info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Your search results

Moderný maklér

Lukáš balaj

Realitný sprostredkovateľ

Lokalita

Trnava

E-mail

lukas.balaj@modernymakler.sk

Telefón

+421 940 305 902

K nehnuteľnostiam ma priviedla potreba vlastného bývania. Najskôr som si prešiel viacerými nájomnými bytmi a neskôr sa podarilo zrealizovať aj to dlho vysnívané vlastné bývanie. Za tento dlhý čas sledovania inzerátov a chodenia po obhliadkach sa mi natískala myšlienka, že by to nemuselo byť iba hobby pre potrebu samého seba, no mohla by to byť aj zaujímavá práca, pri ktorej by som vedel pomôcť ľuďom riešiť ich otázku bývania.

Sám som si prešiel ako klient prenájmom, kúpou a predajom nehnuteľností. Viem sa teda vcítiť do pozície klienta. Tiež viem, že procesy okolo nehnuteľností vedia byť stresujúce, časovo náročné a nemusia byť zrovna jednoduché na riešenie na vlastnú päsť. Preto asistencia a objektívny názor makléra môžu prísť vhod. Ako človek som zásadový a jednou z mojich zásad vždy bolo vykonávať svoju prácu na sto percent.

Ak riešite nejakú otázku ohľadom nehnuteľností alebo by ste mali záujem o niektorú z množstva služieb, ktoré Moderný maklér ponúka, budem rád keď ma kontaktujete.

Kontaktujte ma

RECENZIE od našich klientov

Denis Urban

Vyzdvihujem profesionálny prístup a ochotu urobiť nadprácu. So službami som bol veľmi spokojný.

Martin Gažo

Veľmi profesionálny, vecný, osobný a long-term prístup, ktorý na trhu realit nie je (rozhodne) bežným. Preto môžem určite doporučiť. Ďakujem za spoluprácu!

Adrian Goncharov

Realitnú kanceláriu Moderný maklér viem odporučiť ako spoľahlivého partnera s ktorým nebudete mat žiadne starosti. Kúpa bytu prebehla veľmi rýchlo a bezproblémovo. Individuálny prístup, profesionalita, jednoducho maximálna spokojnosť. Ak chcete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť a taktiež záleží vám na kvalite služieb tak určite kontaktujte kanceláriu Moderný maklér.

Miroslav Chovanec

Maximálna spokojnosť. Absolútne profesionálny a pro-zákaznícky orientovaný prístup. 100%ná spoľahlivosť. Bezprostredná, bezproblémová a príjemná komunikácia. Maximálna dôvera. Vo viacerých aspektoch poskytnutý nadštandard. Vrelo odporúčam.

Dušan Mikuláš

Realitná kancelária sa nám venovala, zodpovedala potrebné otázky a vybavila, čo mala. Komunikácia promptná, teda môžem odporúčať.

MOJA PONUKA NEHNUTEĽNOSTI

Porovnať ponuky