info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Your search results

Moderný maklér

Kristián bartaloš

Realitný sprostredkovateľ

Lokalita

Bratislava

E-mail

kristian.bartalos@modernymakler.sk

Telefón

++421 949 502 802

Nehnuteľnosti a financie majú k sebe blízko a ako dlhoročný finančný poradca som mal možnosť vidieť ako to nerobiť, ako sa vyvarovať prekvapeniam ktoré občas prináša kúpa, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti a sprevádzať vás zložitým procesom. Preto ponukám svoje skúsenosti ako v realitnom tak finančnom sektore ktoré som nadobudol, čí už v osobnom alebo pracovnom prostredí. Verím že skúsenosťami, profesionálnym prístupom viem zharmonizovať vaše predstavy a docieliť tak vašu spokojnosť. Som za slušné a fér jednanie, plný pozitívnej energie v týchto hektických časoch.

Kontaktujte ma

RECENZIE od našich klientov

Denis Urban

Vyzdvihujem profesionálny prístup a ochotu urobiť nadprácu. So službami som bol veľmi spokojný.

Martin Gažo

Veľmi profesionálny, vecný, osobný a long-term prístup, ktorý na trhu realit nie je (rozhodne) bežným. Preto môžem určite doporučiť. Ďakujem za spoluprácu!

Adrian Goncharov

Realitnú kanceláriu Moderný maklér viem odporučiť ako spoľahlivého partnera s ktorým nebudete mat žiadne starosti. Kúpa bytu prebehla veľmi rýchlo a bezproblémovo. Individuálny prístup, profesionalita, jednoducho maximálna spokojnosť. Ak chcete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť a taktiež záleží vám na kvalite služieb tak určite kontaktujte kanceláriu Moderný maklér.

Miroslav Chovanec

Maximálna spokojnosť. Absolútne profesionálny a pro-zákaznícky orientovaný prístup. 100%ná spoľahlivosť. Bezprostredná, bezproblémová a príjemná komunikácia. Maximálna dôvera. Vo viacerých aspektoch poskytnutý nadštandard. Vrelo odporúčam.

Dušan Mikuláš

Realitná kancelária sa nám venovala, zodpovedala potrebné otázky a vybavila, čo mala. Komunikácia promptná, teda môžem odporúčať.

MOJA PONUKA NEHNUTEĽNOSTI

4-izbový byt
Prenajaté

Na prenájom priestranný 3-izbový byt vo vyhľ...

Moderný maklér ponúka na prenájom štandardný, dispozične prakticky riešený 3-izbový byt (p ...
Moderný maklér ponúka na prenájom štandardný, dispozične prakticky riešený 3-izbový byt (prerobený na 4-izbový) v o ...
4 1 82.00 m2details

Porovnať ponuky