info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Your search results

Moderný maklér

Dominik Juraško

Realitný sprostredkovateľ

Lokalita

Prešov a okolie

E-mail

dominik.jurasko@modernymakler.sk

Telefón

+421 905 301 602

Práca s ľuďmi ma stále bavila a rozhodnutie stať sa realitným maklérom presne takúto prácu ponúka. Zodpovednosť, ústretovosť, spoľahlivosť a chuť pracovať sú vlastnosti ktoré ma charakterizujú a rád vám pomôžem pri realizovaní vašich predstáv o svojom vysnívanom bývaní. Mojim cieľom je vaša spokojnosť a aj preto pristupujem ku každému klientovi mimoriadne citlivo a dôsledne, aby som vám urobil radosť z nákupu, predaja, či prenájmu novej nehnuteľnosti.
Mojim cieľom je plniť vaše sny.

Kontaktujte ma

RECENZIE od našich klientov

Tomáš Krnčan

Špičkový prístup, ústretovosť a perfektná komunikácia. Opakovaná skopojnosť so spoluprácou s pani Mackovičovou.

Šarlota Švarcová

Dakujem Soni Mackovicovej za ochotu a full servis pri prenajme bytov. Profesionalny pristup, o nic som sa nemusela starat, vyber podnajomnikov podla nasich kriterii. Urcite odporucam dalej. Este raz dakujem.

Nikolas Kaldes

Nestretol som sa ešte s takým skvelým prístupom k svojej práci ako nám ukázala p. Mackovičova. Vždy usmiata,na mieste ešte skôr a milá s priateľským prístupom a znalosti ohľadom realitných služieb. Môžem len odporúčať a určite ak budem potrebovať realitné služby, oslovím pani Mackovičovú a realitnú firmu moderný maklér. Ďakujem

Denis Urban

Vyzdvihujem profesionálny prístup a ochotu urobiť nadprácu. So službami som bol veľmi spokojný.

Martin Gažo

Veľmi profesionálny, vecný, osobný a long-term prístup, ktorý na trhu realit nie je (rozhodne) bežným. Preto môžem určite doporučiť. Ďakujem za spoluprácu!

Adrian Goncharov

Realitnú kanceláriu Moderný maklér viem odporučiť ako spoľahlivého partnera s ktorým nebudete mat žiadne starosti. Kúpa bytu prebehla veľmi rýchlo a bezproblémovo. Individuálny prístup, profesionalita, jednoducho maximálna spokojnosť. Ak chcete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť a taktiež záleží vám na kvalite služieb tak určite kontaktujte kanceláriu Moderný maklér.

Miroslav Chovanec

Maximálna spokojnosť. Absolútne profesionálny a pro-zákaznícky orientovaný prístup. 100%ná spoľahlivosť. Bezprostredná, bezproblémová a príjemná komunikácia. Maximálna dôvera. Vo viacerých aspektoch poskytnutý nadštandard. Vrelo odporúčam.

Dušan Mikuláš

Realitná kancelária sa nám venovala, zodpovedala potrebné otázky a vybavila, čo mala. Komunikácia promptná, teda môžem odporúčať.

Moja ponuka nehnuteľnosti

Porovnať ponuky