info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Your search results

Moderný maklér

Ing. Valéria Pavčírová

Realitná sprostredkovateľka

Lokalita

Nitra a okolie

E-mail

valeria.pavcirova@modernymakler.sk

Telefón

+421 907 404 911

Ako finančný sprostredkovateľ sa už trinásť rokov rozprávam s ľuďmi o ich cieľoch, plánoch a snoch. Spolu s nimi sa ich snažíme naplniť a milujem ten moment, keď sa nám to spolu s klientmi podarí. Snom väčšiny mladých ľudí býva najčastejšie vlastné bývanie a pokladám za svoju zodpovednosť ich k tomu snu čo najviac posunúť. Vo svojej finančnej praxi som sa žiaľ často stretávala s neprofesionalitou a nezodpovednosťou a veľakrát som vykonávala prácu realitného makléra bez provízie, pretože mi budúcnosť ľudí nie je ľahostajná. Zároveň patrím medzi ľudí, ktorí sa majú potrebu neustále rozvíjať a napredovať a preto som rozšírila svoje služby a vedomosti aj v oblasti realít. Pomôžem Vám s nájdením miesta, ktoré budete nazývať domov, s predajom Vašej nehnuteľnosti, podnájmom, ale aj s legalizáciou stavieb, vysporiadanie vlastníckych práv či určením hodnoty nehnuteľnosti pri vysporiadaní majetku v dedičstve či rozvode. Dobrý maklér musí vždy spraviť o trošku viac a o to sa ja snažím.

Kontaktujte ma

RECENZIE od našich klientov

Denis Urban

Vyzdvihujem profesionálny prístup a ochotu urobiť nadprácu. So službami som bol veľmi spokojný.

Martin Gažo

Veľmi profesionálny, vecný, osobný a long-term prístup, ktorý na trhu realit nie je (rozhodne) bežným. Preto môžem určite doporučiť. Ďakujem za spoluprácu!

Adrian Goncharov

Realitnú kanceláriu Moderný maklér viem odporučiť ako spoľahlivého partnera s ktorým nebudete mat žiadne starosti. Kúpa bytu prebehla veľmi rýchlo a bezproblémovo. Individuálny prístup, profesionalita, jednoducho maximálna spokojnosť. Ak chcete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť a taktiež záleží vám na kvalite služieb tak určite kontaktujte kanceláriu Moderný maklér.

Miroslav Chovanec

Maximálna spokojnosť. Absolútne profesionálny a pro-zákaznícky orientovaný prístup. 100%ná spoľahlivosť. Bezprostredná, bezproblémová a príjemná komunikácia. Maximálna dôvera. Vo viacerých aspektoch poskytnutý nadštandard. Vrelo odporúčam.

Dušan Mikuláš

Realitná kancelária sa nám venovala, zodpovedala potrebné otázky a vybavila, čo mala. Komunikácia promptná, teda môžem odporúčať.

MOJA PONUKA NEHNUTEĽNOSTI

45
Rodinný dom
Kompletná rekonštrukcia

Na predaj čiastočne zariadený 5-izbový rodin...

170 000 €
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom po celkovej rekonštrukcii ...
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom po celkovej rekonštrukcii v obci Ladice. Rodinný do ...
5 2 148.00 m2details
Pozemok
Pôvodný stav

Na predaj slnečný pozemok vhodný na stavbu d...

75 000 €
Ponúkame na predaj pozemok v obci Nitrianska Streda s výmerou 1366 m2 vhodný na výstavbu a ...
Ponúkame na predaj pozemok v obci Nitrianska Streda s výmerou 1366 m2 vhodný na výstavbu až dvoch rodinných domov, ...

Porovnať ponuky