorým nebudete mat žiadne starosti. Kúpa bytu prebehla veľmi rýchlo a bezproblémovo. Individuálny prístup, profesionalita, jednoducho maximálna spokojnosť. Ak chcete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť a taktiež záleží vám na kvalite služieb tak určite kontaktujte kanceláriu Moderný maklér.

Miroslav Chovanec

Maximálna spokojnosť. Absolútne profesionálny a pro-zákaznícky orientovaný prístup. 100%ná spoľahlivosť. Bezprostredná, bezproblémová a príjemná komunikácia. Maximálna dôvera. Vo viacerých aspektoch poskytnutý nadštandard. Vrelo odporúčam.

Dušan Mikuláš

Realitná kancelária sa nám venovala, zodpovedala potrebné otázky a vybavila, čo mala. Komunikácia promptná, teda môžem odporúčať.

MOJA PONUKA NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom
Vo výstavbe

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného do...

Ponúkame na predaj novostavbu (termín dokončenia je 8/21) samostatne stojaceho 4-izbového ...
Ponúkame na predaj novostavbu (termín dokončenia je 8/21) samostatne stojaceho 4-izbového bungalovu s 2-garážou v N ...
4 2 127.00 m2details
Rodinný dom
Novostavba
Predané

Na predaj priestranný 3-izbový rodinný dom v...

Ponúkame na predaj priestranný a zariadený 3-izbový rodinný dom v Ružinove na Strojní ...
Ponúkame na predaj priestranný a zariadený 3-izbový rodinný dom v Ružinove na Strojníckej ulici so záhradou a& ...
3 2 226.00 m2details

Porovnať ponuky