info@modernymakler.sk

+421 910 654 873

Your search results

Moderný maklér

Darina Bosáková

Realitný sprostredkovateľ

Lokalita

Trnava a okolie

E-mail

darina.bosakova@modernymakler.sk

Telefón

+421 911 207 782

Som mama, manželka a žena s jasným cieľom. Rada pomáham ľudom pri realizácii snov, ktoré sa týkajú ich bývania a financií. Milujem ten pocit, keď sú klienti spokojní a obzriem sa za sebou a vidím, čo všetko sme spoločne dokázali zrealizovať. Som férová, ľudská a empatická. Viem, že kúpa alebo predaj nehnuteľnosti a zabezpečenie optimálneho financovania je dôležitým a zároveň náročným krokom v živote každého človeka. Preto sa snažím byť nielen profesionálnym realitným maklérom a finančným sprostredkovateľom, ale aj dôveryhodným partnerom, ktorý je vždy pripravený pomôcť a poradiť. Mám rozsiahle znalosti o realitnom trhu a finančných produktoch, ktoré mi umožňujú ponúknuť vám najlepšie riešenia pre vaše potreby. Som proaktívna, komunikatívna a neustále sa vzdelávam, aby som bola vždy v kroku s najnovšími trendmi a požiadavkami.

Kontaktujte ma

RECENZIE od našich klientov

Denis Urban

Vyzdvihujem profesionálny prístup a ochotu urobiť nadprácu. So službami som bol veľmi spokojný.

Martin Gažo

Veľmi profesionálny, vecný, osobný a long-term prístup, ktorý na trhu realit nie je (rozhodne) bežným. Preto môžem určite doporučiť. Ďakujem za spoluprácu!

Adrian Goncharov

Realitnú kanceláriu Moderný maklér viem odporučiť ako spoľahlivého partnera s ktorým nebudete mat žiadne starosti. Kúpa bytu prebehla veľmi rýchlo a bezproblémovo. Individuálny prístup, profesionalita, jednoducho maximálna spokojnosť. Ak chcete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť a taktiež záleží vám na kvalite služieb tak určite kontaktujte kanceláriu Moderný maklér.

Miroslav Chovanec

Maximálna spokojnosť. Absolútne profesionálny a pro-zákaznícky orientovaný prístup. 100%ná spoľahlivosť. Bezprostredná, bezproblémová a príjemná komunikácia. Maximálna dôvera. Vo viacerých aspektoch poskytnutý nadštandard. Vrelo odporúčam.

Dušan Mikuláš

Realitná kancelária sa nám venovala, zodpovedala potrebné otázky a vybavila, čo mala. Komunikácia promptná, teda môžem odporúčať.

MOJA PONUKA NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom
Vo výstavbe

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného do...

Ponúkame na predaj novostavbu (termín dokončenia je 8/21) samostatne stojaceho 4-izbového ...
Ponúkame na predaj novostavbu (termín dokončenia je 8/21) samostatne stojaceho 4-izbového bungalovu s 2-garážou v N ...
4 2 127.00 m2details
Rodinný dom
Novostavba
Predané

Na predaj priestranný 3-izbový rodinný dom v...

Ponúkame na predaj priestranný a zariadený 3-izbový rodinný dom v Ružinove na Strojní ...
Ponúkame na predaj priestranný a zariadený 3-izbový rodinný dom v Ružinove na Strojníckej ulici so záhradou a& ...
3 2 226.00 m2details

Porovnať ponuky