info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Your search results

Moderný maklér

Martina Méryová

Realitná sprostredkovateľka

Lokalita

Bratislava

E-mail

tina.meryova@modernymakler.sk

Telefón

+421 944 410 678

Moja vášen k financiám sa začala prehlbovať na vysokej škole. Z mojích predchádzajúcich skúseností v poisťovníctve a financiách som sa rozhodla posunúť moje znalosti na realitního makléra, nakoľko tieto oblasti úzko súvisia a vrámci mojej kariéry ako sprostredkovateľ poistení som sa stretla s rôznymi prípadmi a riešeniami.

Moja práca spočíva nielen v zabezpečení obchodu, ale aj vo vytvorení dôveryhodného a pozitívneho zážitku pre mojich klientov.

S radosťou Vám pomôžem pri kúpe, predaji alebo prenájme vašej budúcej domácnosti či komerčnej nehnuteľnosti.

Som tu, aby som Vám pomohla dosiahnuť úspech. Kontaktujte ma a spoločne začnime pracovať na dosiahnutí Vašich nehnuteľnostných cieľov!

Kontaktujte ma

RECENZIE od našich klientov

Denis Urban

Vyzdvihujem profesionálny prístup a ochotu urobiť nadprácu. So službami som bol veľmi spokojný.

Martin Gažo

Veľmi profesionálny, vecný, osobný a long-term prístup, ktorý na trhu realit nie je (rozhodne) bežným. Preto môžem určite doporučiť. Ďakujem za spoluprácu!

Adrian Goncharov

Realitnú kanceláriu Moderný maklér viem odporučiť ako spoľahlivého partnera s ktorým nebudete mat žiadne starosti. Kúpa bytu prebehla veľmi rýchlo a bezproblémovo. Individuálny prístup, profesionalita, jednoducho maximálna spokojnosť. Ak chcete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť a taktiež záleží vám na kvalite služieb tak určite kontaktujte kanceláriu Moderný maklér.

Miroslav Chovanec

Maximálna spokojnosť. Absolútne profesionálny a pro-zákaznícky orientovaný prístup. 100%ná spoľahlivosť. Bezprostredná, bezproblémová a príjemná komunikácia. Maximálna dôvera. Vo viacerých aspektoch poskytnutý nadštandard. Vrelo odporúčam.

Dušan Mikuláš

Realitná kancelária sa nám venovala, zodpovedala potrebné otázky a vybavila, čo mala. Komunikácia promptná, teda môžem odporúčať.

MOJA PONUKA NEHNUTEĽNOSTI

Pozemky
Výhodná investícia

Na predaj pozemok s potenciálom výstavby v o...

79 990 €
Moderný Maklér ponúka na predaj potenciálny stavebný pozemok v obci Horné Janíky. Pozemok ...
Moderný Maklér ponúka na predaj potenciálny stavebný pozemok v obci Horné Janíky. Pozemok s rozlohou 550 m2 ponúka ...

Porovnať ponuky